تالار گفتمان مانشت
۲۰۰ - تجارت الکترونیک - شبانه امیر کبیر تهران - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴
۲۰۰ - تجارت الکترونیک - شبانه امیر کبیر تهران - shz67 - 05 شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۰۹ ب.ظ

سلااااااااااااااااااااامممممممممممممم بچه ها،من یوزر قبلی ام را یادم رفته،دوستان قدیمی من همان هستم که آزمونهای ماهان را ایام ارشد می گذاشتم؛خوب هستید؟؟ راستش از ناراحتی خیلی وقت بود اینجا نمی آمدم،ولی امروز واقعا معجزه را دیدم،باور نمی شود،شبانه امیر کبیر قبول شدمSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileWinkWinkWinkWinkWinkWinkRolleyesRolleyesRolleyesRolleyes
بچه های امیر کبیر کجائید؟؟؟؟
بچه ها نمی دانید ثبت نام و کلاس ها و اینها کی هست؟؟؟Dodgy

RE: شبانه امیر کبیر تهران - تجارت الکترونیک - bahare_harandizade@yahoo.com - 05 شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۱۱ ب.ظ

سلام تبریک می گم رتبه تون چند بود؟

شبانه امیر کبیر تهران - تجارت الکترونیک - shz67 - 05 شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۱۵ ب.ظ

۲۰۰ شده بودم

RE: ... تجارت الکترونیک - شبانه امیر کبیر تهران - ababa - 05 شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۲۲ ب.ظ

(۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۱۵ ب.ظ)shz67 نوشته شده توسط:  ۲۰۰ شده بودم

سلام بهتون خیلی تبریک میگم ایشالله همیشه موفق باشید
یه سوالی دارم شما سهمیه شاگرد اولی داشتید؟

RE: ... تجارت الکترونیک - شبانه امیر کبیر تهران - saho - 05 شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۳۴ ب.ظ

با۲۰۰ و سهمیه شاگرد اولی شبانه؟؟
یکی ازبچها که زده ۳۲۳ تحارت روزانه امیرکبیر.
نکنه سطح دانشگاه هم تاثیر داره؟Exclamation

RE: ... تجارت الکترونیک - شبانه امیر کبیر تهران - silver_0255 - 05 شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۴۱ ب.ظ

تبریک میگم.

رتبه ۲۰۰ تجارت الکترونیک - شبانه امیر کبیر تهران - shz67 - 05 شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۵۲ ب.ظ

نه بابا شاگرد اولی کجا بود؛تازه من لیسانس را پیام نور می خواندم؛معدلم زیاد بالا نبود

good-wishes عزیز چشم اصلاح شد،ممنون از تذکرت

رتبه ۲۰۰ تجارت الکترونیک - شبانه امیر کبیر تهران - موج نو - ۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۰۵ ب.ظ

داری ما رو اذیت میکنی!!!!!!؟؟؟

رتبه ۲۰۰ تجارت الکترونیک - شبانه امیر کبیر تهران - MSZ - 05 شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۱۱ ب.ظ

نتیجه تون به شدت عجیبه!!!

رتبه ۲۰۰ تجارت الکترونیک - شبانه امیر کبیر تهران - shz67 - 05 شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۵۴ ب.ظ

MSZ
باورت میشه خودم هم هنوز تو شوکم؛از ظهر ۴ بار رفتم میگم شاید اشتباه شده،خلاصه از دعای دوستان هست.ممنون از همه

۲۰۰ تجارت الکترونیک - شبانه امیر کبیر تهران - uniquegirl - 05 شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۲۶ ب.ظ

تبریک میگم
منم باورم نمیشه بدون سهمیه ؟!!!
جل الخالق...
ان شاالله موفق باشید

۲۰۰ تجارت الکترونیک - شبانه امیر کبیر تهران - مهربون - ۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۲۷ ب.ظ

کلک خیلی خوش شانسی بهت تبریک میگم

۲۰۰ تجارت الکترونیک - شبانه امیر کبیر تهران - shz67 - 05 شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۳۸ ب.ظ

uniquegirl و مهربون ،ممنون هستم،آره خداییش ته شانس بود ایندفعه؛باز هم خدا روشکر دعا کنید تو دوران تحصیل هم هوام رو داشته باشه

۲۰۰ تجارت الکترونیک - شبانه امیر کبیر تهران - sir_ams - 05 شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۴۲ ب.ظ

تبریک میگم ایشالا موفق باشید
یه سوال : شما مطمئنید که سهمیه شاگرد اولی رو نداشتید؟تا قبل کنکور شاگرد چندم بودید؟

۲۰۰ تجارت الکترونیک - شبانه امیر کبیر تهران - sajjad988 - 05 شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۵۹ ب.ظ

منم دانشگاه تهران قبول شدم، واحد قم!! Big Grin