تالار گفتمان مانشت
۵۷ شبکه -واحد قزوین-تراز ۶۵۴۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

۵۷ شبکه -واحد قزوین-تراز ۶۵۴۶ - IT.setareh91 - 14 شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ

سلام دوستان عزیز،
به رشته شبکه علاقمندم و قزوین هم قبول شدم. داشتم خودم رو آماده می کردم برای سراسری ۹۳/

این هم درصدای من:
زبان:۲۵
دروس مشترک ۲۲
مدیریت:۷
پایگاه داده:۴۷
هوش:۲۷
سیستم عامل:۲۹
معماری:۱۴

نمره کل:۶۵۴۶

کمی دو دلم بزای رفتن. دوستان راهنمایی کنند و عزیزانی که دانشجوی ارشد شبکه قزوین هستند خوشحال می شم که از شرایط دانشگاه مطلع بشم.

رتبه ۵۷ - شبکه واحد قزوین - m.zare - 14 شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۳۱ ب.ظ

دانشگاه بدی که نیست اما اگه وقت داری امسال بخون واسه سراسری چون درصدات خوبه مطمئنا میتونی رتبه ی خوبی بیاری

۵۷ شبکه -واحد قزوین-تراز ۶۵۴۶ - navad - 16 شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۲۰ ب.ظ

من هم میگم خیلی خوب شدی احتمال خیلی زیاد تو سراسری رتبه خوب میگیری بشین بخون واسه سراسری
دیگه نیازی نیست که فرقشو با دانشگاه های سراسری گفت

RE: ۵۷ شبکه -واحد قزوین-تراز ۶۵۴۶ - arminjahan - 16 شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۱۰ ب.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ)IT.setareh91 نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیز،
به رشته شبکه علاقمندم و قزوین هم قبول شدم. داشتم خودم رو آماده می کردم برای سراسری ۹۳/

این هم درصدای من:
دروس مشترک ۲۲

کمی دو دلم بزای رفتن. دوستان راهنمایی کنند و عزیزانی که دانشجوی ارشد شبکه قزوین هستند خوشحال می شم که از شرایط دانشگاه مطلع بشم.

درباره رشته شبکه دانشگاه باراجین :
اساتید اکثرا از دانشگاه های دولتی تهران ، امیرکبیر ، شهید بهشتی ، خواجه نصیر ،و اساتید بنامی مثل دکتر حقیقت و ... هستند.
مدیر گروه شبکه آقای دکتر مهدی دهقان تخت فولادی با درجه علمی دانشیار و عضو هیئت علمی دانشگاه امیرکبیر
از نظر خود دانشگاه هم که دیگه همه می دونن رباتیک و خودرو خورشیدی و هیبریدی و ........ در همه جا حرف اول رو میزنه
و دانشگاه هایی مثل شریف و تهران و علم و صنعت با دانشگاه آزاد قزوین همکاری دارند
اساتید دانشکده برق و رایانه و فناوری اطلاعات

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گالری عکس را حتما ببینید
زیباترین دانشگاه ایران

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این هم یه سری اخبار درباره دانشگاه باراجین
دکتر موسی خانی کارآفرین برتر دانشگاهی ایران

آقای علی اکبر صالحی وزیر اسبق امور خارجه و رئیس اسبق دانشگاه شریف در بازدید از دانشگاه آزاد قزوین:
[attachment=12836]

خیلی خبر دربارش زیاده سرچ کنی اطلاعات زیاده

RE: ۵۷ شبکه -واحد قزوین-تراز ۶۵۴۶ - IT.setareh91 - 17 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۰۹ ق.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۱۰ ب.ظ)arminjahan نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ)IT.setareh91 نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیز،

این هم درصدای من:
دروس مشترک ۲۲

درباره رشته شبکه دانشگاه باراجین :
اساتید اکثرا از دانشگاه های دولتی تهران ، امیرکبیر ، شهید بهشتی ، خواجه نصیر ،و اساتید بنامی مثل دکتر حقیقت و ... هستند.
مدیر گروه شبکه آقای دکتر مهدی دهقان تخت فولادی با درجه علمی دانشیار و عضو هیئت علمی دانشگاه امیرکبیر
از نظر خود دانشگاه هم که دیگه همه می دونن رباتیک و خودرو خورشیدی و هیبریدی و ........ در همه جا حرف اول رو میزنه
و دانشگاه هایی مثل شریف و تهران و علم و صنعت با دانشگاه آزاد قزوین همکاری دارند
اساتید دانشکده برق و رایانه و فناوری اطلاعات

گالری عکس را حتما ببینید
زیباترین دانشگاه ایران

این هم یه سری اخبار درباره دانشگاه باراجین
دکتر موسی خانی کارآفرین برتر دانشگاهی ایران

آقای علی اکبر صالحی وزیر اسبق امور خارجه و رئیس اسبق دانشگاه شریف در بازدید از دانشگاه آزاد قزوین:

خیلی خبر دربارش زیاده سرچ کنی اطلاعات زیاده

سلام. ممنونم از راهنمایی شما دوست خوبم. موفق باشید