تالار گفتمان مانشت
سایت inkedin.com - نسخه‌ی قابل چاپ

سایت inkedin.com - mnf - 17 مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۹ ب.ظ

با سلام خدمت دوستان
من هر چند وقت یه بار از سوی یه سری از دوستای خودم از سایت [undefined=undefined]inkedin.com[/undefined] یه ایمیل برام میاد که درخواست دوستی دادن،حالا چند تا سوال برام پیش اومده:
۱/این درخواستا رو دوستای من میدن که این ایمیل برا چه کسی فرستاده بشه یا اینکه به صورت خودکار از طرف سایت inkedin.com برا افرادی که با هم در ارتباط هستن فرستاده میشه؟
۲/من چند وقت پیش یکی از دوستام یه فایل برام ایمیل کرد و بعد دو هفته یه ایمیل از ایشون برام اومد که ایشون درخواست داده بود که به دوستای من تو سایت inkedin.com ملحق شو،حالا سوال برام پیش اومده که خودش این درخواستو داده یا اینکه چون قبلا برام ایمیل فرتاده سایت inkedin.com به صورت خودکار این ایمیل رو برا من فرستاده؟

سایت inkedin.com - ف.ش - ۱۷ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۷ ب.ظ

Linkedin ?

سایت inkedin.com - explorer - 17 مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۰۰ ب.ظ

linkedin یه جایی مثه facebook منتها بیشتر ITman ها اونجان و رزومه هاشون رو به اشتراک میذارن
کلا آدمهای تاپی تو زمینه IT توش پیدا میشه
و همچنین یک ایرانی به نام آقای زندی اونجا به عنوان Network & Security Architect فعالیت دارن که واقعا ایشون یکی از number1 های it دنیا هستش یه سری به رزومه ایشون بزنید و ببینید چه کارها که ایشون نکردن...

سایت inkedin.com - sharareh_moradi - 23 مهر ۱۳۹۲ ۰۸:۲۸ ب.ظ

توی یکی از مراحل ثبت نام توی این سایت و البته پس از ثبت نام به شما لیست یاهو و کسانی که بهشون میل زدین رو معرفی می کنه که با انتخاب اون ها به این سایت دعوتشون می کنین
البته هم میشه از این مرحله انصراف داد و هم میشه تیک رو فقط برای افرادی که مایل هستین فعال کنین چون به صورت پیش فرض تیک همه ی لیست خورده شده که ایمیل معرفی این سایت به اونها ارسال میشه