تالار گفتمان مانشت
با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹
RE: با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - inteligentium - 09 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۴۱ ب.ظ

(۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۲۸ ق.ظ)rostamiani نوشته شده توسط:  یکی از دوستان مانشتی این رو می گفت. یادم نیست کجای سایت دیدم.پیشایپیش عذر می خوام:

نقل قول: در مورد اساتیدش هم باید بگم که چهار تا از اونا رو من می شناسم.هموشون برقی هستن و ربطی به هوش ندارن به جز یه نفر (دکتر پدرام) که اون هم رشته اصلیش برقه ولی دکتراش هوش مصنوعیه.در کل از لحاظ سطح علمی ضعیفه و مدرک اساتیدش ربطی به رشته هوش نداره

عذر خواهی برای چیTongue من فقط سوال پرسیدم!ضمنا من ۶ نفر تو هیات علمیش دیدم،فکر کنم هیچ کدوم اینا که گفتین نبودن.

RE: با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - smartleopard - 09 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۵۸ ب.ظ

(۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۴۱ ب.ظ)inteligentium نوشته شده توسط:  
(09 خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۲۸ ق.ظ)rostamiani نوشته شده توسط:  یکی از دوستان مانشتی این رو می گفت. یادم نیست کجای سایت دیدم.پیشایپیش عذر می خوام:

نقل قول: در مورد اساتیدش هم باید بگم که چهار تا از اونا رو من می شناسم.هموشون برقی هستن و ربطی به هوش ندارن به جز یه نفر (دکتر پدرام) که اون هم رشته اصلیش برقه ولی دکتراش هوش مصنوعیه.در کل از لحاظ سطح علمی ضعیفه و مدرک اساتیدش ربطی به رشته هوش نداره

عذر خواهی برای چیTongue من فقط سوال پرسیدم!ضمنا من ۶ نفر تو هیات علمیش دیدم،فکر کنم هیچ کدوم اینا که گفتین نبودن.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

شما این سایت رو دیدید؟

RE: با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - mahsamahsa - 09 خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۳۸ ب.ظ

(۰۲ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۳۱ ق.ظ)yas67 نوشته شده توسط:  زبان عمومی وتخصصی /انگلیسی / ۷/۷۸
ریاضیات ۸/۷۷
دروس مشترک /ساختمان داده -نظریه زبان هاوماشی ۳۷/۰۴
سفید دروس تخصصی معماری کامپیوتر
دروس تخصصی هوش مصنوعی ۱۴/۰۴
دروس تخصصی نرم افزار ۱۵/۰۰
۸۳۹ ۴۸۸۰ ۱
۶۲۵ ۵۰۰۸ ۲
۷۲۹ ۵۰۳۰ ۳
۷۷۳ ۴۹۰۷ ۴
ممنون میشم جواب بدیدکه با سهمیه شاگرد اولی کجا قبول میشم؟

-----------
آخییییییییییییییییییییی
در صدات خیلی به من نزدیکه به جز زبانت. اصلا فکر نمی کردم زبان انقد موثر باشه. فکر می‌کنم سهمیه خیلی موثره امیدوارم از جایی که قبول می شی راضی باشی
زبان ۴۰
ریاضی ۸/۷۷
مشترک ۳۸/۲۷
معماری سفید
هوش ۱۵/۷۰
نرم ۲۱/۲۳۰

با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - engineermpcs - 09 خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۳۹ ب.ظ

تو رو خدا یکی کمک کنهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

من در رشته IT رتبه‌ام ۲۳۰۰ شده اما در بین پیام نور و غیر انتفاعی ۱۳۰۰ شده
هر جا باشه میرم، مجازی،پیام نور، غیر انتفاعی ...
اصلا من جایی قبول میشم !؟

RE: با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - yas67 - 09 خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۱۵ ب.ظ

نقل قول: آخییییییییییییییییییییی
در صدات خیلی به من نزدیکه به جز زبانت. اصلا فکر نمی کردم زبان انقد موثر باشه. فکر می‌کنم سهمیه خیلی موثره امیدوارم از جایی که قبول می شی راضی باشی
زبان ۴۰
ریاضی ۸/۷۷
مشترک ۳۸/۲۷
معماری سفید
هوش ۱۵/۷۰
نرم ۲۱/۲۳۰
ممنون انشاا.. شما یه جای خوب قبول شید میتونم بپرسم رتبه شما چند بود؟

با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - saba3368 - 11 خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۳۰ ب.ظ

اساتید گرامی لطفا بگید با ۳۹۰ نرم افزار کجا احتمال داره قبول شم؟

RE: با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - rostamiani - 11 خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۳۷ ب.ظ

(۱۰ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۲۲ ق.ظ)mahsamahsa نوشته شده توسط:  
(09 خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۱۵ ب.ظ)yas67 نوشته شده توسط:  
زبان ۴۰
ریاضی ۸/۷۷
مشترک ۳۸/۲۷
معماری سفید
هوش ۱۵/۷۰
نرم ۲۱/۲۳۰
رتبه های من: هوش ۳۱۴،‌نرم ۲۸۱
من قبولی های سالای قبل رو بررسی کردم. رتبه حول و حوش ۷۰۰ با سهمیه شاگرد اولی در حد رتبه ۲۰۰ و خورده‌ای تا ۳۰۰ قبول شده بود. نگران نباش ایشالا خوب قبول می‌شی. این کنکوره هیچیش رو حساب نیست!
سلام
جهت اطلاع باید بگم رتبه هوش منم ۳۰۵ هست که خیلی به شما نزدیکه Big Grin
اینم درصدام:

زبان ۴۵/۵۶
ریاضی ۸/۷۷
مشترک ۲۴/۶۹
معماری سفید
هوش ۴۳/۸۶
نرم افزار ۸/۳۳

با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - diligent - 12 خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۵۴ ب.ظ

پارسال غیر انتفاعی و پیام نور تا رتبه‌ی ۸۰۰ قبولی بوده؛ امسال نمی دونم؛ فکر کنم خود استاد تنهایی جواب بدن خیلی بهتره

RE: با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - jaroon - 13 خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۳۸ ق.ظ

(۱۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۳۷ ب.ظ)rostamiani نوشته شده توسط:  
(10 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۲۲ ق.ظ)mahsamahsa نوشته شده توسط:  
(09 خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۱۵ ب.ظ)yas67 نوشته شده توسط:  
زبان ۴۰
ریاضی ۸/۷۷
مشترک ۳۸/۲۷
معماری سفید
هوش ۱۵/۷۰
نرم ۲۱/۲۳۰
رتبه های من: هوش ۳۱۴،‌نرم ۲۸۱
من قبولی های سالای قبل رو بررسی کردم. رتبه حول و حوش ۷۰۰ با سهمیه شاگرد اولی در حد رتبه ۲۰۰ و خورده‌ای تا ۳۰۰ قبول شده بود. نگران نباش ایشالا خوب قبول می‌شی. این کنکوره هیچیش رو حساب نیست!
سلام
جهت اطلاع باید بگم رتبه هوش منم ۳۰۵ هست که خیلی به شما نزدیکه Big Grin
اینم درصدام:

زبان ۴۵/۵۶
ریاضی ۸/۷۷
مشترک ۲۴/۶۹
معماری سفید
هوش ۴۳/۸۶
نرم افزار ۸/۳۳
درصدهای من که خیلی هم منو شوکه کرده:
زبان ۱۱/۸
ریاضی ۲۸/۷
مشترک ۹/۸
دروس تخصصی نرم ۳۳/۳
رتبم شده ۱۴۰۰/که اگر مشترک رو ۲۰درصد میزدم فکر میکنم وضعیتم دیگه اینقدر بحرانی نبود!!!!!!!!!!!!!!!

با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - htabani - 23 خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۰۸ ق.ظ

سلام
از دوستان کسی میتونه کمک کنه با رتبه ۹۲ معماری کجا احتمال قبولی هست ؟

RE: با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - robot110 - 25 خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۳۷ ق.ظ

(۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۰۹ ب.ظ)msghasemi نوشته شده توسط:  سلام
بنده رتبه‌ی ۸۲ هوش شده ام.
با توجه به تئوری هم پوشانی مطرح شده کجا میتوانم قبول بشوم؟

سلام دوست عزیز
اگه لطف کنید رتبه‌ی نرم را هم بگید و کارنامتون را برای دوستان بزاریدSmile

با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - neginvafa1390 - 25 خرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۴۵ ب.ظ

سلام
آیا من با رتبه ۵۹ می تونم تجارت الکترنیک امیر کبیر قبول بشم؟

با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - alikal - 26 خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۵۸ ب.ظ

سلام دوستان با رتبه ۹۰ هوش و سهمیه شاگرد اولی کجا قبول می شم؟

با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - rostamiani - 26 خرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۰۲ ب.ظ

سلام
به همگی دوستان اکیدا توصیه می کنم اگه دلیل خاصی ندارید از فکر کنکور بیرون بیاید.دونستن یا ندونستن این مساله که کجا می تونید قبول بشید فقط اضطراب شما رو زیاد‌تر می کنه.
حالا که انتخاب رشته تموم شده صبر کنید و به کار دیگه ای مشغول بشید تا نتایج اعلام بشه Smile

امیدوارم همگی جای خوبی قبول بشید Smile

با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - Br2012 - 27 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۴۱ ق.ظ

آقایون و خانمای محترم این تئوری همپوشانی همش کشکه
برید و یه نگاه به کارنامه های پارسال بندازید تا متوجه بشید چی میگم البته امسال وضع از پارسال هم بهتر شده
این حرفو من در موردش تحقیق کردم کامل و به این نتیجه رسیدم همپوشانی کم همش ک ش ک ه !