تالار گفتمان مانشت
با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹
با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - sal_dovomi - 03 خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۴۴ ب.ظ

دوستان کسی میدونه این گرایش جدید آی تی که اومده چی جوریه؟بازار کار و اینا؟ "مهندسی فناوری اطلاعات پزشکی" !
دانشگاه تهران

با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - رضا_ایرانی - ۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۰۷ ب.ظ

من دفترچه امسال با پارسال رو مقایسه کردم و اگه اشتباه یکی دو نفری نکرده باشم افزایش ظرفیت روزانه‌ها اینطوره:

معماری:۲۶ نفر
هوش: ۶۵ نفر
نرم افزار: ۵۲ نفر
الگوریتم و محاسبات: ۴ نفر

و در رشته آی تی:
تجارت الکترونیک: ۹ نفر
شبکه: ۲۴ نفر
مهندسی فناوری:۳۷ نفر.
-------------
پارسال نرم افزار ۳۳۰ روزانه قبول شده. و با توجه به اینکه هوش و معماری و نرم افزار و الگوریتم هر سه زیاد شدن و همپوشانی رتبه دارن و کسانی هم ممکنه آی تی رو انتخاب کنن به نظرتون امسال روزانه های نرم افزار تا چه رتبه ای قبول میشه؟
لطفن دوستانی اطلاع کافی در این زمینه دارن و میتونن تخمین بزنن نظر بدن .

با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - esi - 03 خرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۱۵ ب.ظ

بچه‌ها ۴۳۵ شبانه فردوسی قبول میشم.
۵۲۷ هوش چطور می تونم روزانه همدان قبول شم

با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - gandomgun - 03 خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۰۲ ب.ظ

rostamiani@
دوست من پارسال شیراز آورد با ۳۰۰

با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - نیروانا - ۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۵۰ ب.ظ

آیا با رتبه ۳۶۷ هوش میشه روزانه دانشگاه شیراز قبول شد؟

RE: با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - رضا_ایرانی - ۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۵۷ ب.ظ

(۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۰۲ ب.ظ)gandomgun نوشته شده توسط:  rostamiani@

ببخشید با ۳۰۰ روازانه آورد یا شبانه؟ نرم افزار یا هوش؟

با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - نیروانا - ۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۰۰ ب.ظ

با ۳۶۷ هوش روزانه دانشگاه شیراز رو میشه قبول شد؟

RE: با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - gandomgun - 03 خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۰۶ ب.ظ

(۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۵۴ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  کسی دفترچه پارسال رو نداره ؟!؟!!!؟!؟!؟!؟!!؟!؟!!؟؟!؟!!؟

(۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۵۷ ب.ظ)رضا_ایرانی نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۰۲ ب.ظ)gandomgun نوشته شده توسط:  rostamiani@

ببخشید با ۳۰۰ روازانه آورد یا شبانه؟ نرم افزار یا هوش؟

هوش،روزانه،حتی از ۳۰۰ هم بالاتر بود یه کم بین ۳۰۰ و ۳۵۰ بودند
تو رو خدا یکی به من بگه با ۲۹۰ من IT شبانه میارم؟؟؟ با توجه به اینکه ظرفیت‌ها زیاد شده

با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - mobina - 03 خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۵۶ ب.ظ

با افزایش تقریبا ۵۰%ی ضرفیتا فکر می کنید با رتبه ۴۹۰ هوش به جز دانشگاههای کرمان و همدان و شاهرود به قبولی تو کدوم دانشکاهها می تونم امیدوار باشم؟
خواهش می کنم یکی جواب بده

با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - gandomgun - 03 خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۲۲ ب.ظ

آقا یکی جواب بده من با ۲۹۰ گرایش ۱و ۴ IT آیا شانس قبولی شبانه را با توجه به افزایش ظرفیت دارم؟

RE: با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - sina_bhh - 03 خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۵۲ ب.ظ

با توجه به افزایش ظرفیتها، با رتبه ۲۸۵ در الگوریتم و محاسبات و ۳۴۵ در نرم افزار به کجاها امیدوار باشم ؟؟
گرایش اگوریتم و محاسبات، شبانه دانشگاه تهران قبول میشم ؟؟
گرایش نرم افزار‌، روزانه شیراز قبول مشیم ؟؟

RE: با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - morelo - 03 خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۵۸ ب.ظ

(۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۵۲ ب.ظ)sina_bhh نوشته شده توسط:  با توجه به افزایش ظرفیتها، با رتبه ۲۸۵ در الگوریتم و محاسبات و ۳۴۵ در نرم افزار به کجاها امیدوار باشم ؟؟

شیراز اصفهان تبریز بعید به نظر میرسه!
الگوریتم هم تا شبانش تا ۲۵۰ شانس داره.

RE: با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - sina_bhh - 03 خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۰۵ ب.ظ

(۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۵۸ ب.ظ)morelo نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۵۲ ب.ظ)sina_bhh نوشته شده توسط:  با توجه به افزایش ظرفیتها، با رتبه ۲۸۵ در الگوریتم و محاسبات و ۳۴۵ در نرم افزار به کجاها امیدوار باشم ؟؟

شیراز اصفهان تبریز بعید به نظر میرسه!
الگوریتم هم تا شبانش تا ۲۵۰ شانس داره.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
(امروز ۱۰:۲۶ صبح)esi نوشته شده:

دوست عزیز تا اونجا که من می دونم سال پیش شبانه دانشگاه تهران - الگوریتم محاسبات با رتبه ۲۸۳ قبول شده بود.
اما باز امیدی هست.
در مورده نرم افزار هم تا ظرفیت‌ها نیاد چیزی نمی شه گفت. پس فعلا صبر کن چون هر اتفاقی ممکنه بیفته.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یعنی حرف این دوستمون اشتباهه ؟؟؟

با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - yass147 - 03 خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۴۰ ب.ظ

یکی راهنمایی کنه دانشگاههای تهران تا چه رتبه ای هوش روزانه و شبانه میگیرن؟ و آیا با رتبه زیر ۴۴۰ هوش میشه امید به قبولی کدوم دانشگاههای تهران داشت؟

با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - Sunshine Off - 03 خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۴۹ ب.ظ

بچه هابارتبه ۲۸۳ نرم افزار دانشگاه های تهران قبول میشوم؟چگونه انتخاب رشته کنم؟