تالار گفتمان مانشت
سوالی راجع به کوین مک کلاسکی - نسخه‌ی قابل چاپ

سوالی راجع به کوین مک کلاسکی - abdi1370 - 28 مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۲۵ ب.ظ

سلام همکلاسی های عزیز

دوستان میخاستم بدونم در کوین مک کلاسکی ردیف دوم از کجا آمده منظورم همون P2 و P3 یا تیک های که زده شده ؟؟؟؟؟

تصویر در بند انگشتی هست

ممنون

RE: سوالی راجع به کوین مک کلاسکی - good-wishes - 28 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۱ ب.ظ

فکر می کنم این فایل کمکتون میکنه Smile

RE: سوالی راجع به کوین مک کلاسکی - black_knight - 28 مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۰۲ ب.ظ

سلام
اول ما اعداد رو بر حسب تعداد ۱ به سه دسته افزار کردیم.(ستون اول)
بعد اعضای دسته های پایین رو با اعضای دسته بالا مقایسه می کنیم اونایی که اختلافشون تو یک بیته به دسته جدید اضافه میشه
برای مثال ۲ که ۰۰۱۰ باینری هستش با ۶(۰۱۱۰) مقایسه میشه و چون اختلاف بیتشون تنها تو بیته ۳ پس تو دسته جدید اضافه میشه
و به همین ترتیب اعضای دسته های پایین رو با اعضای دسته بالا مقایسه می کنیم و ...
اما این راه یکم کلافه کنندس واسه همین ما میتونیم تنها اعدادی رو اضافه کنیم که اختلافشون توانی از دو.

(۲۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۱ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  فکر می کنم این فایل کمکتون میکنه Smile
خانم آزاد احمدی؟
مگه ایشون آقا نیستند؟

RE: سوالی راجع به کوین مک کلاسکی - good-wishes - 28 مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۱۸ ب.ظ

(۲۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۰۲ ب.ظ)black_knight نوشته شده توسط:  سلام
اول ما اعداد رو بر حسب تعداد ۱ به سه دسته افزار کردیم.(ستون اول)
بعد اعضای دسته های پایین رو با اعضای دسته بالا مقایسه می کنیم اونایی که اختلافشون تو یک بیته به دسته جدید اضافه میشه
برای مثال ۲ که ۰۰۱۰ باینری هستش با ۶(۰۱۱۰) مقایسه میشه و چون اختلاف بیتشون تنها تو بیته ۳ پس تو دسته جدید اضافه میشه
و به همین ترتیب اعضای دسته های پایین رو با اعضای دسته بالا مقایسه می کنیم و ...
اما این راه یکم کلافه کنندس واسه همین ما میتونیم تنها اعدادی رو اضافه کنیم که اختلافشون توانی از دو.

(۲۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۱ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  فکر می کنم این فایل کمکتون میکنه Smile
خانم آزاد احمدی؟
مگه ایشون آقا نیستند؟

Big GrinTongue
من به اسمی که انتهای فایل نوشته و تشابهش با آقای احمدی خودمون دقت نکرده بودم Big GrinBig GrinBig Grin
این فایل رو پارسال که این سوال رو از مشاور ماهان پرسیده بودم ایشون در سایت ماهان بهم داده بودن !!!!!!
یعنی ممکنه ایشون از پاسخی که آقای احمدی در مانشت گذاشتن مثلا استفاده کرده باشن ؟
نمیدونم ارتباطش چیه Angel

RE: سوالی راجع به کوین مک کلاسکی - Parva - 28 مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۲۲ ب.ظ

این تاپیک هم میتونه کمکی باشه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

در ضمن آقای آزاد احمدی پارسال زحمت این فایل رو کشیدن که در تاپیک بالا برای حل مثال دیگه من تغییراتی درش دادم، موفق باشین

RE: سوالی راجع به کوین مک کلاسکی - azad_ahmadi - 30 مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۰۸ ق.ظ

سلام.
این فایل رو من پارسال به درخواست یکی از کاربران مبنی بر ابهام در روش مک کلاسکی نوشتم.
فکر کنم فایل رو به درخواست کاربری به نام hadis_67 نوشتم.
بعد کاربری بنام Csharptechnology فایل رو تغییراتی درش ایجاد کرد (که احتمالا همین کلمه "خانم" رو ایشون نوشتند)
بعد از ایشون هم خانم Parva فایل رو ویرایش دوباره کردند.

RE: سوالی راجع به کوین مک کلاسکی - arbel - 30 مهر ۱۳۹۲ ۰۷:۵۰ ب.ظ

امروز استادم میگفت بحث کوئین مک کلاسکی از سرفصل دروس مدار منطقی حذف شده.میخواستم بدونم یعنی توی کنکور ارشد هم حذف شده و ازش سوال نمیاد؟!Huh

RE: سوالی راجع به کوین مک کلاسکی - black_knight - 30 مهر ۱۳۹۲ ۰۸:۳۶ ب.ظ

(۳۰ مهر ۱۳۹۲ ۰۷:۵۰ ب.ظ)arbel نوشته شده توسط:  امروز استادم میگفت بحث کوئین مک کلاسکی از سرفصل دروس مدار منطقی حذف شده.میخواستم بدونم یعنی توی کنکور ارشد هم حذف شده و ازش سوال نمیاد؟!Huh
سلام زیاد سوال نیومده ازش اگرم سوالی بوده بیشتر رو مباحث PI و EPI تاکید داشته
ولی پیشنهاد می کنم ریسک نکنی زیاد سخت نیست

RE: سوالی راجع به کوین مک کلاسکی - kashti - 15 آبان ۱۳۹۲ ۰۳:۴۹ ب.ظ

سلام.
این آدرس خوب توضیح داده.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.