تالار گفتمان مانشت
نرم افزار maximum 504 - نسخه‌ی قابل چاپ

نرم افزار maximum 504 - fatemeh-r - 16 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۳:۱۸ ب.ظ

کسی کار کرده؟
سلام بچه‌ها
من نرم افزار maximum 504 رو خریدم و نصبش کردم به نظر شما خوبه؟ برای استفاده چه نکاتی رو رعایت کنم
روزی ۲۰ لغت بخونم؟ اولش باید کتاب ۵۰۴ رو بخونم؟
درس به درس لغت نمی ده.

درضمن این نرم افزار لغت های اصلیشو می ده و کلی لغت توی متنش داره که بلد نیستم من برای لغت های متن جداگانه فلش کارت درست می کنم و با جعبه لایتنر می خونم. اخه حس می کنم فلش کارت های اماده تو ذهنم نمی ره و وقتی خودم می نویسم بهتر می فهمم
البته ۳ ماه پیش یه دور ۵۰۴ رو خوندم و لغتاشو از دیکشنری در اوردم و تو کتاب نوشتم و شبرنگی کردم الان می خوام حفظ بشم. لطفا راهنمایم کنید و بگید کارام درسته یا نه؟

نرم افزار maximum 504 - yasemi - 16 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۳:۴۹ ب.ظ

خیلی نرم افزار خوبیه برا‌ی یادگیری و تلفظ کتابشم در کنارش مطالعه کنی خیلی خوبه

نرم افزار maximum 504 - shahryar - 16 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۶:۴۶ ب.ظ

اگر شما واسه کنکور دارین زبان می خونین من کتاب زبان عمومی جدید پارسه رو بهتون معرفی می کنم.اومده لغات مهم کتاب ۵۰۴ و چند تا از کتابای زبان دیگه رو در آورده و درس به درس کرده.هر درس حدود ۱۲ تا لغت داره و واسه این لغتا کلی مثال و تمرین داده.البته جوابم داره که بعد می تونیین جواباتونو چک کنین.

نرم افزار maximum 504 - fatemeh-r - 16 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۷:۳۶ ب.ظ

راستش تابستون میخام پارسه شرکت کنم و کتابشو اومن موقع میخونم

واسه اینکه چجوری maximum رو بخونم نظری ندارین؟

نرم افزار maximum 504 - ملیکا - ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۷:۴۴ ب.ظ

نرم افزار خوبیه‌، من باهاش یه مدت کار کردم‌، باید استمرار داشته باشه تا نتیجه بده .

نرم افزار maximum 504 - aryaee - 16 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۵۴ ب.ظ

من می خواهم زبان را یاد بگیرم آیا نرم افزارmaximum نارسیس جواب می دهد یا نه

نرم افزار maximum 504 - aryaee - 19 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۹:۳۹ ب.ظ

آیا کسی از نرم افزار افزارmaximum نارسیس استفاده کرده یا خیر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نرم افزار maximum 504 - نیروانا - ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۸:۱۰ ق.ظ

بله نرم افزار خوبیه سعی کنید هر روز بخونیداین طوری نباشه که یک روز بخونید بعد چند روز نخونید