تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - mostafa122 - 23 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۱۵ ب.ظ

(۲۳ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۵۸ ب.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  اوووه
همه اینجا دارید حسابی می خونید
یعنی فقط من ۲۰ واحد دارم این ترم ؟
۱۰ روز هیچی نخوندم ولی اتفاقای این ۱۰ روز انگیزه بهم داد.. بریم بترکونیم دیگه

سلام
منم ترم اخرم هست دقیقا این ترم ۲۰ واحد دارم از این ۲۰ واحد ۶ واحد پرژه و کاراموزی دارم خدا بخیر کنه .......

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - reza6966 - 23 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۳۹ ب.ظ

(۲۳ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۰۰ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  دوستان یه سوال!! چرا همتون رفتین مدرسان؟!! یعنی من سنجش تنهام؟!! Big Grin

خوب شما هم بیا مدرسان
هم هزینه هاش یکسان شده با این تخفیف
هم بیشترین جامعه آماری داره

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - sahar_rostami2 - 23 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۵۴ ب.ظ

(۲۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۳۹ ب.ظ)reza6966 نوشته شده توسط:  
(23 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۰۰ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  دوستان یه سوال!! چرا همتون رفتین مدرسان؟!! یعنی من سنجش تنهام؟!! Big Grin

خوب شما هم بیا مدرسان
هم هزینه هاش یکسان شده با این تخفیف
هم بیشترین جامعه آماری داره
من جامعه آماری واسم مهم نیس! چون هر چقدم بیشتر باشه به کنکور که نمیرسه! پارسال سنجش بودم خداییش راضی بودم تبلیغاتم نیس! چون خودش برگزار کننده کنکوره هر تغییری هم اتفاق بیفته مثه پارسال که سوالا زیاد شده بود آزمونای تسلطم تغییر میکنه.واسه همین ترجیح میدم امسالم همینو برم Smile (مهمتر از اون از مدرسان به خاطر یه کتابش که منبعه غلطه دله خوشی ندارم! )

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - hamid88 - 23 شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۳۸ ب.ظ

منم شاید برم سنجش

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - unicornux - 23 شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۴۵ ب.ظ

(۲۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۵۴ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  من جامعه آماری واسم مهم نیس! چون هر چقدم بیشتر باشه به کنکور که نمیرسه! پارسال سنجش بودم خداییش راضی بودم تبلیغاتم نیس! چون خودش برگزار کننده کنکوره هر تغییری هم اتفاق بیفته مثه پارسال که سوالا زیاد شده بود آزمونای تسلطم تغییر میکنه.واسه همین ترجیح میدم امسالم همینو برم Smile (مهمتر از اون از مدرسان به خاطر یه کتابش که منبعه غلطه دله خوشی ندارم! )

خب یه آزمون آزمایشی سوال داره و جامعه آماری و برنامه ریزی! جامعه آماری که مهم نیست چون به کنکور نمیرسه ، سوال هم هرچی بدن مثل کنکور نیست و کلا استاندارد نیست برنامه ریزی هم خودمون میکنیم ، چه کاریه بریم آزمون واسمون برنامه ریزی کنه Smile خب واسه چی آزمون بدیم؟ Big Grin

مهم اینه به هر کتابی که میخونیم و هر آزمونی که میریم ایمان داشته باشیم و بگیم این بهترینه....

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - Menrva - 23 شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۵۰ ب.ظ

سلام به همگییی
وای من یه مدت نبودممم ۵۵صفحه شدددددددد
بچه ها من دو دل شدم پسرخالم منو انداخت در شک و تردید،دانشجوی پزشکی هست میگه بشین بخون پزشکی قبولشی واسه این رشته ها که الان کارنیست فوق بگیری باز باید بیکاربشینی توخونه .....
چیکارکنممممممممممم حالااااااااا؟؟

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - iammiti - 23 شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۰۷ ب.ظ

(۲۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۵۰ ب.ظ)Snow White نوشته شده توسط:  سلام به همگییی
وای من یه مدت نبودممم ۵۵صفحه شدددددددد
بچه ها من دو دل شدم پسرخالم منو انداخت در شک و تردید،دانشجوی پزشکی هست میگه بشین بخون پزشکی قبولشی واسه این رشته ها که الان کارنیست فوق بگیری باز باید بیکاربشینی توخونه .....
چیکارکنممممممممممم حالااااااااا؟؟
پزشکی؟
آر یو کیدیدنگ؟
تو ارشد اگه رشته ای که دوس نداری بخونی...فک نکنم بشه جبرانش کنی...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این بخون..حرفاشو دوس داشتم

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - sahar_rostami2 - 23 شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۱۴ ب.ظ

خب منم همینو گفتم! ولی سوالای کنکورم غلط داره پس مثه آزموناس! من فقط واسه زمانبندیش میرم و یه سیستم تخمینه رتبه داره سنجش که می گه با این درصدا پارسال چه رتبه ای میاوردی! یکی دیگه از دلایلم هم این سیستمه! Big Grin آخه پارسال دقیق حدس میزد! کلا کدوم ازمون مهم نیس تا الانم ۲نفر میان سنجش من خیالم راحت شد ! Big Grin

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - maxi - 23 شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۲۴ ب.ظ

فصل های ۱و۲و ۳آمار خیلی آسونه ولی فصل های ۴و ۵ وقت گیره.باید با دقت بخونید اگر هم یه نگاهی به تست های سال قبل بیندازید ازفصل ۵ سوال زیاد میاد.

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - reza6966 - 23 شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۳۵ ب.ظ

(۲۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۱۴ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  خب منم همینو گفتم! ولی سوالای کنکورم غلط داره پس مثه آزموناس! من فقط واسه زمانبندیش میرم و یه سیستم تخمینه رتبه داره سنجش که می گه با این درصدا پارسال چه رتبه ای میاوردی! یکی دیگه از دلایلم هم این سیستمه! Big Grin آخه پارسال دقیق حدس میزد! کلا کدوم ازمون مهم نیس تا الانم ۲نفر میان سنجش من خیالم راحت شد ! Big Grin

دلیلت خیلی قانع کننده بود , تخمین رتبه , فکر کنم همشون این کار رو می کنن و کار سختی هم نیست
و غلط داشتن سوالات سنجش , پس شبیه کنکور هست ... مهندس دستت درد نکنه ... این قیاس هم واسم جالب بود
بهر حال شما می تونی تصمیمت بگیری اما با توجه به تخفیف های موسسات دیگه (که تقریبا یکسان کرده قیمت ها رو) و جامعه آماری بهتر و سوالات بهتر و منظم تر !!!!
بهر حال صلاح مملکت خویش خسروان دانند Cool

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - sahar_rostami2 - 23 شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۴۸ ب.ظ

قبلا هم گفتم! بازم میگم حتی اگه برم پارسه به مدرسان فکرم نمیکنم! دقت کنین حتی فکرم نمیکنم! نمیدونم آزموناش در چه سطحیه ولی میدونم دو تا کتابی که ازش گرفتم فوق العاده جوابای غلط داده به تستا و اصلا مورد اعتماد نیس و پارسال کلی توی روحیم تاثیر گذاشت جوابای غلطش ...ممنون از راهنماییتون.. همون سنجش خوبه و این تاپیکم درسیه! برای بررسی آزمونا نیس! من فقط پرسیدم کسی میره سنجش یا نه همین!

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - par par_92 - 23 شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۰۲ ب.ظ

(۲۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۴۸ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  
(23 شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۳۵ ب.ظ)reza6966 نوشته شده توسط:  
قبلا هم گفتم! بازم میگم حتی اگه برم پارسه به مدرسان فکرم نمیکنم! دقت کنین حتی فکرم نمیکنم! نمیدونم آزموناش در چه سطحیه ولی میدونم دو تا کتابی که ازش گرفتم فوق العاده جوابای غلط داده به تستا و اصلا مورد اعتماد نیس و پارسال کلی توی روحیم تاثیر گذاشت جوابای غلطش ...ممنون از راهنماییتون.. همون سنجش خوبه و این تاپیکم درسیه! برای بررسی آزمونا نیس! من فقط پرسیدم کسی میره سنجش یا نه همین!
خودتو کنترل کن عزیزمBig Grin
کاش اسم کتابارو میگفتی تا بقیه هم اشتباه تو رو تکرار نکنن؟؟نه؟؟

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - sahar_rostami2 - 23 شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۱۵ ب.ظ

(۲۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۰۲ ب.ظ)par par_92 نوشته شده توسط:  
(23 شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۴۸ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  
(23 شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۳۵ ب.ظ)reza6966 نوشته شده توسط:  
خودتو کنترل کن عزیزمBig Grin
کاش اسم کتابارو میگفتی تا بقیه هم اشتباه تو رو تکرار نکنن؟؟نه؟؟
آخه این آقا هی داره تبلیغاته مدرسانو میکنه! آدم حرصش میگیره دیگه! خب تبلیغاتش به این بزرگی این وسط زده دیگه نیازی به شما نیس... کتاب ۸سال کنکورش کلی جوابای غلط داده من یه هفته مونده به کنکور رفتم تستارو از این کتاب بزنم... دیگه خودت ببین باقیشو با اون جواباش! من نمیگم سنجش خوبه بیاین سنجش..هر کسی تحقیق کرده و چیزی که از نظرش بهتره انتخاب میکنه..حتی نگفتم چرا مدرسان که ایشون اینجوری دفاع میکنن! فقط گفتم اکثرا رفتن مدرسان خب دلیلشم معلومه به خاطر تخفیفش! فکر کردم شاید با این وضعیت سنجش تنها باشم!! که پرسیدمو دیدم نه انگار چند نفری بشیم!! Big Grin

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - unicornux - 23 شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۳۹ ب.ظ

(۲۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۱۵ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  آخه این آقا هی داره تبلیغاته مدرسانو میکنه! آدم حرسش میگیره دیگه! خب تبلیغاتش به این بزرگی این وسط زده دیگه نیازی به شما نیس... کتاب ۸سال کنکورش کلی جوابای غلط داده من یه هفته مونده به کنکور رفتم تستارو از این کتاب بزنم... دیگه خودت ببین باقیشو با اون جواباش! من نمیگم سنجش خوبه بیاین سنجش..هر کسی تحقیق کرده و چیزی که از نظرش بهتره انتخاب میکنه..حتی نگفتم چرا مدرسان که ایشون اینجوری دفاع میکنن! فقط گفتم اکثرا رفتن مدرسان خب دلیلشم معلومه به خاطر تخفیفش! فکر کردم شاید با این وضعیت سنجش تنها باشم!! که پرسیدمو دیدم نه انگار چند نفری بشیم!!

اوه اوه کتابای کنکوره مقسمی هم همینطوری بود... کلا چرت و پرت جواب داده بود.

شما خودتو درگیر نکن ، وقتی خیلی از دوستان بدونه آزمون هم رتبه میارن پس چه سنجش برین چه مدرسان میتونید رتبه بیارید که انشالا همینطورم میشه. Smile

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - sahar_rostami2 - 23 شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۴۴ ب.ظ

(۲۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۳۹ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  
(23 شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۱۵ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  آخه این آقا هی داره تبلیغاته مدرسانو میکنه! آدم حرسش میگیره دیگه! خب تبلیغاتش به این بزرگی این وسط زده دیگه نیازی به شما نیس... کتاب ۸سال کنکورش کلی جوابای غلط داده من یه هفته مونده به کنکور رفتم تستارو از این کتاب بزنم... دیگه خودت ببین باقیشو با اون جواباش! من نمیگم سنجش خوبه بیاین سنجش..هر کسی تحقیق کرده و چیزی که از نظرش بهتره انتخاب میکنه..حتی نگفتم چرا مدرسان که ایشون اینجوری دفاع میکنن! فقط گفتم اکثرا رفتن مدرسان خب دلیلشم معلومه به خاطر تخفیفش! فکر کردم شاید با این وضعیت سنجش تنها باشم!! که پرسیدمو دیدم نه انگار چند نفری بشیم!!

اوه اوه کتابای کنکوره مقسمی هم همینطوری بود... کلا چرت و پرت جواب داده بود.

شما خودتو درگیر نکن ، وقتی خیلی از دوستان بدونه آزمون هم رتبه میارن پس چه سنجش برین چه مدرسان میتونید رتبه بیارید که انشالا همینطورم میشه. Smile
ایشالله! منم نظرم همینه..آزمون که معجزه نمیکنه! Smile