تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - ttiiko - 27 شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۱۴ ق.ظ

این تابع مولد گسسته پیر کرد منو ، حتی از گریمالدی هم نمیشه مثال هارو درست فهمید یوهو یه جا یه حرکتی زده نمیفهمیدش، شما چجوری میخونیدش؟

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - unicornux - 27 شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۱۵ ق.ظ

با خنده باید میخوندین (به لبخند بعد جمله توجه شود! ) :-)

Sent from my ME172V using Tapatalk 4

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - sahar_rostami2 - 27 شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۵۴ ق.ظ

(۲۷ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۴۷ ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  
(27 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۳۸ ق.ظ)sharif92 نوشته شده توسط:  من امروز گوش گیر صدا خریدم.مثل این میمونه که آدم انگشتشو بزاره تو گوشش.Big Grin فقط می ترسم به گوشم آسیب برسونه!Undecided
چند روزه دارم می رم کتابخونه (با این که فضای منزل آرامه Big Grin).بازده مطالعه رو بالا می بره ولی فضای کتابخونه به نظرم خیلی دلگیره Confused همشم بعضی ها پچ پچ می کنن. Dodgy

به نظر من استفاده نکن
شما باید با همه ی رخدادها و سر و صداها کنار بیاین
میدونید واسه چی؟
واسه اینکه اگه خدایی نکرده تو کنکور صندلیتون جایی باشه که سر و صدا هست و یا مراقبا با هم از خاطرات شمالشون تعریف میکنن ، اونجاس که شما عادتی به این سر و صدا ندارین و کلافه میشین و کنکور رو میبازین
ولی اگه به این سر و صدا عادت کرده باشین دیگه تو جلسه کنکور واستون مهم نیست و شما از بقیه جلوتر میوفتین
نظر دوستان .......؟؟؟

با شما موافقم ولی منم خریدمش!! Big Grin

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - Onix - 27 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۰۲ ق.ظ

(۲۷ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۱۴ ق.ظ)ttiiko نوشته شده توسط:  این تابع مولد گسسته پیر کرد منو ، حتی از گریمالدی هم نمیشه مثال هارو درست فهمید یوهو یه جا یه حرکتی زده نمیفهمیدش، شما چجوری میخونیدش؟

گوگلش کن! ولاغیر Idea که در این راه پیج زیاد است و سخن بسیار ؛ و نتوانی یافت آن را به یک رفرنس! Big Grin

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - black_knight - 27 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۲۲ ق.ظ

صبح به خیر
ما عازم کتابخونه ایم
خانه مالامال از مهمان است و دیگر هیچ
انگار پیتبال تو خونست

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - hamid88 - 27 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۴۵ ق.ظ

من اگه بتونم به این خواب غلبه کنم خیلی خوب میشهAngry
همیشه ساعت ١٠:٣٠ تا١١ بیدار میشم
ولی خوبیش اینه که ظهر نمیخوابم
به قول خودم: میکشمش ، حالا ببین
Big GrinCoolBig Grin

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - sahar_rostami2 - 27 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۱۵ ب.ظ

(۲۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۰۰ ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  
(26 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۳۸ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  ۲روزم هدر رفت Sad
عزیزم دیروز اومدی گفتی امروزم هدر رفت . امروزم اومدی گفتی ۲ روزم هدر رفت . خب خودت فکر کن دیگه آخرش نیای بگی حییییییییییییف اگه اون روزارو هدر نمیدادم الان یه جای دیگه بودمااااااااااا
از وقتت خوب استفاده کن دیگه .
ایشالا فردا بیای بگی دیروزم جبران شدWink

عزیزم امروز با انرژی اومدم جبرانش کنم...
چه بچه های خوبی اینجان با اینکه همه رقیبن ولی نمیذارن بی انگیزه شی!! دوستای خوبه مانشتی! Smile

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - sharif92 - 27 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ ب.ظ

چون ترجمه کروس و راس پیدا نمی کنم نظرتون چیه( هر موقع وقت کنم ) از زبان اصلی بخونم؟یا اتلاف وقته؟ البته در کنار شبکه حقیقت.

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - fa_karoon - 27 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۵۲ ب.ظ

دوستان کسی هست که محل زندگیش اهواز باشه، بتونم حضوری باهاش رفع اشکال گسسته داشته باشم؟ سایر دروس هم به مرور
(البته اگه سوالم رو جای ناجوری پرسیدم ببخشید)

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - alone.happy - 27 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۱۰ ب.ظ

میشه بیشتر توضیح بدین.۴ تا کتاب رو روز اول و دوم!روز سوم ۵ کتاب!Huh
[/quote]

من کتابا رو همروند میخونم.
مثلا روز اول به دروس گسسته.ساختمان داده.محاسبات عددی و معماری اختصاص دادم
روز دوم به ۴ درس دیگه و روز سوم به ۵ درس باقی مونده .یعنی هر ۳ روز من همه کتابا رو تا یه جایی پیش میبرم
زبان هم هر روز خونده میشه

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - sharif92 - 27 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۳۵ ب.ظ

من کتابا رو همروند میخونم.
مثلا روز اول به دروس گسسته.ساختمان داده.محاسبات عددی و معماری اختصاص دادم
روز دوم به ۴ درس دیگه و روز سوم به ۵ درس باقی مونده .یعنی هر ۳ روز من همه کتابا رو تا یه جایی پیش میبرم
زبان هم هر روز خونده میشه
[/quote]

به نظر من این روش باعث کاهش تمرکز (به علت پرش مدام از این درس به ان درس می شه)مثل اینه که تو یه جمع چند نفر با هم صحبت کنن آدم متوجه حرف هیچ کدوم نمیشه.Big Grin

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - sahar_rostami2 - 27 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۵۲ ب.ظ

(۲۷ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ ب.ظ)sharif92 نوشته شده توسط:  چون ترجمه کروس و راس پیدا نمی کنم نظرتون چیه( هر موقع وقت کنم ) از زبان اصلی بخونم؟یا اتلاف وقته؟ البته در کنار شبکه حقیقت.

ترجمه اش هست... ترجمه حاج رسولی ها...میتونی از نت بخری ...

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - sharif92 - 27 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۵۶ ب.ظ

پیش به سوی موفقیت .با مانشت و اعضای دلسوز و دوست داشتنی آن و نیروهای بالقوه درونی خودمون(در کنار اعتماد به نفس)
موفقیت از آن تک تک ما مانشتی هاست.Cool

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - hamid88 - 27 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۰۶ ب.ظ

پیش به سوی کتابخونه آستانه حضرت معصومه
٨ میام با گزارشات

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - mehdi1902 - 27 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۲۵ ب.ظ

(۲۷ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۱۲ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  این متغییر های تصادفی توام چقدر طولانی شد Undecided
خیلی بهش گیر نده. سریع تر ردش کن که فصلای بعد مهمترن ! Big Grin

نکته‌ی امیدوار کننده : به نظرم فصل ۵ اونقدرا که ازش بد میگفتن، بد نیست. خیلی خوب‌تر از افکار عمومیه Smile)))) لااقل از فصل ۱ مدار بهتره :| کلن هر چیزی از مدار بهتره Tongue

۲۰ صفحه آمار توی ۱ ساعت و ربع خوبه یعنی ؟؟ :-?