تالار گفتمان مانشت
تعداد واحدهای درسی ترم اول دانشجویان دانشگاه آزاد - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳
تعداد واحدهای درسی ترم اول دانشجویان دانشگاه آزاد - publin - 22 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۰۶ ب.ظ

سلام بچه ها شما ترم اول چند واحد بهتون دادند
به ما که ۲ واحد سمینار ! و ۶ واحد دروس (دو درس) دادن که جمعا میشه ۸ واحد اونم با سمینار
به نظره شما کم نیست؟
در ضمن من شنیدم که بچه های ترم اول حذف و اضافه ندارند؟

تعداد واحدهای درسی ترم اول دانشجویان دانشگاه آزاد - sara6464 - 22 شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۰۳ ب.ظ

سلام
به من ۱۱ واحد(۲واحد سمینار و ۹ واحد (سه درس سه واحدی)) دادند. رشته معماری کامپیوتر آزاد قزوین هستم

تعداد واحدهای درسی ترم اول دانشجویان دانشگاه آزاد - jafarir - 22 شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۴۵ ب.ظ

سلام
من ثبت نام کردم ولی تا ۱۳ مهر باید منتظر بمونم ،نرم افزار دانشگاه آزاد آشتیان ثبت نام کردم . Sad

RE: تعداد واحدهای درسی ترم اول دانشجویان دانشگاه آزاد - ubc - 22 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۲۸ ب.ظ

(۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۴۵ ب.ظ)jafarir نوشته شده توسط:  سلام
من ثبت نام کردم ولی تا ۱۳ مهر باید منتظر بمونم ،نرم افزار دانشگاه آزاد آشتیان ثبت نام کردم . Sad

چرا باید تا ۱۳ منتظر باشید ؟

تعداد واحدهای درسی ترم اول دانشجویان دانشگاه آزاد - jafarir - 23 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۵۸ ق.ظ

نمی دونم ولی بهمون گفتن تا ۱۳ مهر باید صبر کنید تا تو سایت درساتون بیاد ، کمی مسخره.

RE: تعداد واحدهای درسی ترم اول دانشجویان دانشگاه آزاد - publin - 23 شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ

(۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۰۳ ب.ظ)sara6464 نوشته شده توسط:  سلام
به من ۱۱ واحد(۲واحد سمینار و ۹ واحد (سه درس سه واحدی)) دادند. رشته معماری کامپیوتر آزاد قزوین هستم

شما علوم تحقیقات هستید یا واحد قزوین
ما ۶ واحد بعلاو ۲ واحد سمینار
خودشون هم انجام دادند نمیدونم حذف اضافه برای ما بگذارند یا نه

RE: تعداد واحدهای درسی ترم اول دانشجویان دانشگاه آزاد - sara6464 - 23 شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۳۰ ب.ظ

(۲۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ)publin نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۰۳ ب.ظ)sara6464 نوشته شده توسط:  سلام

شما علوم تحقیقات هستید یا واحد قزوین
ما ۶ واحد بعلاو ۲ واحد سمینار
خودشون هم انجام دادند نمیدونم حذف اضافه برای ما بگذارند یا نه

من واحد قزوین هستم
بله خودشون انتخاب کردند
از حذف و اضافه اطلاعی ندارم ولی به خاطر سه درس مجبورم دو روز برم قزوین در صورتیکه میشد یه روز برم.
اگه حذف و اضافه برامون بذارند خیلی خوبه

تعداد واحدهای درسی ترم اول دانشجویان دانشگاه آزاد - MoonRise - 23 شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۲۴ ب.ظ

من به خاطر ۳ درس باید ۳ روز برم
بدترین گروه من بیچاره ام فک کنم

تعداد واحدهای درسی ترم اول دانشجویان دانشگاه آزاد - shima_24 - 23 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۰۴ ب.ظ

من۱۱ واحد دارم جمعه و شنبه
برنامه من رو عوض کردن
سمینار هم دارم

تعداد واحدهای درسی ترم اول دانشجویان دانشگاه آزاد - IT.setareh91 - 24 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۴۸ ق.ظ

سلام دوستان.
من بهرکس میگم که ترم اول به من سمینار دادند تعجب میکنند!
نظرتون چیه؟!

تعداد واحدهای درسی ترم اول دانشجویان دانشگاه آزاد - paeeizan - 24 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۲۸ ق.ظ

من پس فردا انتخاب واحدمه Smile

تعداد واحدهای درسی ترم اول دانشجویان دانشگاه آزاد - مهندس زهره - ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۴۹ ق.ظ

من نرم افزار آزاد مشهد هستم
به ما ۳ تا درس سه واحدی دادن(سیستم پیشرفته دکتر نقیب زاده و شبکه پیشرفته دکتر یغمایی و ریاضی مهندسی پیشرفته ) + یه درس جبرانی ( روش تحقیق )
چرا به شما ها سمینار دادن؟؟؟؟ توی دانشگاه ما سمینار ترم ۲ یا ۳ میدن...

تعداد واحدهای درسی ترم اول دانشجویان دانشگاه آزاد - be_sooye_movafaghiat - 24 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۱۹ ق.ظ

من هم هوش مصنوعی دانشگاه قزوین قبول شدم... سه تا درس سه واحدی دادن با دو واحد سمینار!!!

انگار قزوین به همه سمینار داده ترم یک...

(بچه ها به نظرتون قزوین خوبه؟!!! من می خوام برم انصراف بدم!!! نظرتون چیه؟ )

تعداد واحدهای درسی ترم اول دانشجویان دانشگاه آزاد - publin - 24 شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۵۶ ب.ظ

منم نمیدونم این جریان سمینار ترم اول چیه!!!!
خدایی ۶واحد بعلاو۲واحد سمینار ترم اول کم نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آخه دو درس چیه برای ما که این همه فاصله داریم
این علوم تحقیقات قزوین چرا اینطور کرده

تعداد واحدهای درسی ترم اول دانشجویان دانشگاه آزاد - elenaaaaa - 24 شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۰۹ ب.ظ

علوم تحقیقات فارس ۲۷ ام تا ۲۹ ام همین ماه انتخاب واحد هست