تالار گفتمان مانشت
انتخاب موضوع پروژه درس یادگیری ماشین - نسخه‌ی قابل چاپ

انتخاب موضوع پروژه درس یادگیری ماشین - انرژی مثبت - ۰۴ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۴۳ ب.ظ

با سلام خدمت دوستان گرامی

راستش می خواستم واسه درس یادگیری ماشین یه موضوع برای پروژه اش انتخاب کنم. سرچی که کردم یه سری موضوعات پیشنهاد شده بود. البته خب هنوز زیاد با درس اشنایی ندارم ولی باید پروپزال پروژه رو بدیم. توی course در ادرس زیر یه سری عنوان پروژه هست. ممنون می شم اگر دوستان نظری در مورد انتخاب موضوع دارن منو راهنمایی کنن. هم این که مثلا یه موضوع احتمال این که به جواب برسه بیشتر باشه، پیاده سازیش راحت تر باشه ، واسش دیتا ست باشه و نمی دونم دیگه چه پارامترهایی باید داشته باشه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مثلا پروژه های ۲۰۱۲ اش اینا هستن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اگه خودتون هم موضوعی مد نظرتون هست ممنون می شم بگید.

انتخاب موضوع پروژه درس یادگیری ماشین - equilibrium - 05 مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۵۹ ب.ظ

به نظرم مدلسازی رگراسیون دردسر زیادی برای پیاده سازی نداشته باشه (مثل موضوع ششمی)؛ دیتا ست هم توی لینک زیر میتونید پیدا کنید:

برای پیاده سازی هم از هر زبان و محیط برنامه نویسی میشه استفاده کرد؛

(البته انتخاب بهتر اینه که بتونید روی موضوعی کار کنید که هم راستا با حیطه کاری و موضوع سمینار یکتون باشه)

RE: انتخاب موضوع پروژه درس یادگیری ماشین - انرژی مثبت - ۰۵ مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۰۳ ب.ظ

(۰۵ مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۵۹ ب.ظ)Ghiasoddin نوشته شده توسط:  به نظرم مدلسازی رگراسیون دردسر زیادی برای پیاده سازی نداشته باشه (مثل موضوع ششمی)؛ دیتا ست هم توی لینک زیر میتونید پیدا کنید:

برای پیاده سازی هم از هر زبان و محیط برنامه نویسی میشه استفاده کرد؛

(البته انتخاب بهتر اینه که بتونید روی موضوعی کار کنید که هم راستا با حیطه کاری و موضوع سمینار یکتون باشه)
ممنون از راهنمایی تون
چون هنوز زیاد درسش پیش نرفته زیاد نمی دونم چی به چیه.

نظرتون در مورد موضوعاتی مثل موضوعات زیر چیه (یعنی مسائل دسته بندی ساده مثل دسته بندی ایمیل ها یا فیلترینگ اسپم و ..):
Smart and Fast Email Sorting.
Content aware email multi-class classification - Categorize emails according to senders

RE: انتخاب موضوع پروژه درس یادگیری ماشین - Masoud05 - 05 مهر ۱۳۹۲ ۰۷:۴۰ ب.ظ

بنظرم بحث درخت تصمیم خوبه و پیاده سازیش ساده هست . اما اگه بخواید میتونم از دوستانم بیشتر بپرسم
اگه مقاله ۲۰۱۲ قبوله من یکی دارم که بنظرم قشنگه و ساده هست .

انتخاب موضوع پروژه درس یادگیری ماشین - انرژی مثبت - ۰۵ مهر ۱۳۹۲ ۰۹:۴۳ ب.ظ

ممنون از اقای غیاث الدین برای توضیحات و راهنمایی هاشون و وقتی که گذاشتند و همچنین از اقا مسعود. اقا مسعود اگه اون مقاله ای رو که گفتید، برام بذارید ممنون می شم.

انتخاب موضوع پروژه درس یادگیری ماشین - zahra2012 - 21 مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۵۰ ب.ظ

میشه لطفا دوستان به من هم در انتخاب موضوع کمک کنن به خصوص خانم انرژی مثبت که این مرحله رو طی کردن مدت زیادی وقت ندارم و استاد فرصت کمی برام گذاشته ممنون

انتخاب موضوع پروژه درس یادگیری ماشین - yek_rangy - 18 تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۳۶ ق.ظ

سلام
من یه پروژه برای درس یادگیری ماشین میخواستم ، ۲۰۱۲ به بعد باشه بهتره، مقاله اصلی و پیاده سازیش اگه داشته باشید عالی میشه، ممنون میشم کسی کمکم کنه

انتخاب موضوع پروژه درس یادگیری ماشین - akramasadi - 09 آبان ۱۳۹۴ ۱۱:۲۳ ب.ظ

سلام اگه میشه موضوعات دگیر برای پروژه یادگیری ماشین بزارید که پیاده سازی راحت باشد

انتخاب موضوع پروژه درس یادگیری ماشین - atish404 - 27 دى ۱۳۹۴ ۱۱:۰۰ ب.ظ

سلام دوستای خوبم
من دنبال پروژه با موضوع ensemble هستم که هم دیتاست داشته باشه و هم طبق روال پیاده سازیش راحت باشه خیلی وقت ندارم لطفا کمکم کنید ممنوووووون

RE: انتخاب موضوع پروژه درس یادگیری ماشین - Masoud05 - 05 بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۳۱ ق.ظ

(۲۷ دى ۱۳۹۴ ۱۱:۰۰ ب.ظ)atish404 نوشته شده توسط:  سلام دوستای خوبم
من دنبال پروژه با موضوع ensemble هستم که هم دیتاست داشته باشه و هم طبق روال پیاده سازیش راحت باشه خیلی وقت ندارم لطفا کمکم کنید ممنوووووون

دنبال موضوع ensemble هستید که براش دیتاست باشه؟!!! این جمله مبهم هست.
Ensemble یک مکانیزم و یا دیدگاه هست. هر مسئله کلاسبندی رو میشه با این دید حل کرد. دیتاست هم که دیتاست های UCI تا دلتون بخواد هست. ساده ترین Ensemble از دید من از نظر پیاده سازی ( که نمیدونم چقدر قوی باشه) این هست که چندین KNN مختلف کنار هم بزارید.

RE: انتخاب موضوع پروژه درس یادگیری ماشین - mostafa_vaziri - 02 خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۳۰ ق.ظ

با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی

دوستان عزیز من به دنبال ۴ مقاله مرتبط به درس یادگیری ماشین میگردم که در اصل یکی باشن ولی به ۴ روش مختلف حل شده باشد و در سال های مختلف به چاپ رسیده باشد.
ممنون میشم اگر کسی سراغ داره ادرس مقالات یا اگر مقاله رو داره برام ایمیل کنه با تشکر فراوان

mostafa_vaziri_1991@yahoo.com