تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - هانی الرضا - ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۵۶ ب.ظ

من تو این آزمون تعیین سطح رایگان سنجش نام‎نویسی کرده بودم تا برم ببینم محیطش آزمونش چطوریه، آخه شنیدم تو رشت در یه دبیرستان غیرانتفاعی برگزار میشه و صندلی‎هاش هم تک نفره نیست. امروز صبح از طرف یک خط ثابت پیامک اومده که برید ایمیلتون رو چک کنید که راهنمای آزمون رو براتون فرستادیم. محتوای ایمیل این بود: "شسیبزشسیرش" که من هرچی سعی کردم موفق به رمزنگاری اون نشدم! Smile

اون هم از آدرس:
sanjesh.tasalot@gmail.com

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - sharif92 - 24 شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۱۱ ب.ظ

(۲۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۵۶ ب.ظ)هانی الرضا نوشته شده توسط:  من تو این آزمون تعیین سطح رایگان سنجش نام‎نویسی کرده بودم تا برم ببینم محیطش آزمونش چطوریه، آخه شنیدم تو رشت در یه دبیرستان غیرانتفاعی برگزار میشه و صندلی‎هاش هم تک نفره نیست. امروز صبح از طرف یک خط ثابت پیامک اومده که برید ایمیلتون رو چک کنید که راهنمای آزمون رو براتون فرستادیم. محتوای ایمیل این بود: "شسیبزشسیرش" که من هرچی سعی کردم موفق به رمزنگاری اون نشدم! Smile

اون هم از آدرس:
sanjesh.tasalot@gmail.com
برا من یه اسپم دیگه هم اومده به غیر از موردی که باید رمز نگاری کنیم.Big Grin

(۲۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۴۳ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  
(24 شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۲۵ ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  اسمشون گوشی صداگیره
earlock هم شنیدم
ابزارفروشی ها دارن
منم باید حتما یکی بخرم

این پلاستیکیه... زیاد جالب نیست. بعد مدتی برای گوش که به شدت حساس هم هست خطرناک میشه.
دوستانی که با سر و صدا مشکل دارن گوش گیر صدای فوم رو از لوازم پزشکی ها بخرن. یه فوم میده بهتون که با دست جمع میکُنیدش بعد میزارید داخل گوش دقیقا قالبه گوش باز میشه و تمام فضای گوش رو پر میکنه. کاملا استاندارد و بهداشتیه.

چه شکلیه؟

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - H3NGAM3H - 24 شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۲۵ ب.ظ

(۲۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۱۱ ب.ظ)sharif92 نوشته شده توسط:  چه شکلیه؟مثل اینه؟
[تصویر:  212377_spark2.jpg]

نمیدونم این پست ها اینجا ایرادی نداره یا نه..
اما در مورد این نوع صداگیر این مطلب رو دیدم که میتونه کمکتون کنه
بسته هاشون چندتایی معمولا
کالا پزشکی ها دارن

نحوه استفاده از گوشیهای حفاظتی ( گوشی های داخل گوشی اسفنجی )

با دست گوشی را فشرده سازید . این کار را می توانید با یک یا دو دست انجام دهید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

با دست طرف مقابل لاله گوش خود را به سمت بالا و عقب بکشید تا کانال گوش به حالت مستقیم درآید.سپس گوشی را به حالت چرخشی وارد گوش خود کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گوشی را با انگشت نگه دارید تا در داخل کانال گوش باز شود در این حالت با صدای بلند تا ۲۰ یا ۳۰ بشمارید . در صورتیکه گوشی به طور کامل و صحیح در گوش قرار گرفته باشد صدای شما خفه و گرفته به نظر می رسد.

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - Mindhunter - 24 شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۵۳ ب.ظ

سلام دوستان شما که اینجوری حواستون پرت میشه سر آزمون ارشد که بد به حالتون میشهSmile) دوستان یه سوال :
می خوام بدونم کسی کلید بنک اطلاعاتی حق جو جلد یکشو داره؟؟؟؟ اگه ذارین بگین کو پس؟؟؟ Smile)

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - unicornux - 24 شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۳۰ ب.ظ

(۲۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۱۱ ب.ظ)sharif92 نوشته شده توسط:  چه شکلیه؟

(۲۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۵۳ ب.ظ)Mindhunter نوشته شده توسط:  سلام دوستان شما که اینجوری حواستون پرت میشه سر آزمون ارشد که بد به حالتون میشهSmile

یکی ۲ هفته آخر بدونه این درس میخونن اوکی میشه. البته بعضیا سَره کنکورم اینو با خودشون میبرن.
۲۱ دسی بل صدا رو کاهش میده. و نویز و از محیط میگیره. اما طولانی مدت میزاری تو گوشت یه حسه بدی به آدم میده Smile

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - nazanin_sh - 24 شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۰۰ ب.ظ

(۲۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۵۵ ق.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  
(24 شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۲۶ ق.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  صبحتون بخییییییییییییر
سانس اول صبح تموم شد .Tongue میگما بچه ها به نظرتون این ساختمان داده مقسمی فصل گراف رو یه خورده ماسمالی نکرده؟ احساس کردم با اون چیزی که دانشگاه تدریس میشد خیلی فرق داشت!!!!

سلام سحر خیز! صبح مگه چند شروع میکنی که سانس اولش تموم شد؟!!
سلام سلام
من که حدود ۶ ۶:۳۰ اینا . در تلاشم برسونمش به ۵:۴۵ Big Grin

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - nazanin_sh - 24 شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۰۵ ب.ظ

(۲۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۰۵ ب.ظ)black_knight نوشته شده توسط:  سلام به همه بچه های درس خون سحر خیز Big Grin
امیدوارم با این اوصاف مانشت امسال چندتا تک رقمی داشته باشهSmile
من که شخصا سحرخیزم ولی نه به خاطر افزایش ساعت مطالعه . بلکه به خاطر بازیگوشی فراوونSmile زود بیدار میشم که آخر روز برنامم کامل بشه و البته همیییییییییییشه یه خوردش میمونهBig Grin
ولی خب ایشالا ایشالا که امسال همه ی بچه ها رتبه ی خوب داشته باشنRolleyes

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - elynn66 - 24 شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۳۸ ب.ظ

حالا که بحث کتابخونه رفتنه!!! کسی کتابخونه باغ غدیر اصفهان میاد عایا ؟ :دی

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - mehdi1902 - 24 شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۴۹ ب.ظ

بچه‌هایی که آمار بلدن یا دارن میخونن یا خوندن Big Grin
اگه یه کمکی بکنین خیلی ممنون میشم Wink

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - sahar_rostami2 - 24 شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۰۵ ب.ظ

(۲۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۰۵ ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  
(24 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۰۵ ب.ظ)black_knight نوشته شده توسط:  سلام به همه بچه های درس خون سحر خیز Big Grin
امیدوارم با این اوصاف مانشت امسال چندتا تک رقمی داشته باشهSmile
من که شخصا سحرخیزم ولی نه به خاطر افزایش ساعت مطالعه . بلکه به خاطر بازیگوشی فراوونSmile زود بیدار میشم که آخر روز برنامم کامل بشه و البته همیییییییییییشه یه خوردش میمونهBig Grin
ولی خب ایشالا ایشالا که امسال همه ی بچه ها رتبه ی خوب داشته باشنRolleyes

عزیزم جدای بازیگوشی چند ساعت میخونی؟!!!

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - nazanin_sh - 24 شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۱۳ ب.ظ

(۲۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۰۵ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  عزیزم جدای بازیگوشی چند ساعت میخونی؟!!!
خب به خیلی چیزا بستگی داره . مثلا الان که دیگه کسی خونه نیست و همه رفتن ممکنه تا ۸ ساعتم بخونم . ولی نرمال ۴ ۵ اینا

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - sahar_rostami2 - 24 شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۲۱ ب.ظ

غروب اعصاب خورد کن Dodgy

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - iammiti - 24 شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۱۳ ب.ظ

:|
من موقع درس خوندن باید اهنگ گوش کنم حتما :|
شما چظوری تو سکوت درس می خونین

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - soha1 - 24 شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۱۷ ب.ظ

سلام به همگی
بچه کسی میدونه آمار طورانی پارسه از سال ۸۸ تا حالا تغییر کرده یانه؟

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - sarhang - 24 شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۲۶ ب.ظ

(۲۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۳۲ ب.ظ)natanz نوشته شده توسط:  تهرانپارس ؟؟

پاین تر افسریه پیروزی بلوار ابوذر و...