تالار گفتمان مانشت
برای زبان تخصصی برای کنکور مهندسی کامپیوتر چه کتاب هایی بخونیم ؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

برای زبان تخصصی برای کنکور مهندسی کامپیوتر چه کتاب هایی بخونیم ؟ - shahryar711 - 16 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۵۸ ب.ظ

برای زبان تخصصی برای کنکور مهندسی کامپیوتر چه کتاب هایی بخونیم ؟

برای زبان تخصصی برای کنکور مهندسی کامپیوتر چه کتاب هایی بخونیم ؟ - TaRiaNa - 17 شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۴۰ ب.ظ

لغات کتاب ۵۰۴ خوبه که بلد باشید

برای زبان تخصصی برای کنکور مهندسی کامپیوتر چه کتاب هایی بخونیم ؟ - shahryar711 - 18 شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۳۲ ق.ظ

اقا یعنی ۱۵ سوال که متن می دهند ۵۰۴ کافیه؟

برای زبان تخصصی برای کنکور مهندسی کامپیوتر چه کتاب هایی بخونیم ؟ - phoenix021 - 18 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۲۷ ب.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۳۲ ق.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  اقا یعنی ۱۵ سوال که متن می دهند ۵۰۴ کافیه؟

نه آقا جواب نمیده ، ۱۵ سوال متن تخصصی هست که تو ۵۰۴ نیست اصلا این لغات

خود منم دنبال یه منبع خوب واسه زبان تخصصی هستم

RE: برای زبان تخصصی برای کنکور مهندسی کامپیوتر چه کتاب هایی بخونیم ؟ - frr - 29 تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۵۳ ق.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۲۷ ب.ظ)phoenix021 نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۳۲ ق.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  اقا یعنی ۱۵ سوال که متن می دهند ۵۰۴ کافیه؟

نه آقا جواب نمیده ، ۱۵ سوال متن تخصصی هست که تو ۵۰۴ نیست اصلا این لغات

خود منم دنبال یه منبع خوب واسه زبان تخصصی هستم

کتاب زبان تخصصی پارسه خیلی خوبه .
ولی برای اینکه بتونی ۱۵ سوال با احتمال زیاد بزنی ار اول مرداد تا کنکور ۲۰۰ روز وقت داری که پیشنهاد میکنم روزی یه مقاله بلند بالا تو زمینه کامپیوتر بخونی از سایتای معتبر علمی کامپیوتر .
کلمات و جملات نامفهومشو در بیاری و معناشونو پیدا کنی و فلش کارت درست کنی و داخل لایتنر قرار بدی .
بهترین دیکشنری هم oxford advanced learner dictionary هست با مثالهای فراوان و تلفظ که نسخه اندروید هم داره .

اگه این کارو بکنی بعد از این دویست روز از توانایی خودت حیرت زده میشی در خوندن روان متون انگلیسی .
منوط به اینکه متعهد به کار هر روزه باشی . امروز فردا نکنی و روزای اول که گرم نشدی دست از کار نکشی .