تالار گفتمان مانشت
فروش پکیج پارسه ۹۱ +کتاب های کنکوری (ویژه اهواز) - نسخه‌ی قابل چاپ

فروش پکیج پارسه ۹۱ +کتاب های کنکوری (ویژه اهواز) - mahi_24 - 20 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۳۵ ب.ظ

پکیج پارسه نرم افزار با ۳۵ درصد تخفیف.خودم ۱۸۰ مهر۹۱ خریدم و کاملا نو و سالم هستن.که میشه ۱۱۷ تومن(البته من فقط سیستم عامل و گسسته و ساختمان داده رو استفاده کردم که خط کشی . مارک دار هم نیستن.)

ریاضی مهندسی..مدرسان شریف..حسین نامی..بهار۸۹///کاملا نو و دست نخورده ...قیمت روی جلد۸۸۰۰ ...فروش ۵۰۰۰

سوالات کنکور ۷۵-۹۰ مدرسان شریف.....نو و دست نخورده...سال ۹۰///قسمت روی جلد۱۲۰۰۰///فروش ۹۰۰۰

مدارهای منطقی...مقسمی...سال۸۸///نو و دست نخورده....روی جلد ۸۲۰۰////فروش ۵۰۰۰

نظریه پوران...نو و دست نخورده....سال ۸۸ ...روی جلد۲۸۰۰///رایگان

معماری....مقسمی...۸۸///نو و دست نخورده....روی جلد۹۳۰۰////فروش ۶۰۰۰

پایگاه داده...پوران...۸۹///روی جلد ۳۹۰۰///رایگان

آزمونهای پارسه هم از مهر۹۱ تا بهمن ۹۱

لطفا پیام خصوصی بدید.

فروش پکیج پارسه ۹۱ +کتاب های کنکوری (ویژه اهواز) - mahi_24 - 26 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۳۸ ق.ظ

دوستان عزیز کتاب های من ویژه کنکور نرم افزار هست و توی پکیج پارسه شبکه نیست واسه نرم افزار.
اینو نوشتم چون خیلیا شبکه میخواستن

فروش پکیج پارسه ۹۱ +کتاب های کنکوری (ویژه اهواز) - mahi_24 - 02 مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۰۰ ب.ظ

یعنی کسی اهوازی نیست کتاب بخاد؟؟؟

RE: فروش پکیج پارسه ۹۱ +کتاب های کنکوری (ویژه اهواز) - mahi_24 - 20 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۶ ق.ظ

کتابام رو تکی هم میدم اما فقط تحویل حضوری در اهواز
لطفا پیغام بدید در صورت نیاز

فروش پکیج پارسه ۹۱ +کتاب های کنکوری (ویژه اهواز و رشت) - mahi_24 - 14 آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۰۸ ب.ظ

قیمت پکیج پارسه رو پایین اوردم ۱۰۰ هم میدم.
اگر کسی رشت هم باشه توی این هفته میتونم کتاب ها رو بیارم واسش

فروش پکیج پارسه ۹۱ +کتاب های کنکوری (ویژه اهواز) - azarmah - 16 آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۱۱ ق.ظ

من یه سری کتاب پارسه میخوام مثل زبان - ساختمان داده- آمار و...لطفا قیمتشون بگین
در ضمن من از اهواز هستم.

RE: فروش پکیج پارسه ۹۱ +کتاب های کنکوری (ویژه اهواز) - mahi_24 - 16 آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۲۵ ب.ظ

(۱۶ آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۱۱ ق.ظ)azarmah نوشته شده توسط:  من یه سری کتاب پارسه میخوام مثل زبان - ساختمان داده- آمار و...لطفا قیمتشون بگین
در ضمن من از اهواز هستم.

پیام خصوصی دادم

فروش پکیج پارسه ۹۱ +کتاب های کنکوری (ویژه اهواز) - azarmah - 16 آبان ۱۳۹۲ ۰۳:۲۲ ب.ظ

زبان تخصصی و عمومی - ساختمان داده - آمار - ریاضی مهندسی - محاسبات - سیستم عامل و شاید غیر ...

فروش پکیج پارسه ۹۱ +کتاب های کنکوری (ویژه اهواز) - azarmah - 16 آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۳۸ ب.ظ

من از پارسه همینارو میخوام اگه شما قیمتا رو بگین ممنون میشم.

(۱۶ آبان ۱۳۹۲ ۰۳:۲۲ ب.ظ)azarmah نوشته شده توسط:  زبان تخصصی و عمومی - ساختمان داده - آمار - ریاضی مهندسی - محاسبات - سیستم عامل و شاید غیر ...

من از پارسه همینارو میخوام اگه شما قیمتا رو بگین ممنون میشم.

دوستم هم دنبال کتاب هست شما قیمت کتابارو لطفا تکی بگین .

باشه پکیج پارسه کامل میخوام

فروش پکیج پارسه ۹۱ +کتاب های کنکوری (ویژه اهواز) - azarmah - 17 آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۴۳ ق.ظ

باشه پکیج کامل و میخوام فقط یه ایمیل بذارید تا شماره تماسمو واستون میل کنم

فروش پکیج پارسه ۹۱ +کتاب های کنکوری (ویژه اهواز) - mahi_24 - 26 آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۲۳ ب.ظ

فروخته شد