تالار گفتمان مانشت
تغییر گرایش از تجارت الکترونیک قزوین به شبکه - نسخه‌ی قابل چاپ

تغییر گرایش از تجارت الکترونیک قزوین به شبکه - shahrzad sara - 26 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۵۳ ب.ظ

سلام
دوستان من تجارت قزوین قبول شدم ولی روز ثبت نام پرسیدم گفتند میتونم تو تکمیل ظرفیت شرکت کنم و به احتمال زیاد چون ترازم خوب شده میارم
ولی من مشکلی که دارم اینه که من دانشجو پیام نور بودم و کار عملی تقریبا هیچی از شبکه بلد نیستم هر چند تئوری ها را با نمره خوب پاس کردم ولی نمیدونم میتونم از پس شبکه برای ارشد بر بیام یانه ؟؟؟Huh

هم چنین برای ادامه تحصیل نمیدونم کدوم بهتره دوستانی که اطلاع دارند ممنون میشم راهنماییم کنید

تغییر گرایش از تجارت الکترونیک قزوین به شبکه - amirali_s69 - 28 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۴۷ ب.ظ

با سلام
به نظر من ضرورتی نداره کسانی که ارشد شبکه می خونن حتما کار عملی انجام داده باشند. درسته کسانی که عملی کار کرده باشند شاید بعضی از مباحث رو از قبل بلد باشند. ولی ضرورتی نداره.
از طرفی در دانشگاه های سراسری یا آزاد هم اکثرا تئوری کار می کنن و دانشجوها کمتر به صورت عملی شبکه رو یاد می گیرند. مگر دانشجو هایی که خودشون علاقه مند باشند و خارج از دانشگاه دوره ببینند.
در کل به نظر من اگر واقعا به شبکه بیشتر از تجارت علاقه دارید راه برای شروع باز هست و با تلاش بیشتر می تونید کمبود ها رو هم جبران کنید.
در مورد اینکه کدام رشته بهتریه به خود شخص، علاقه و هدف بستگی داره، نمی شه در حالت کلی گفت. هر دو جایگاه خودشون رو دارن. به نظرم امروزه اگر فردی متخصص شبکه باشه و حرفه ای باشه حتما براش کار هست. اگر اصول تجارت الکترونیک رو بلد باشه و خلاق باشه هم حتما می تونه کارهای خوبی انجام بده.

RE: تغییر گرایش از تجارت الکترونیک قزوین به شبکه - shahrzad sara - 28 شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۱۷ ب.ظ

(۲۸ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۴۷ ب.ظ)amirali_s69 نوشته شده توسط:  با سلام
به نظر من ضرورتی نداره کسانی که ارشد شبکه می خونن حتما کار عملی انجام داده باشند. درسته کسانی که عملی کار کرده باشند شاید بعضی از مباحث رو از قبل بلد باشند. ولی ضرورتی نداره.
از طرفی در دانشگاه های سراسری یا آزاد هم اکثرا تئوری کار می کنن و دانشجوها کمتر به صورت عملی شبکه رو یاد می گیرند. مگر دانشجو هایی که خودشون علاقه مند باشند و خارج از دانشگاه دوره ببینند.
در کل به نظر من اگر واقعا به شبکه بیشتر از تجارت علاقه دارید راه برای شروع باز هست و با تلاش بیشتر می تونید کمبود ها رو هم جبران کنید.
در مورد اینکه کدام رشته بهتریه به خود شخص، علاقه و هدف بستگی داره، نمی شه در حالت کلی گفت. هر دو جایگاه خودشون رو دارن. به نظرم امروزه اگر فردی متخصص شبکه باشه و حرفه ای باشه حتما براش کار هست. اگر اصول تجارت الکترونیک رو بلد باشه و خلاق باشه هم حتما می تونه کارهای خوبی انجام بده.
ممنون از راهنماییتون
من بیشتر مشکلم واسه ادامه تحصیل هست
بازم ممنون Smile