تالار گفتمان مانشت
با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹
با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - موج - ۰۲ خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۵۴ ب.ظ

به همه دوستان
خدایی قیمت شبانه‌ها در مقطع ارشد خیلی بالاست دوستانی که اینقدر راحت از شبانه حرف میزنن صرفا میخان قبول شن و اسم قبولی بیاد یا اینکه هزینه هنگفتش هم براشون ایرادی نداره

به morelo
به نظرم ۹۰ درصد احتمال داره

RE: با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - morelo - 02 خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ

(۰۲ خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۵۴ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  به همه دوستان
خدایی قیمت شبانه‌ها در مقطع ارشد خیلی بالاست دوستانی که اینقدر راحت از شبانه حرف میزنن صرفا میخان قبول شن و اسم قبولی بیاد یا اینکه هزینه هنگفتش هم براشون ایرادی نداره

به morelo
به نظرم ۹۰ درصد احتمال داره

ممنون موج جان
صبح و شب از تابستون سال قبل خوندم که زیر ۱۵۰بیارم / تو پارسه هم دو آزمن آخر ۵۰ و ۴۱ شدم
الانم زورم میاد تو این مقطع بمونم اینه میگم شبانه هر جا شد جهنم! شایدم اشتباه کنم!

با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - yavar1 - 02 خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۰۴ ب.ظ

من هم پارسال ۱۹۶ شبکه شدم که هیچی قبول نشدم امسال هم که ۱۲۵ شبکه و ۱۷۰ تجارت شدم ایا کسی می دونه که با این رتبه‌ها میشه روزانه شهرستانو اورد یا نه ؟

با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - negin - 02 خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۲۲ ب.ظ

دوستان با ۱۹۳ نرم ایا روزانه تهران امیدی هست؟

RE: با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - hatami - 02 خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۲۱ ب.ظ

(۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۰۷ ب.ظ)رضا_ایرانی نوشته شده توسط:  دوستان عزیز به داد دوستم برسید و بگید با رتبه ۴۴۱ نرم افزار به کجا میشه امیدوار بود؟ با زیاد شدن احتمالی پذیرشها روزانه اراک یا کاشان احتمال داره ؟ (جون من بگید احتمال داره دیگه!!!)
شبانه ش چطور؟ (نگید شبانه هم امید نداره که از هوش میره!!!)
روزانه که فکر نکنم
کاشان هم دانشگاه خیلی خوبی نیست و تقریباً مثل اراکه من خودم کاشان خوندم فقط ۲ تا دکتر داره و بقیه اساتیدش را به صورت مدعو میگیره
ولی شاید شبانه کرمان امیدی باشه

با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - va_Sh114 - 02 خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۲۱ ب.ظ

سلام دوستان کسی خبر نداره میشه علاقمندی به پیام نورا که قبلا زدیم خیر الان یجوری درست کنیم که بشه بریم پیام نور من ۶۳۴ نمر افزار شدم

RE: با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - sina_bhh - 02 خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۲۶ ب.ظ

من سال اولی بود که توی کنکور شرکت می کردم و برای کنکور IT خونده بودم ولی اونجا رتبم خوب نشد.من دوست ندارم که هر جا که بشه برم.رتبم تو کامپیوتر ۳۴۵ نرم افزار و ۲۸۵ الگوریتم و محاسبات بود.
من دیدم پارسال با رتبه ۲۳۸ توی الگوریتم و محاسبات شبانه تهران قبول شده بودن.با رتبه من میشه امید به شبانه دانشگاه تهران داشت ؟؟
توی نرم افزار هم میتونم شبانه اصفهان یا روزانه شیراز قبول شد ؟؟

با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - somayeh kashefi - 02 خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۴۱ ب.ظ

کسی میدونه رتبه ۲۳۰ارشد علم کامپیوتر کجا می تونه قبول بشه شبانه می شه آورد؟
رتبه ۲۳۰ رو اوردم با این درصدا بچه‌ها میشه امیدی داشت؟؟؟؟؟؟؟؟کجاها میشه قبول شد؟؟؟؟؟
زبان:سفید
دروس پایه:۲۰
ریاضیات گسسته:۴۶/۶
ساختمان داده:۳۲
اصول سیستم:۸/۸
نظریه زبان:۱۸
آنالیز عددی:۵۱

با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - mehdifreedom - 03 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۰۳ ق.ظ

سلام بچه‌ها
یکی دلم شاد کنه ومن IT 1,4
رتبم شده ۱۲۲۶ و فک می کنین مجازی غیر انتفاعی شبانه هر جا غیر از پادگان قبول میشم؟ مرسی و تبریک به همه اونایی که رتبه خوب اوردن و همدلی با اونایی که مثه منن‌: دی

با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - rostamiani - 03 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۰ ق.ظ

سلام
اینکه میگن بچه های شبانه می تونن هر ترموام شهریه بگیرن درسته ؟
اگه بشه به نظرتون شبانه دانشگاه های تهران بهتره یا روزانه شهرستان ؟
خیلی دوست دارم تهران قبول بشم ولی اگه قرار باشه این همه پول شهریه بدم نمی تونم Sad

با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - ashkanshir - 03 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۵ ق.ظ

رتبه ۲۱۲ هوش مصنوعی کدوم دانشگاههای تهرانو میاره؟
بین بهشتی و علم وصنعت و تربیت مدرس و خواجه نصیر کدومش بهتره
خواهش می کنم ترتیب اولویتو برام بنویسین که خیلی مهمه برام

با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - inteligentium - 03 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۴۷ ق.ظ

با ۲۳۱ هوش میشه شبانه تهران یا امیر کبیر رو آورد؟شهید بهشتی بهتره یا علم و صنعت؟

RE: با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - Fardad-A - 03 خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۱۲ ق.ظ

(۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۴۷ ق.ظ)inteligentium نوشته شده توسط:  با ۲۳۱ هوش میشه شبانه تهران یا امیر کبیر رو آورد؟شهید بهشتی بهتره یا علم و صنعت؟

بنظرتون ۲۰۷ هوش شبانه تهران یا امیر کبیر رو میآره؟ Huh

RE: با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - sogol67 - 03 خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۴۵ ق.ظ

(۰۲ خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۰۶ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  سلام بچه‌ها من با رتبه ۳۵۶ نرم ،۲۸۹ الگوریتم‌، ۹۶۰ معماری‌، ۱۱۸۴ هوش امسال جایی قبول میشم؟ راستش امسال زیاد نخوندم به نظرتون به سال بعد فکر کنم ؟Huh

به سال بعد و شرایط کنکور و شرایط خودت نمیشه اعتماد کرد شیراز و اصفهان احتمال قبولی داری
خودت میدونیWink

راستش به شرایط خودم که اصلا اعتماد ندارم Big Grin ولی یه جورایی شهرستانم نمی خوام برم خیلی کم توقعم من Smile

RE: با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - delta - 03 خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۱۷ ق.ظ

(۰۲ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۴۱ ب.ظ)somayeh kashefi نوشته شده توسط:  کسی میدونه رتبه ۲۳۰ارشد علم کامپیوتر کجا می تونه قبول بشه شبانه می شه آورد؟
رتبه ۲۳۰ رو اوردم با این درصدا بچه‌ها میشه امیدی داشت؟؟؟؟؟؟؟؟کجاها میشه قبول شد؟؟؟؟؟
زبان:سفید
دروس پایه:۲۰
ریاضیات گسسته:۴۶/۶
ساختمان داده:۳۲
اصول سیستم:۸/۸
نظریه زبان:۱۸
آنالیز عددی:۵۱

احتمالا شبانه شهرستانها را قبولی- بین الملل و مجازی هم صد درصد.سال گذشته با درصدهای شما رتبه ۱۳۰ گرفتن امسال اسون بوده رتبه‌ها بدتر شدن