تالار گفتمان مانشت
با تراز۴۸۰۰ مهندسی کامپیوتر امیدی به تکمیل هست؟؟؟؟؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

با تراز۴۸۰۰ مهندسی کامپیوتر امیدی به تکمیل هست؟؟؟؟؟ - sogin - 17 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۴۸ ب.ظ

سلام دوستان
برای معماری سیستم های کامپیوتری ع ت آذربایجان شرقی تراز من ۴۸۷۰ و تراز اخرین فرد قبولی۵۶۰۰ و رتبه من ۸۱۷ و ربته اخرین نفر
۱۸۴
امیدی به تکمیل دوم داشته باشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Huh

با تراز۴۸۰۰ مهندسی کامپیوتر امیدی به تکمیل هست؟؟؟؟؟ - sogin - 17 شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۵۰ ب.ظ

خواهش می کنم یکی جوابمو بده احتمال قبولی هسسسسسسست آیا؟؟؟؟؟
من کارناممو با چه فرمتی از سایت ازمون بردارم که بتونم اینجا بزارم؟؟؟؟

با تراز۴۸۰۰ مهندسی کامپیوتر امیدی به تکمیل هست؟؟؟؟؟ - sahar_2000 - 17 شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۳۹ ب.ظ

شما میتونید ازاز کارنامتون بادکمه ی prt sc عکس بگیرید و عکس رو توی سایت اتچ کنید یاآپلود کنید....ترازتون پایینه...بشینید بخونید انساله سال دیگه با آمادگی بیشتری آزمون بدین.

با تراز۴۸۰۰ مهندسی کامپیوتر امیدی به تکمیل هست؟؟؟؟؟ - sahar_2000 - 18 شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۵۰ ب.ظ

خوبه والا کمک هم میکنیم و پاسخ میدیم منفی میگیریم!!!!!!!!!!!!دوستان بیشتر دوست دارن خودشونو گول بزنن و بهشون امید واهی داده بشه...واقعا متاسفم....

با تراز۴۸۰۰ مهندسی کامپیوتر امیدی به تکمیل هست؟؟؟؟؟ - greenness - 18 شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۰۷ ب.ظ

سلام.
منم فکر می کنم سحر درست میگه ترازها تو تکمیل دیگه انقدر پایین نمیاد اما تو تکمیل دوم شرکت کنید و شهرهای کوچیک را انتخاب کنید. به خدا هم توکل کنید.
موفق باشید

با تراز۴۸۰۰ مهندسی کامپیوتر امیدی به تکمیل هست؟؟؟؟؟ - m2m3m92 - 19 شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۳۱ ب.ظ

دوست عزیز با عرض معذرت ولی ترازتون افتضاحه بنظر من بخونید برای سال آینده
موفق باشید

RE: با تراز۴۸۰۰ مهندسی کامپیوتر امیدی به تکمیل هست؟؟؟؟؟ - sogin - 19 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۱۰ ب.ظ

خیلی ممنون از دوستانی که نظر دادن
همیشه موفق و سرزنده باشییید