تالار گفتمان مانشت
مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) - Farid_Feyzi - 10 مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۳۰ ب.ظ

سلام بچه ها،
این مجموعه رو از اینترنت گردآوری کردم، مطمئن باشید خیلی کمکتون میکنه. یه بار که کتابو خوندین شروع کنید و سعی کنید همه این مجموعه رو بررسی کنید. واسه ساختمان داده و الگوریتم عالیه.
همه سوالات و تمارین پاسخ تشریحی دارن.

لینک دانلود:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) - pink_floyd_nsf333 - 12 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۰ ق.ظ

سلام ، من دانلود کردم ، خیلی سوالهای جالب و خوبی هستش ، فقط نمیدونم چطور میشه به همه ی برنامه ها رسید ، هنوز جلد ۲ ،clrs نگاه هم نکردم ، نمیدونم به همه میشه رسید یا نه.

مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) - mhbftdb - 12 مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۴۰ ب.ظ

خیلی خیلی ممنون

مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) - kingxerxes - 15 مهر ۱۳۹۲ ۰۷:۲۹ ب.ظ

ممنون
اگه از دوستان کسی جای دیگه آپلود کنه ممنون میشم

مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) - marisa - 15 مهر ۱۳۹۲ ۰۸:۱۸ ب.ظ

واقعا بهدرد بخوره
ایشالا بشه همشو حل کنیم
ممنون

مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) - takexpert - 12 آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۴۲ ب.ظ

آقا خیلی ممنون... لطف بزرگی کردین

مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) - hasti25 - 05 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۰ ب.ظ

سلام
مر۳۰ از فایل خوبی که قرار دادید.

RE: مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) - kimiagar - 07 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۱ ق.ظ

سلام /
دوست ِ عزیز و ارزشمند ،
پست ها و پاسخ های ِ شما کمک بزرگی به من و دوستانی ک ِ اینجا هستند می کنه. ممنونـم گـرامی /

مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) - شاپری - ۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۲۸ ب.ظ

عالی بودددددد Smile تشکرررر

مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) - pooyaa - 08 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۲ ق.ظ

سلام
اگه میشه لینک منبع رو هم قرار بدید

ممنون

مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) - A V A - 13 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۰۵ ب.ظ

کسی ۲۰۱۳ و ۱۴ رو داره؟ نتونستم پیداش کنم. فقط یه سایت بود که یوزر پسورد دانشجوهاشو میخواست برای دانلود

RE: مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) - pooyaa - 13 آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۴۲ ب.ظ

(۱۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۰۵ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  کسی ۲۰۱۳ و ۱۴ رو داره؟ نتونستم پیداش کنم. فقط یه سایت بود که یوزر پسورد دانشجوهاشو میخواست برای دانلود
این ۲۰۱۳ هست پارسال یکی از بچه ها آپ کرده بود:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) - sepideh1373 - 22 آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۰۵ ب.ظ

کسی میتونه ترجمه شده اش رو بزاره؟؟؟؟؟؟

RE: مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) - sepideh1373 - 22 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۲۲ ب.ظ

(۱۰ مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۳۰ ب.ظ)Farid_Feyzi نوشته شده توسط:  سلام بچه ها،
این مجموعه رو از اینترنت گردآوری کردم، مطمئن باشید خیلی کمکتون میکنه. یه بار که کتابو خوندین شروع کنید و سعی کنید همه این مجموعه رو بررسی کنید. واسه ساختمان داده و الگوریتم عالیه.
همه سوالات و تمارین پاسخ تشریحی دارن.

لینک دانلود:

ترجمه اش رو بزارید تو روخدا

مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) - e_mkazemi - 25 تیر ۱۳۹۷ ۰۲:۱۱ ق.ظ

سلام دوستان اگر از فارغ التحصیلان ارشد نرم افزار و فناوری اطلاعات دانشگاه گیلان کسی در گروه هست و علاقه به تدریس داره لطفا به آی دی elham13950523@ پیام بده