تالار گفتمان مانشت
مصاحبه سما - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
مصاحبه سما - mammad_asir - 19 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۰۱ ب.ظ

همه میرن مصاحبه میدونین چرا؟؟
چون قراره ۷ تومن بدید دیگه

RE: مصاحبه سما - byb - 19 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۱۱ ب.ظ

من شنبه برای مصاحبه رفتم از همه شهر ها هم اومده یودن.
یه فرم دادن که پرکنم بعد که می خواستم فرمو تحویل بدم خانمی که داشت مدارکو تحویل می گرفت به یکی که مدرک ارشد نداشت و دانشجو بود گفت که نمیشه و از دانشجوها مصاحبه انجام نمی شه. منم دیگه پولو واریز نکردم. با یه آقایی که مسئولشون بود صحبت کردم و گفتم که من پای تلفن گفتم که دانشجو ام و به من گفتن خالا بیا اینجا صحبت می کنیم که اونم گفت نه نمیشه و ما هر کی از صبح اومده ردش کردیم و این حرفا!
طبق حرفایی که از بچه ها اونجا شنیدم مصاحبه همش دینی بوده و تقریبا هم سوالاشون سخت بوده.
یکی می گفت که در مورد حقوق سوال کردن و بهشون گفتن ساعتی ۴۵۰۰!!!!!!!!
در ضمن اگر تو مصاحبه قبول بشید یه کارت براتون صادر می کنند که لزوما به این معنی نیست که بلافاصله مشغول به کار میشید. به این معنیه که هروقت اینا به معلم نیاز داشتن به کسایی که اون کارتو دارن زنگ می زنن.

مصاحبه سما - saba_1984 - 20 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۵۹ ق.ظ

منم رفتم مصاحبه
منم مدرک ارشد نداشتم گفتن تهران گیر میده من گفتم مهم نیست
مصاحبه علمیش یه گپ دوستانه بود ۲۰ دقیقه ای بود ۱۰ دقیقه اون سوال کرد بعدش من سوالامو پرسیدم. من واسه مرکز استان شرکت کرده بودم و مصاحبه کننده که مدیر گروه بود گفت اونایی که واسه شهرستان بودن رو همه رو گفتیم بیان مصاحبه ولی واسه مرکز استان از ۱۲۰ به ۴۰ نفر گفته بودن اونایی که فارغ التحصیل دانشگاه دولتی بودند.

مصاحبه عمومیش هم رساله می پرسید و اطلاعات سیاسی
به من گفت امتیازت خوبه ولی چون فارغ التحصیل نشدی شاید تهران گیر بده.

در کل اصلا جای مناسبی واسه کار کردن نیست مگر مجبور باشی

در مورد حقوق هم گفتن واسه کسی که هیچ سابقه ای نداره و از نظز پژوهشی هم کار خاصی نکرده و... ساعتی ۶ تومن که ۱۷% بخاطر مالیات و بیمه کم میشه

مصاحبه سما - دریایه آبی پر تلاطم - ۰۸ آبان ۱۳۹۲ ۰۷:۱۶ ب.ظ

من ۲ روز قبل زنگ زدند.گفتند بیا مدارک بیار واسه مصاحبه.دیروز که بردم بلافاصله مصاحبه هم گرفتند.میخواستم بدونم اگه تو مصاحبه قبول بشیم چه طور باید خبر دار بشیم که قبول شدیم؟از کجا باید فهمید؟ زنگ میزنن.

RE: مصاحبه سما - f.b - 09 آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۴۵ ق.ظ

سلام
میشه بگید چه سوالاتی پرسیدن چون من هم گفتن چهاردهم باید برم مصاحبه

مصاحبه سما - f.b - 10 آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۰۵ ق.ظ

جدیدا کسی مرحله دوم مصاحبه نداده
مرحله قبل یکی از دوستام مصاحبه داده بود میگفت زبان خیلی براشون مهم بوده و خواستن خودم رو معرفی کنم و ....

RE: مصاحبه سما - crevice - 10 آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۰۱ ق.ظ

(۱۰ آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۰۵ ق.ظ)f.b نوشته شده توسط:  جدیدا کسی مرحله دوم مصاحبه نداده
مرحله قبل یکی از دوستام مصاحبه داده بود میگفت زبان خیلی براشون مهم بوده و خواستن خودم رو معرفی کنم و ....
این مطلبی که میگم رو واسه دوستانی میگم که هیچ جایی تدریس نمیکنن. دوستان خودتونو اذیت نکنین و وقت خودتونو سر هیچی تلف نکنین. شاید شمایی که الکی منتظر نتیجه این واحد کذایی نشستید، یه سر برید توی هر واحد غیر انتفاعی، پیام نور یا آزاد شهرستانها به راحتی می پذیرنتون واسه تدریس! البته من رفتم سما و رد شدم اما بدون هیچ مسخره بازیی دارم غیر انتفاعی تدریس میکنم.

در ضمن به دوستان بگم که کلا توی این چیزا پول نیست، فقط تجربه هست و قضیه رزومه. رزومه هم فقط برای ادامه تحصیل بویژه اونور بدرد میخوره. امیدوارم منظورو رسونده باشم.

مصاحبه سما - saba_1984 - 15 آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۰۹ ب.ظ

سلام

نتیجه سما اومده
من کد رهگیری م را فراموش کرده بودم. حالا هم جستجو برای کد رهگیری را می زنم میگه همچنین داوطلبی ثبت نام نکرده!!!

شما همچین مشکلی ندارین؟

مصاحبه سما - f.b - 15 آبان ۱۳۹۲ ۰۷:۰۸ ب.ظ

من روز قبل از مصاحبه رفتم برای مدارک ارشد سوال کردم گفتن حتما باید دفاع کرده باشی منم چون هنوز پایان نامم تموم نشده دیگه روز مصاحبه نرفتم

مصاحبه سما - zahra13.66 - 16 آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۵۷ ق.ظ

صبا خانم برای منم اینجوری...
فکر کنم چون ما دانشجوییم مدارکمون رو اصلا ارسال نکردن

مصاحبه سما - دریایه آبی پر تلاطم - ۱۶ آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۰۳ ق.ظ

نه بچه ها .این زور نیست.من تو مهر دفاع کردم.ثبت نام با دانشجو ارشد زده بودم.تو مصاحبه اولین نفر بودم.یکشنبه با هام تماس گرفتند و گفتند بیا.البته معدلم بالاست.نزدیکه ۱۹/فکر کنم به خاطر این قبولم کردند.گفتند که یه کارت برات صادر می کنیم که هر دانشگاهی بریم و کارتو نشون بدیم بهمون حق اتدریس میدن.

مصاحبه سما - zahra13.66 - 16 آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۱۳ ق.ظ

دوستان اونهایی که قبول نشدن نتیجه چی میاره؟؟؟؟
این جمله است: داوطلبی با این مشخصات ثبت نام نکرده است

مصاحبه سما - دریایه آبی پر تلاطم - ۱۶ آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۰۶ ق.ظ

ببین واسه منم که قبول شدم میگه همچین داوطلبی نیست.فکر کنم سایتش خرابه.

مصاحبه سما - saba_1984 - 16 آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۴۷ ق.ظ

به نظر خودم که ربطی به دانشجو بودن نداره
چون باید می نوشت مردود

اگه به خود مراکر سما زنگ بزنیم می تونن نتیجه رو بهمون بگن؟
نتیجه ش واسم مهم نیست، ولی تو جلسه مصاحبه هر دو مصاحبه کننده راضی بودن، می خوام ببینم واقعا تاثیر داره؟

مصاحبه سما - zahra13.66 - 17 آبان ۱۳۹۲ ۰۵:۳۲ ب.ظ

پس چیکار کنیم؟؟
از کجا مطلع بشیم که نتیجه چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟