تالار گفتمان مانشت
تاریخ و نحوه ی ثبت نام آزمون آزمایشی سنجش تکمیلی... - نسخه‌ی قابل چاپ

تاریخ و نحوه‌ی ثبت نام آزمون آزمایشی سنجش تکمیلی... - mosaferkuchulu - 05 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۳:۴۲ ب.ظ

بپه‌ها واسه ثبت نام آزمون های سنجش تکمیلی کی و طور باید اقدام کرد؟
باید سری کامل و حتما ثبت نام کرد یا اینکه می شه فقط جامع هاشو ثبت نام کرد؟

تاریخ و نحوه‌ی ثبت نام آزمون آزمایشی سنجش تکمیلی... - ronaldo - 05 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۴:۱۸ ب.ظ

مسافرجان یه خورده استراحت کن‌، بعد .
وضع روحیت خرابه و میزنی سنجشم خراب میکنی‌، حالا بیا....

تاریخ و نحوه‌ی ثبت نام آزمون آزمایشی سنجش تکمیلی... - mosaferkuchulu - 05 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۵:۵۳ ب.ظ

بچه‌ها کسی خبر داره؟

تاریخ و نحوه‌ی ثبت نام آزمون آزمایشی سنجش تکمیلی... - موج - ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۷:۱۱ ب.ظ

سنجش تکمیلی همش رو که ثبتنام کنی تازه میشه اندازه دوتا کنکور پارسه
من کلش رو پارسال با تخفیف دانشگاهم ۱۸۰ بجای ۲۴۰ دادم
البته سطح سوالاش فقط توی دوتا آزمون خوب بود
منتها برگزاری و کارنامش اینا بدک نیست قیمتش هم که نسبت به الباقی کنکور آزمایشی‌ها ارزونتره
میشه از وسطش هم ثبت نام کنی

تاریخ و نحوه‌ی ثبت نام آزمون آزمایشی سنجش تکمیلی... - mosaferkuchulu - 07 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۸:۴۸ ب.ظ

خوب کلا شروع ثبت نامش کی هست؟قیمت هر آزمون چنده؟
کلا چند تا آزمون جامع داره؟

تاریخ و نحوه‌ی ثبت نام آزمون آزمایشی سنجش تکمیلی... - موج - ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۹:۰۶ ب.ظ

این سوالا رو اگه شماره واحد شهرتونو گیر بیاری بپرسی خیلی بهتره چون ممکنه امسال با پارسال فرق کنه
پارسال هشت تا
یه خود سنجی آخر تابستون
چهار تا مرحله ای- دوتا جامع و یکی برای آزاد
اگه سطح سوالاش مثه پارسال باشه پیشنهاد من اینه که برای برنامه ریزی خوبه که یه جوری تنظیم کنی که به آزمون برسی و درسای مربوط به اون رو بخونی
ولی برای تعیین سطح واقعی به نظرم معیار خوبی نمیده و بهتره در کنارش لااقل دو آزمون جامع یه موسسه معتبر مثه پارسه رو شرکت کنی

تاریخ و نحوه‌ی ثبت نام آزمون آزمایشی سنجش تکمیلی... - mosaferkuchulu - 07 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۳۵ ب.ظ

پارسه هم استاندارد نیست!
من کلا قصد دارم دوتا آزمون جامع آخری و واسه تنظیم وقت بدم!
ترجیح می دم همه رو ثبت نام نکنم چون اگر رتبه‌ام کم و زیاد شه یا به بودجه بندیش نرسم استرس می گیرم!

RE: تاریخ و نحوه‌ی ثبت نام آزمون آزمایشی سنجش تکمیلی... - shahryar - 08 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۳:۵۶ ب.ظ

(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۳۵ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  پارسه هم استاندارد نیست!
ترجیح می دم همه رو ثبت نام نکنم چون اگر رتبه‌ام کم و زیاد شه یا به بودجه بندیش نرسم استرس می گیرم!
بودجه بندی امتحان‌ها و کتابای پارسه خوبه.ولی آزموناش اصلا استاندارد نیست.حتی آزمونای جامعش.

RE: تاریخ و نحوه‌ی ثبت نام آزمون آزمایشی سنجش تکمیلی... - mosaferkuchulu - 08 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۰۹ ب.ظ

(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۳:۵۶ ب.ظ)shahryar نوشته شده توسط:  
(07 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۳۵ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  پارسه هم استاندارد نیست!
بودجه بندی امتحان‌ها و کتابای پارسه خوبه.ولی آزموناش اصلا استاندارد نیست.حتی آزمونای جامعش.

من هیچ وقت به بودجه بندی هایی که دیگران تعیین کنن نمی رسم!فقط می تونم طبق برنامه ریزی خودم پیش برم به همین دلیل تصمیم ندارم که آزمون های مرحله ای و ثبت نام کنم!
حتما کتاب های پازسه رو می گیرم اما آزموناش وقت تلف کردنه!

تاریخ و نحوه‌ی ثبت نام آزمون آزمایشی سنجش تکمیلی... - shahryar - 08 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۱۷ ب.ظ

البته اینم بگم من هم پارسال و هم امسال واسه کنکور پارسه شرکت کردم!
چون به برنامه ریزیم نظم می داد و موقعی هایی که رتبم خوب می شد کلی امیدوار می شدم.
چون تو این مدتی که آدم درس می خونه بعضی وقتا خیلی بهش فشار میاد و ممکنه موقتا انگیزش کم بشه و نا امید.

تاریخ و نحوه‌ی ثبت نام آزمون آزمایشی سنجش تکمیلی... - mosaferkuchulu - 08 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۵۶ ب.ظ

hاین درسته اما فکر کنم بستگی به فرد هم داره!
چون من اگر به بودجه بندی نرسم استرس می گیرم!اگر هم که رتبه‌ام خوب نشه که ...