تالار گفتمان مانشت
نحوه ی کنکوری خواندن و حفظ آمادگی در طول ترم دانشگاه (ویژه افراد دانشجو کارشناسی) - نسخه‌ی قابل چاپ

نحوه ی کنکوری خواندن و حفظ آمادگی در طول ترم دانشگاه (ویژه افراد دانشجو کارشناسی) - Aref Safari - 03 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۲۸ ب.ظ

آزمون ارشد

نحوه ی کنکوری خواندن و حفظ آمادگی در طول ترم دانشگاه (ویژه افراد دانشجو کارشناسی) - shahabm - 05 شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۴۲ ب.ظ

سلام.من ترم آخرمه ولی تصمیم گرفتم مرخصی بگیرم و واسه کنکور بخونم.میخواستم نظر بقیه دوستان رو بدونم

نحوه ی کنکوری خواندن و حفظ آمادگی در طول ترم دانشگاه (ویژه افراد دانشجو کارشناسی) - mconj - 05 شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۲۴ ب.ظ

بستگی به درسای موندت داره اگه ربطی به کنکور ندارن کاری که میکنی یه کار عادیه

ولی بعضیام برای تو فضا موند چندتا درس که تو کنکور میادو میرنسر کلاس هم مرور هم تو خونه نمی خشکی

نحوه ی کنکوری خواندن و حفظ آمادگی در طول ترم دانشگاه (ویژه افراد دانشجو کارشناسی) - shahabm - 06 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۵۴ ق.ظ

درسام زیادند.۱۸ واحد با کارآموزی! اما یه چیزی رو یادم نبود من سهمیه رتبه اولی دارم و اگه مرخصی بگیرم نمیتونم ازش تو کنکور استفاده کنم اما عوضش میتونم راحت واسه کنکور بخونم.شما اگه جای من بودی چیکار میکردی؟سهمیه رو بیخیال میشدی و واسه کنکور میخوندی یا ...؟اصلا سهمیه چقدر تاثیر داره؟

نحوه ی کنکوری خواندن و حفظ آمادگی در طول ترم دانشگاه (ویژه افراد دانشجو کارشناسی) - MSZ - 08 شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۱۳ ب.ظ

من اگر شرایط شما رو داشتم، ترم پاییز رو مرخصی میگرفتم و برای کنکور میخوندم و با خیال راحت همه زمان رو برای تسلط روی کنکور اختصاص میدادم
اونیکی ترم هم درسو تموم میکردم