تالار گفتمان مانشت
۳۳۵ نرم افزار -پردیس علوم تحقیقات همدان- تراز ۵۷۶۶ (برم یا بمونم برا تکمیل ظرفیت؟) - نسخه‌ی قابل چاپ

۳۳۵ نرم افزار -پردیس علوم تحقیقات همدان- تراز ۵۷۶۶ (برم یا بمونم برا تکمیل ظرفیت؟) - sahabie_tahna - 16 شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۲۳ ب.ظ

من میخواستم بدونم به نظرتون امکان قبولی من در تکمیل ظرفیت ها تهران یا دماوند هست؟منتظر بمونم یا برم؟؟!! با توجه به اینکه شاغل و متاهل و ساکن تهرانم ؟؟؟
این کارناممه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یکی از دوستان با ۴۲۰(نرم افزار-علوم و تحقیقات دماوند-تراز ۵۹۸۷) کارنامشو گذاشته بود

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نمره آخرین نفر ۵۷۸۰ که با من ۱۴ تا فرقشه؟؟؟
من تکمیل ظرفیت قبول میشم؟؟؟؟؟

۳۳۵ نرم افزار -پردیس علوم تحقیقات همدان- تراز ۵۷۶۶ (برم یا بمونم برا تکمیل ظرفیت؟) - salty_co - 16 شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۵۱ ب.ظ

همدان افتضاحه.خواهش میکنم نرو.نه استاد درست حسابی نه کادر درست حسابی.هیچی .یکی از دوستام اونجا میخونه.الان پایان نامه داره میده.به قدری از دست این همدانیا شاکیه که فقط گریه میکنه.میگه فوق واسه چیم بود.بیچاره کلی هم هزینه کرده.ولی از ما به شما نصیحت نرو.

۳۳۵ نرم افزار -پردیس علوم تحقیقات همدان- تراز ۵۷۶۶ (برم یا بمونم برا تکمیل ظرفیت؟) - sahabie_tahna - 16 شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۰۱ ب.ظ

نمیتونم مهمان بگیرم استان تهران ؟ یا انتقالی

۳۳۵ نرم افزار -پردیس علوم تحقیقات همدان- تراز ۵۷۶۶ (برم یا بمونم برا تکمیل ظرفیت؟) - mamad69 - 16 شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۵۴ ب.ظ

این کارنامه منه

و من سهمیه داشتم که دماوند قبول شدم

دماوند بدون سهمیه اخرین نفر قبول شده ۶۰۸۵ بوده

و با سهمیه آخرین نفر قبول شده ۵۷۸۰ بوده

البته بازم شانس دارید

چون معمولا ۲۰۰-۳۰۰ تایی می اید پایین تراز
یعنی شاید دماوند که الان ترازش ۶۰۸۵ تا ۵۷۰۰-۵۸۰۰ پایین بیاد

شما دعا کن ما یکی از واحد های تهران قبول شیم یه جا به ظرفیت دماوند اضافه میشه

۳۳۵ نرم افزار -پردیس علوم تحقیقات همدان- تراز ۵۷۶۶ (برم یا بمونم برا تکمیل ظرفیت؟) - sahabie_tahna - 17 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ

به نظرتون تکمیل ظرفیت اول اینقده ترازش پایین میاد یا نه تکمیل ظرفیت بهمن ماه....
بعد من یه چیزی در مورد تکمیا ظرفیت امسال خوندم اونم این بود که دیگه نیازی به انتخاب رشته نداره و بر اساس انتخاب رشته اول تکمیل ظرفیت صورت میگیره؟؟ درسته!!

۳۳۵ نرم افزار -پردیس علوم تحقیقات همدان- تراز ۵۷۶۶ (برم یا بمونم برا تکمیل ظرفیت؟) - salty_co - 17 شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۴۱ ب.ظ

انتقال نه.اما جابه جایی هست.کسی که همدانی و تهران قبول شده باشه شاید حاضر بشه جاشو باشه عوض کنه.البته اینا همه بعد ثبت نام و اینکه یه ترم اونجا باشی رخ میده.یادت باشه اینا احتمالات و ممن با جابه جاییت موافقت نشه.بند پ باید داشته باشی.همییییییییییییییییییییییییییییین.

۳۳۵ نرم افزار -پردیس علوم تحقیقات همدان- تراز ۵۷۶۶ (برم یا بمونم برا تکمیل ظرفیت؟) - greenness - 18 شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۰۱ ق.ظ

سلام.
به خدا توکل کن و تو تکمیل شرکت کن.
موفق باشید