تالار گفتمان مانشت
توضیح درباره ی گرایش های ارشد علوم کامپیوتر - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
RE: معرفی گرایش سیستم های هوشمند در علوم کامپیوتر - parsaNA - 19 اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۱۱ ب.ظ

(۱۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۰۷ ب.ظ)wildcoder نوشته شده توسط:  قبول دارم چون علوم تاره ۱۲ سال وارد ایران شده.پس انتظار زیادی نمیشه از اون داشت.
منظوره من سیستم عامل های هوشمند علوم و هوش مصنوعی مهندسی بود.

البته سیستم عامل های هوشمند نه سیستم های هوشمند Big Grin

معرفی گرایش سیستم های هوشمند در علوم کامپیوتر - Nil Lu - 27 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۰ ب.ظ

من شنیدم دانشکده علوم کامپیوتر امیرکبیر بهترین اساتید رو برای رشته ی ما داره.
خوش به حال بچه های کارشناسی...
من که دارم مدرکم رو توی پیام نور میگیرم الانم ترم ۷ هستم و تازه از این ترم درسهای ۴ واحدی سخت شروع میشه. و جالبتر از همه اینکه باید اینا رو خودخوان بخونمممممممممممممممممم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
به من جزوه برسونید Sad(

توضیح درباره ی گرایش های ارشد علوم کامپیوتر - بنده ی خدا - ۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۰۷ ب.ظ

سلام
گرایش های ارشدی که برای رشته ی علوم کامپیوتر من می شناسم سه گرایش: سیستم های هوشمند، نظریه ی محاسبات و سیستم های کامپیوتری است.
سپاس گذار می شوم دوستانی که در این گرایش ها تحصیل کردند یا اینکه درباره آن ها اطلاع دارند، توضیح بفرمایند.

RE: توضیح درباره ی گرایش های ارشد علوم کامپیوتر - good-wishes - 03 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۰۶ ب.ظ

سلام Smile
اینجا مطالبی در خصوص موارد درخواستی شما هست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

توضیح درباره ی گرایش های ارشد علوم کامپیوتر - sepidsal - 04 شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۵۰ ق.ظ

سلام
پارسال یک "علوم تصمیم و مهندسی دانش" هم اضافه شده بود توی دفترچه، که یکی دو جا پذیرش داشتن.
امسال همه چی رو هواس یا لااقل من هیچ اطلاع به درد بخوری ازینکه قراره چی به چی باشه ندارم Big Grin

توضیح درباره ی گرایش های ارشد علوم کامپیوتر - بنده ی خدا - ۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۰۸ ق.ظ

از لینک هاتون سپاس گذارم اما متاسفانه هیچ جایی مطلبی درباره ی گرایش نظریه ی محاسبات (که جالبه تقریبا همه ی دانشگاه هایی که ارشد علوم کامپیوتر دارند این گرایش را هم دارند) ندیدم.
ممنون می شوم کسی اگر درباره ی این گرایش(نظریه ی محاسبات) می داند کمی توضیح دهد.

این ها هم لینک هایی است که درباره ی گرایش های دیگر:

سیستم های کامپیوتری:

علوم تصمیم و مهندسی دانش:

سیستم های هوشمند:

RE: توضیح درباره ی گرایش های ارشد علوم کامپیوتر - dashyasin - 17 اسفند ۱۳۹۶ ۱۱:۳۰ ق.ظ

سلام
آیا این گرایش از مقطع ارشد علوم کامپیوتر حذف شده یا اسمش تغییر کرده؟
HuhHuhHuh