تالار گفتمان مانشت
ممیز شناور - نسخه‌ی قابل چاپ

ممیز شناور - mary1234 - 08 مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۰۷ ب.ظ

بچه ها ممیز شناورو از رو چی بخونم خوب یاد بگیرم.... به طور کلی فهمیدم .....ولی سوالاشو نمیتونم حل کنم!!!!
پوران خیلی بد توضیح داده...... !!!

RE: ممیز شناور - masoomeh_s - 08 مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۴۹ ب.ظ

(۰۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۰۷ ب.ظ)mary1234 نوشته شده توسط:  بچه ها ممیز شناورو از رو چی بخونم خوب یاد بگیرم.... به طور کلی فهمیدم .....ولی سوالاشو نمیتونم حل کنم!!!!
پوران خیلی بد توضیح داده...... !!!

سلام

اگه کتاب معماری مانو دارید بخونید منم از مانو و پوران خوندم، اگه متوجه نشدید سوالتون رو بپرسید .

موفق باشید.

RE: ممیز شناور - mary1234 - 09 مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۲۳ ب.ظ

masoomeh_s ==> دکتر صفری میگفت معماری پترسون خوبه...... میگفت مانو زیاد خوب نگفته ولی متاسفانه تو دانشگا ههای کشورمون منبع اصلی معماری مانوست........ منم نظر اونو دارم دوستم Blush هم کتابشو دارم هم حل تمرین ولی دوسش ندارمUndecided

عزیز دادخواه ==> آقای دادخواه اگه میشه اگه سختتون نیست اون فصلو واسم اسکن کنیدShy ممنون. چون نمیخوام بقیه فصل های کتاب راهیانو بخونم ... فقط مبحث حافظه ها مونده که نخوندم... و میدونم که حافظه ها هم آسونن... بخاطر این مقرون به صرفه نیست کتابو بخرم!! D:

RE: ممیز شناور - friends - 09 مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۵۸ ب.ظ

این قسمت رو اول از رو جزوه اجلالی و ویسش بخون بد پورانو بخون اکی میشیWink

RE: ممیز شناور - mary1234 - 14 مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۴۹ ب.ظ

(۱۱ مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۳۷ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  روی سایت آپلود نشد از آدرس زیر میتونید دانلود کنید :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

mamnoonShy

RE: ممیز شناور - Ametrine - 27 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۲۹ ب.ظ

(۱۱ مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۳۷ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  روی سایت آپلود نشد از آدرس زیر میتونید دانلود کنید :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
سلام، امکانش هست دوباره فصل دوم کتاب راهیان رو برای دانلود بزارید؟

RE: ممیز شناور - Ametrine - 27 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۳۰ ب.ظ

(۰۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۷:۲۱ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  من معماری (یه جای دیگه هم گفتم) بیشتر از هر درس دیگه ای آزارم داد پوران و راهیان و پارسه رو هم خوندم به این جمع بندی رسیدم:

با پوران شروع کردم مشکل مدار منطقی داشتم و کتاب پوران هم بدون مقدمه رفته سر موضوع معماری و مدار منطقی رو نادیده گرفته. در مورد کتاب پارسه به نظر من یکی از ضعیف ترین کتاباشون معماری و هوش مصنوعیه مخصوصن معماری که خیلی سطح پایین توضیح داده. اما کتابی که مشکل من رو توی این زمینه حل کرد (به شما توصیه میکنم فصل دومش رو بخونید نهایتش اینه که به اشتباه بودن عرایض بنده پی میبرید) کتاب راهیان ارشد دکتر فرشاد صفایی که با مقدمه مورد نیاز از مدار منطقی شروع کرده و خیلی کامل و جامع مبحثی که شما میگید رو آموزش داده. برای من که خیلی مفید هست. تستهای آخر فصل از نظر من بعضی هاش یه کم سخت بود چون نکاتی داشت که من قبلن ندیده بودم . برای اطمینان یک کتاب مدار منطقی مقسمی که خیلی خلاصه و خوب توضیح داده رو تا فصل ششمش (انتهای مدارهای ترتیبی) خوندم تا الان از کتاب راهیان ارشد به نسبت اون کتابای دیگه راضی تر هستم. در ضمن این کتاب خلاصه کتاب مانو هست که بصورت کنکوری گفته شده. خلاصه فرمایشاتم Big Grin اینکه فصل دوم راهیان ارشد رو بخون یادنگرفتی Confused به من مربوط نیست. اگر هم فکر میکنی خب گیرم که خریدم و بدردم نخورد پولم حروم میشه من حاضرم در نهایت فداکاری این فصل رو برات اسکن کنم و بفرستم .
سلام، امکانش هست فصل دوم کتاب راهیان رو اینجا بزارید؟

RE: ممیز شناور - ریحان - ۲۷ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۳۹ ب.ظ

(۰۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۷:۲۱ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  من معماری (یه جای دیگه هم گفتم) بیشتر از هر درس دیگه ای آزارم داد پوران و راهیان و پارسه رو هم خوندم به این جمع بندی رسیدم:

با پوران شروع کردم مشکل مدار منطقی داشتم و کتاب پوران هم بدون مقدمه رفته سر موضوع معماری و مدار منطقی رو نادیده گرفته. در مورد کتاب پارسه به نظر من یکی از ضعیف ترین کتاباشون معماری و هوش مصنوعیه مخصوصن معماری که خیلی سطح پایین توضیح داده. اما کتابی که مشکل من رو توی این زمینه حل کرد (به شما توصیه میکنم فصل دومش رو بخونید نهایتش اینه که به اشتباه بودن عرایض بنده پی میبرید) کتاب راهیان ارشد دکتر فرشاد صفایی که با مقدمه مورد نیاز از مدار منطقی شروع کرده و خیلی کامل و جامع مبحثی که شما میگید رو آموزش داده. برای من که خیلی مفید هست. تستهای آخر فصل از نظر من بعضی هاش یه کم سخت بود چون نکاتی داشت که من قبلن ندیده بودم . برای اطمینان یک کتاب مدار منطقی مقسمی که خیلی خلاصه و خوب توضیح داده رو تا فصل ششمش (انتهای مدارهای ترتیبی) خوندم تا الان از کتاب راهیان ارشد به نسبت اون کتابای دیگه راضی تر هستم. در ضمن این کتاب خلاصه کتاب مانو هست که بصورت کنکوری گفته شده. خلاصه فرمایشاتم Big Grin اینکه فصل دوم راهیان ارشد رو بخون یادنگرفتی Confused به من مربوط نیست. اگر هم فکر میکنی خب گیرم که خریدم و بدردم نخورد پولم حروم میشه من حاضرم در نهایت فداکاری این فصل رو برات اسکن کنم و بفرستم .

خدایا...میشه خواهش کنم برای منم بفرستید؟؟؟

RE: ممیز شناور - عزیز دادخواه - ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۷ ب.ظ

دانلود فصل دوم صفایی

RE: ممیز شناور - Ametrine - 31 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۴ ق.ظ

(۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۷ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  دانلود فصل دوم صفایی

ممنون [تصویر:  304406_4xvim2p.gif]