تالار گفتمان مانشت
مسائل مرتبط با ثبت نام و گرفتن خوابگاه دانشجویان ارشد شریف - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶
مسائل مرتبط با ثبت نام و گرفتن خوابگاه دانشجویان ارشد شریف - somaye_tex - 19 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۱۴ ب.ظ

آره. مجوز برام صادر شده بود اما زمان انتخاب واحد رو نوشته بود مشخص نشده!
......... بالاخره درست شد. یه سؤالی برام پیش اومده! مگه وقتی کلاس پر میشه رزرو نمیکنه؟؟؟
چرا بعضی درسها رو میزنه ظرفیت پر شده؟ بعضی ها رو میزنه رزرو شد با اینکه ظرفیت اونها هم پر شده؟؟؟

مسائل مرتبط با ثبت نام و گرفتن خوابگاه دانشجویان ارشد شریف - prosperous - 19 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۳۸ ب.ظ

احتمالا تعداد رزروی ها هم حد مشخصی داره، مثلا ۵ تا ، اگه بیشتر از اون بشه میزنه پر شده.

مسائل مرتبط با ثبت نام و گرفتن خوابگاه دانشجویان ارشد شریف - somaye_tex - 19 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۴۴ ب.ظ

درس جبرانی رو که نمیشه بهم ندن. یا میشه؟؟؟ Sad

مسائل مرتبط با ثبت نام و گرفتن خوابگاه دانشجویان ارشد شریف - prosperous - 19 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۵۴ ب.ظ

باید سال اول دروس جبرانی رو بگیری انگار.
باید با استاد راهنما هماهنگ کنی.

مسائل مرتبط با ثبت نام و گرفتن خوابگاه دانشجویان ارشد شریف - somaye_tex - 19 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۵۶ ب.ظ

آره. دکتر موقر گفت کلاً فقط جبرانی بردار. ولی حالا الگوریتم و پایگاه پر شده. فکر کنم برام ظرفیت اضافه کنه. چون باید بردارم.

مسائل مرتبط با ثبت نام و گرفتن خوابگاه دانشجویان ارشد شریف - sata - 19 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ

یه تعداد ظرفیت باز شده برید ببینید البته میلم می زنن اگه داخل رفته باشید

RE: مسائل مرتبط با ثبت نام و گرفتن خوابگاه دانشجویان ارشد شریف - sciencequester - 19 شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ ق.ظ)Nima Masghadi نوشته شده توسط:  توصیف و وارسی کلا ریاضیه . بیشتر نظریه مجموعه هاست و گزاره های منطقی .

نیاز به حفظ فرمول و محاسبات این چنینی نداریم ؟!!
با نظریه مجموعه ها و گزاره های منطقی مشکلی ندارم.

دوستان لطفا منو راهنمایی کنید
زمان ثبت نام من امروز صبح ساعت ۸ شروع شده و تا ساعت ۱۶ فردا ادامه داره اما...

اما من تازه امروز تسویه حسابم با پادگان تموم شد و فردا باید برم نظام وظیفه تبریز و پس فردا تازه میرم دانشگاه واسه ثبت نام، یعنی وقتی من ثبت نام میکنم وقت انتخاب واحدم هم تموم شده، حالا من چیکار باید بکنم بنظرتون ؟!!

مسائل مرتبط با ثبت نام و گرفتن خوابگاه دانشجویان ارشد شریف - MSZ - 19 شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۲۸ ب.ظ

توجه توجه!!!

دوستانی که مایل به اخذ درس "امنیت داده و شبکه" هستن (درس پیشنیاز و جبرانی برای تمامی بچه های فناوری اطلاعات) توجه کنن که این درس این ترم قرار هست ارائه بشه
گفتن که لطفا تشریف ببرین طبقه پنجم، مرکز آپا ی شریف و اطلاعات و شماره دانشجویی تون رو توی فرمی که روی پنل نصب شده بنویسین
لطفا هرچه سریع تر این کار رو انجام بدین تا درس رو زودتر بگیریم و شروع کنیم و ضمنا به بقیه بچه های آی تی هم بگین

این درس ترم بعد قرار نیست ارائه بشه (دکتر جلیلی گفتن به احتمال زیاد ارائه نمیشه) و همین این ترم باید اخذش کنیم

لطفا این رو اطلاع رسانی کنین حتما و زودتر اطلاعاتتون رو تو اون فرم در آپا وارد کنین

پ.ن: بنده در این جریانات هیچ کاره هستم و صرفا اطلاع رسانی می کنم...!!!

RE: مسائل مرتبط با ثبت نام و گرفتن خوابگاه دانشجویان ارشد شریف - shahrooz33ce - 19 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۱۹ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۲۸ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  توجه توجه!!!
لطفا تشریف ببرین طبقه پنجم، مرکز آپا ی شریف و اطلاعات و شماره دانشجویی تون رو توی فرمی که روی پنل نصب شده بنویسین
ممنون که اسم منم رو برد می نویسی عمو مهدی ...Big Grin
شهروز عقیلی ۹۲۲۰۴۴۲۲

RE: مسائل مرتبط با ثبت نام و گرفتن خوابگاه دانشجویان ارشد شریف - A.Nouri - 19 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۳۶ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۲۸ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  توجه توجه!!!

دوستانی که مایل به اخذ درس "امنیت داده و شبکه" هستن
.....

این درس ترم بعد قرار نیست ارائه بشه (دکتر جلیلی گفتن به احتمال زیاد ارائه نمیشه) و همین این ترم باید اخذش کنیم
بابت اطلاع رسانی ممنونم.

ممکن هست این درس در ترم آینده ارائه بشه و یا ممکن هست ارائه نشه. (بنده اطلاعی ندارم)

چیزی که مهم هست اینه که عدم اخذ این درس در ترم جاری، می تونه مشکلاتی رو در زمینه ی اخذ سایر دروس در ترم های آینده به وجود بیاره.

در مورد ارائه یا عدم ارائه ی درس"امنیت داده و شبکه" در ترم جاری و یا آینده، گمان می کنم که بهتره از مدیر گروه سوال کنید.

مسائل مرتبط با ثبت نام و گرفتن خوابگاه دانشجویان ارشد شریف - Jooybari - 19 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۴۷ ب.ظ

سلام. من امروز صبح رفتم دانشگاه برای ثبت نام و گرفتن کارت دانشجویی. بعد رفتم سراغ گروه برای باز کردن سامانه. سامانم الآن باز شد ولی صفحه انتخاب واحد رو نمیاره. شما این مشکل رو نداشتید؟

مسائل مرتبط با ثبت نام و گرفتن خوابگاه دانشجویان ارشد شریف - ali123321 - 20 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۰۸ ق.ظ

خلاصه این درس امنیت پیش خوردیم یا نه؟ یعنی برداشتنش اجباریه؟ اگه اجباری نباشه من بر نمی دارم ولی سر کلاساش میرم!

مسائل مرتبط با ثبت نام و گرفتن خوابگاه دانشجویان ارشد شریف - MSZ - 20 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۱۶ ق.ظ

اجباریه علی جان ... باید ورش داریم!
شهروز جان شما هم شماره دانشجویی تو برام پ.خ کن ... در ملا عام ننویس بابا ... خیر سرت امنیت و شبکه ۱۵ شدی ها! Big Grin

RE: مسائل مرتبط با ثبت نام و گرفتن خوابگاه دانشجویان ارشد شریف - ali123321 - 20 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۲۸ ق.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۱۹ ب.ظ)shahrooz33ce نوشته شده توسط:  [quote='MSZ' pid='210924' dateline='1378832332']

شهروز عقیلی

در ضمن ایشون داداش شادمهر هستند!! Cool

مسائل مرتبط با ثبت نام و گرفتن خوابگاه دانشجویان ارشد شریف - MSZ - 20 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۳۹ ق.ظ

اون پسره تو ثبت نام از شهروز میپرسه اسمت چیه؟ شهروز میگه عقیلی ... پسره میگه شادمهر؟!!! Big Grin

اون پسره هم به من گیر داده بود که چرا نیم سال دوم وارد دانشگاه شدی تو لیسانس؟! چرا دانشگاه تون نیم سال اول دانشجو نگرفته بود؟! اصلا نیم سال اولو بیکار داشتی چیکار میکردی؟! Big Grin