تالار گفتمان مانشت
با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹
با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - rostamiani - 31 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۲۵ ب.ظ

سلام
رتبه هوش مصنوعی من ۳۰۵ شده .جایی قبول می شم یا نه ؟
به نظر شما چه دانشگاهی رو انتخاب کنم بهتره ؟

خوبه شما هم رتبه خودتونو همینجا بنویسید Smile
متشکرمBig Grin

با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - rascal1364 - 31 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۲۸ ب.ظ

سلام
هوش مصنوعی من ۴۴۳ شده ولی حدودا
نیم نمره معدلمو کم نوشتم
آیا جایی قبول میشم

RE: با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - alavinejad - 31 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۴۹ ب.ظ

با ۱۰۱۴ آی تی سربازی کجا برم بهتره؟

با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - omd123 - 31 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ

با رتبه ۳۶۹ نرم افزار کجا میتونم قبول بشم ؟

RE: با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - Masoud05 - 31 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۱۷ ب.ظ

(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۲۸ ب.ظ)rascal1364 نوشته شده توسط:  سلام
هوش مصنوعی من ۴۴۳ شده ولی حدودا
نیم نمره معدلمو کم نوشتم
آیا جایی قبول میشم
روزانه اهواز احتمالش خیلی زیاده‌، شبانه مشهد و شیراز هم میتونی . صبر کن دفترچه بیاد.

با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - mobina - 31 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۴۰ ب.ظ

سلام
هوش مصنوعی ۴۹۰ شدم به نظرتون کجا می تونم قبول شم؟
به نظرتون می تونم به قبولی امیدوار باشم؟

با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - arshad90 - 31 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۴۳ ب.ظ

نرم ۵۷۲ امید بیه شبانه شهرستان هست؟

با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - mmpf - 01 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۲۴ ق.ظ

سلام.
IT
۱،۴: ۱۵۱
۲،۳: ۳۰۰
بابا یکی بگه امیدی هست؟
با ۳۰۰ مالک اشتر امیدی هست؟

با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - nasi_1987 - 01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۱۷ ق.ظ

با رتبه ۱۱۱ هوش مصنوعی کدوم دانشگاه میشه قبول شد؟ از قبولیهای پارسال که رتبه شون نزدیک ۱۱۱ بوده، خبر دارین؟ میدونین کجا قبول شدن؟

پیشاپیش از جوابتون ممنون

با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - peniya - 01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۲۰ ق.ظ

دوستان کسی میدونه آخرین رتبه قبولی امنیت اطلاعات یا شبکه دانشگاه امیر کبیر سال قبل چند بوده ؟
سال ۸۸ رو میدونم سال ۸۹ رو می خوام.

با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - fallah_o68 - 01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۲۱ ق.ظ

سلام
در IT
۱و۴: ۹۵ شدم
۲و۳: ۱۵۷ شدم

کسی میدونه با ۹۵ کجا میشه قبول شد؟ البته امسال قراره ظرفیتها زیاد بشه، کسی میدونه چه چیزایی اضافه میشه؟

با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - nasi_1987 - 01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۴۰ ق.ظ

مثل اینکه کسی ما رو نمیبینه!: -(

با رتبه ۱۱۱ هوش کدوم دانشگاه؟!

با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - موج - ۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۴۶ ق.ظ

شبانه اراک یا کاشان فکر کنم بشه
شبانه فردوسی هم ضعیف‌تر محتمله

برا هوش با ۱۱۱ تهران میشه آورد فکر کنم

با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - ahmad8726 - 01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۴۷ ق.ظ

هیشکی نیست جواب بده ؟ با ۶۵۰ هوش میشه جایی قبول شد حتی پیام نور. خواهش می کنم جواب بدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - nasi_1987 - 01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۵۱ ق.ظ

(۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۴۶ ق.ظ)موج نوشته شده توسط:  شبانه اراک یا کاشان فکر کنم بشه
شبانه فردوسی هم ضعیف‌تر محتمله

برا هوش با ۱۱۱ تهران میشه آورد فکر کنم

مرسی میدونم میشه تهران قبول شد؟ ولی مثلا میدونین پارسال با رتبه ای شبیه این کدوم دانشگاه تهران قبول شدن؟ بازم مرسی واسه جوابت