تالار گفتمان مانشت
با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹
RE: با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - Potential - 01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۰۲ ب.ظ

(۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۱۱ ب.ظ)fallah_o68 نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۳۸ ق.ظ)parmis.k نوشته شده توسط:  با رتبه زیر چی و کجا میشه قبول شد توی IT
گرایش ۱و۴‌: ۹۶
گرایش ۲و۳: ۱۹۶
میشه تهران؟
jOpenLatexEditor('message_new','phpBB','')

سلام
من یه دونه از شما کمتر شدم. یعنی ۹۵ گرایش ۱و۴ IT رو آوردم.
به نظرت کجا قبول میشیم؟
یه نفر به ما یه چیزی بگه

شما روزانه خواجه نصیر قبولید .

RE: با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - IT-IT - 01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۳۴ ب.ظ

سلام میدونید شهریه واحد بین الملل شریف چقدر است؟
رتبه itتقریبا ۳۰۰
احتمال قبولی کجاهست

RE: با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - mmpf - 01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۵۳ ب.ظ

سلام.
۱،۴:۱۵۱
۲،۳:۳۰۰
امیدی است؟
روزانه هر شهری که شد،شبانه هم هر کدام از دانشگاه های تهران!!!
میدونین مالک اشتر تا چند قبول میشه؟

با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - MEHDI_M - 01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۵۸ ب.ظ

سلام
با رتبه ۹۰۶ نرم افزار و ۳۲۲ در سهمیه پیام نور نرم افزار احتمال قبولی وجو داره؟

با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - Mrtzhsn - 01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۱۶ ب.ظ

سلام بچه های موفق کنکوری
تبریک می گم که با همه‌ی سختی های درس خوندن تو این دوره، تونستین بر حسب تلاش و کمی اقبال تو کنکور رتبه های خوبی رو بیارین...

من امسال رتبم خوب نشد ولی هر جور شده می خوام امسال انتخاب رشته کنم...یکی از ارزشهای این فروم اینه که رقبای کنکوری مثل دوستای صمیمی به هم کمک می کنن و نمی خوان روحیه‌ی کسی هم تضعیف بشه...
کنکوره دیگه...اگه سوالات عوض می شد، معلوم نبود که نفر اول الان، چندم می شد؟!!!....

می خواستم از همه‌ی دوستان حاضر دو تا خواهشی کنم. یکی اینکه که برای انتخاب رشته ای بهتر(واقع بینانه تر)، همگی رتبه های گرایش های مختلفمونو بزاریم برای اینکه تا حدی از همپوشانی رتبه های امسال مطلع بشیم و خواهش دیگه اینکه هر کسی که اطرافیانش تو کنکور ارشد ۸۸(که نزدیکتر به کنکور امسال بود) قبول شدند، رتبه های اونا رو به همراه رشته‌ی قبولیشون در قالب یک پیام ارسال کنه تا هم راحت‌تر بشه به اطلاعات لازمه دسترسی پیدا کرد و هم با سهولت بیشتری تصمیم بگیریم...

گرایش مورد علاقه‌ی من معماری کامپیوتر.
نتایج من:
-------------------------------------------
۱ ۵۵۰۶ ۴۳۷ ۴۳۷ ۳۰۶۵
۲ ۴۸۰۲ ۷۸۹ ۷۹۱ ۴۰۵۰
۳ ۴۵۰۷ ۱۳۰۱ ۱۳۰۳ ۴۹۴۱
۴ ۴۱۹۷ ۱۶۸۸ ۱۶۹۱ ۱۸۲۳

به امید قبولی تک تک شما در تمامی آزمون های زندگی و کسب تجارب ارزشمند

RE: با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - fallah_o68 - 01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۳۶ ب.ظ

(۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۰۲ ب.ظ)Potential نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۱۱ ب.ظ)fallah_o68 نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۳۸ ق.ظ)parmis.k نوشته شده توسط:  با رتبه زیر چی و کجا میشه قبول شد توی IT
گرایش ۱و۴‌: ۹۶
گرایش ۲و۳: ۱۹۶
میشه تهران؟
jOpenLatexEditor('message_new','phpBB','')

سلام
من یه دونه از شما کمتر شدم. یعنی ۹۵ گرایش ۱و۴ IT رو آوردم.
به نظرت کجا قبول میشیم؟
یه نفر به ما یه چیزی بگه

شما روزانه خواجه نصیر قبولید .

والا روزانه خواجه نصیر رو میدونستم، اما آیا شبانه(یا آموزش محور) یکی از دانشگاه های خوب تهران هم میشه قبول شد؟
کسی راجع به خواجه نصیر اطلاعات داره، به نظرتون خوبه برم؟(آخه من احتمالا از سهمیه نفرات برتر بتونم استفاده کنم و دانشگاه اصفهان خودمون بتونم بمونم، با این حال دانشگاه اصفهان بهتره یا خواجه نصیر؟)

با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - negarin - 01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ

سلام دوستان. خوب هستین؟ به همتون تبریک میگم و امیدوارم از نتیجه هاتون راضی باشین.من چندتا سوال داشتم خوشحال میشم جواب بدین...
من رتبه‌ام تو گرایش ۱ و ۴ ،۲۵۰۰ شده.برای پیام نور هم ۱۴۰۰ شده.اگرانتخاب رشته کنم احتمال داره که پیام نور یا غیرانتفاعی تهران قبول بشم؟ اصلا با همچین رتبه ای احتمال قبولی هست؟ و اگر هست به نظرتون انتخاب رشته کردن کار درستیه ؟
من راستش الان که صحبت های دوستا نو تو تین تاپیک دیدم، کلی ناامید شدم اما بازم خیلی خوشحال میشم جوابموبدین....

RE: با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - Fardad-A - 01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۳۸ ب.ظ

(۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۳۴ ب.ظ)IT-IT نوشته شده توسط:  سلام میدونید شهریه واحد بین الملل شریف چقدر است؟
در سایت خود پردیس شریف هست میتونید ببینید. من یکبار دیدم تا اونجایی که یادمه دو برابره شبانه است ولی مطمئن نیستم .البته شهریه به یورو است.

با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - sal_dovomi - 01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ

بچه‌ها من کجاقبول میشم؟خواجه نصیر؟مالک اشتر؟چی قبول میشم؟آی تی؟شبکه؟امنیت اطلاعات؟
it
۱,۴:۱۵۲
۲,۳:۱۲۳

RE: با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - Fardad-A - 01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۴۴ ب.ظ

(۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۵۲ ب.ظ)summer_66 نوشته شده توسط:  سلام با ۱۳۱ هوش کجا میتونم بیارم. کسی خبر داره آخرین رتبه های قبولی روزانه تهران و شریف و امیرکبیر پارسال چند بوده؟
شبانه که همه رو می آری.
روزانه از امیرکبیر به بعد حساب کن. یعنی شریف و تهران که تقریبا" بعیده. امیرکبیر روزانه خیلی شانست کمه. ولیعلم وصنعت ببعد همه روو می آری.

با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - msdn - 01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۲۹ ب.ظ

با رتبه ۷۶۲ کجا میتونم قبول شم؟

RE: با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - summer_66 - 01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۰۱ ب.ظ

(۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۴۴ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۵۲ ب.ظ)summer_66 نوشته شده توسط:  سلام با ۱۳۱ هوش کجا میتونم بیارم. کسی خبر داره آخرین رتبه های قبولی روزانه تهران و شریف و امیرکبیر پارسال چند بوده؟
شبانه که همه رو می آری.
روزانه از امیرکبیر به بعد حساب کن. یعنی شریف و تهران که تقریبا" بعیده. امیرکبیر روزانه خیلی شانست کمه. ولیعلم وصنعت ببعد همه روو می آری.

ممنون

با رتبه ۱۸۷ نرم کجا قبول میشم - Br2012 - 01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۱۷ ب.ظ

دوستان اگه کسی اطلاع داره بگه با ۱۸۷ نرم از دانشگاه های زیر کدوم قبول میشم به جز سه تای اوم
شریف
تهران
امیر کبیر
بهشتی
تربیت مدرس
علم و صنعت
و...
ممنون میشم
دوستان اگه کسی اطلاع داره بگه با ۱۸۷ نرم از دانشگاه های زیر کدوم قبول میشم به جز سه تای اوم
شریف
تهران
امیر کبیر
بهشتی
تربیت مدرس
علم و صنعت
و...
ممنون میشم

با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - sraoeyba - 01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۴۴ ب.ظ

سلام دوستان.با رتبه ۴۷۸ معماری کجا قبول میشم؟

با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - رضا_ایرانی - ۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۳۲ ب.ظ

بچه‌ها کسی نیست در مورد ۴۴۱ نرم فزار اظهار نظر کنه؟ با توجه به زیاد شدن ظرفیتها، روزانه کاشان و اراک امیدی هست؟!! شبانه اراک چطور؟!!
خواهش میکنم قبول شده های پارسال یا کسایی که اطلاع دارن نظر بدن لطفن.