تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳) - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳) - f2000 - 15 آبان ۱۳۹۲ ۰۶:۴۷ ب.ظ

سلام

جناب امیر یعنی ۱۵ ساعت روزانه مطالعه میکردین؟
چطوری میتونم مثل شما ساعت مطالعم رو خوب کنم چون من نهایتا ۵ ساعت بیشتر نمیخونم و خیلی هم تا حالا کم تست زدم
دروس مثل هوش و عامل رو هم خیلی مشکل دارم متوجه نمیشم درسشو چه برسه به تست !

RE: گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳) - infinity31 - 15 آبان ۱۳۹۲ ۰۶:۵۵ ب.ظ

کسی هست مثل من که کلللللی واحد و درس دانشگاه داشته باشه این ترم؟ یا کسی هست که بتونه یکم امیدوارم کنه که میییشه با این وجود رتبه خوبی آورد؟!! Sad

Sent from my C5303 using Tapatalk

RE: گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳) - Amir V - 15 آبان ۱۳۹۲ ۰۶:۵۵ ب.ظ

(۱۵ آبان ۱۳۹۲ ۰۶:۴۷ ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط:  جناب امیر یعنی ۱۵ ساعت روزانه مطالعه میکردین؟
سلام.
من ۱۵ ساعت همشو که درس نمیخوندم! ساعت مفید درس خوندنم با کورنومتر حدود ۷ ساعت بود. بقیش رو فیلم/سریال میدیدم یا میرفتم بیرون یه سر.

نقل قول: چطوری میتونم مثل شما ساعت مطالعم رو خوب کنم چون من نهایتا ۵ ساعت بیشتر نمیخونم و خیلی هم تا حالا کم تست زدم
با توضیحاتی که دادم ساعت مطالعت خیلی کم نیست. یکم فشار بیاری به ۷ برسونی عالی میشه!

نقل قول: دروس مثل هوش و عامل رو هم خیلی مشکل دارم متوجه نمیشم درسشو چه برسه به تست !
سیستم عامل که یکم مفهومیه باید وقت بزاری. دو سه دور که یه مبحث رو عمیق بخونی و واسه خودت رو کاغذ یادداشت برداری کنی خیلی خوب میتونی یادش بگیری. فقط نیاز به تکرار و عمقی خوندن داره.
در مورد هوش هم ویدئوهای رامین رهنمون رو حتما نگاه کن. اگه تهرانی من میتونم بهت بدم. اگه شهرستانی از لینک زیر میتونی ببینیشون:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این ویدئوها فوق العاده اس و من با دیدن اینها تازه فهمیدم هوش یعنی چی!

محکم باش و ادامه بده Smile

گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳) - f2000 - 15 آبان ۱۳۹۲ ۰۷:۰۱ ب.ظ

بله حتما
خیلی ممنونم آقای امیر
امیدوارم همیشه موفق باشین

RE: گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳) - Mänu - 15 آبان ۱۳۹۲ ۰۷:۳۲ ب.ظ

(۱۴ آبان ۱۳۹۲ ۰۹:۲۱ ب.ظ)master of net نوشته شده توسط:  مرسی شما از خوندنش راضی هستی؟
به نظر من ۶۰۰ مسئله کتاب خوبیه فصل پویا و حریصانه چندتا تستاشو خوندم سوالاش برام سخت بود اما کمک میکنه واقعا اگه برسیم بخونیم که عالیه

گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳) - SnowBlind - 15 آبان ۱۳۹۲ ۰۷:۳۹ ب.ظ

(۱۵ آبان ۱۳۹۲ ۰۷:۳۲ ب.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط:  ه نظر من ۶۰۰ مسئله کتاب خوبیه فصل پویا و حریصانه چندتا تستاشو خوندم سوالاش برام سخت بود اما کمک میکنه واقعا اگه برسیم بخونیم که عالیه
توی قسمت طراحی الگوریتم خیلی تست نداره!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

واسه آزمون جمعه من فقط ۳ تا مشترک + ۴ تای تخصصی نرم+ ۲ تا ریاضی رو رسیدم درست بخونم
امشب زبان های برنامه سازی رو مرور میکنم، فردا هم چنتا تست میزنم، تا ببینیم رتبه چی میشه

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

میانترم ها هم کم کم داره شروع میشن، ولی خیالی نیس.

(۱۵ آبان ۱۳۹۲ ۰۶:۵۵ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  در مورد هوش هم ویدئوهای رامین رهنمون رو حتما نگاه کن. اگه تهرانی من میتونم بهت بدم. اگه شهرستانی از لینک زیر میتونی ببینیشون:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این لینک هم فکر کنم همونا رو داره، فردا دان میکنم ببینم چیه!

(۱۵ آبان ۱۳۹۲ ۰۶:۵۵ ب.ظ)infinity31 نوشته شده توسط:  کسی هست مثل من که کلللللی واحد و درس دانشگاه داشته باشه این ترم؟ یا کسی هست که بتونه یکم امیدوارم کنه که میییشه با این وجود رتبه خوبی آورد؟!!
من این ترم ۱۲ واحد دارم، ولی ۲ تا شو نمیرم کلاس. میشه ۶ واحد توی ۲ روز، البته فکر کنم یکیش منو بندازه، به همین دلیل از شنبه کلا دو روزم رو باید برم کلاس و درس کم میشه خوند، که اون دو روز رو هم زبان میخونم.

RE: گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳) - Golnazzz - 15 آبان ۱۳۹۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ

سلام بچه ها
کنکور IT و علوم کامپیوتر روز قبل کنکور کامپیوتره؟؟! Blush

RE: گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳) - Engineer - 15 آبان ۱۳۹۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ

هر وقت میام اینجا امیدو انگیزه میگیرم تا دوباره تلاش کنم.تا حالا نتونستم خیلی خوب پیش برم ولی چون همیشه موقع امتحانات شب امتحانی بودم و انصافا هم نمره خوبی می گرفتم امید دارم توی این شب امتحان سه ماهه خیلی خوب درسها رو یاد بگیرم و ارشد با رتبه عالی قبول بشم. مطمئنم در این روزهای باقیمونده هممون می تونیم موفق بشیم.
برای تک تکتون آرزوی موفقیت دارمBlush

گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳) - helena - 15 آبان ۱۳۹۲ ۰۹:۱۹ ب.ظ

(۱۵ آبان ۱۳۹۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ)Golnazzz نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
کنکور IT و علوم کامپیوتر روز قبل کنکور کامپیوتره؟؟! Blush

پارسال که این طور بود... علوم و آی تی ۵شنبه صبح و کامپیوتر جمعه صبح

گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳) - IT93 - 15 آبان ۱۳۹۲ ۰۹:۴۱ ب.ظ

سلام

بالاخره ثبت نام کردم Big Grin: !

(۱۵ آبان ۱۳۹۲ ۰۶:۵۵ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
نقل قول: دروس مثل هوش و عامل رو هم خیلی مشکل دارم متوجه نمیشم درسشو چه برسه به تست !
سیستم عامل که یکم مفهومیه باید وقت بزاری. دو سه دور که یه مبحث رو عمیق بخونی و واسه خودت رو کاغذ یادداشت برداری کنی خیلی خوب میتونی یادش بگیری. فقط نیاز به تکرار و عمقی خوندن داره.

به نظر من
سیستم عامل + هوش مصنوعی + طراحی الگوریتم سه از بهترین درس هایی که تویه کنکور ای-تی وجود داره!
گسسته + شبکه هم بدترین ها هستن!

گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳) - pesaredelsokhte - 15 آبان ۱۳۹۲ ۰۹:۴۵ ب.ظ

منم بلاخره امروز ثبت نام کردم !

ایشا... شریف !!! Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳) - explorer - 15 آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۰۴ ب.ظ

میدونی چی استرس داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این که داری یه سوالو حل میکنی بعد تو وسط کار احساس میکنی داری اشتباه حل میکنی

باز میدونی چی بیشتر استرس داره؟؟؟؟؟Big Grin
اینکه ببینی اون جوابی که از اون راهه بدست آوردی تو گزینه ها هستش Big Grin

گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳) - El@he - 15 آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۲۷ ب.ظ

امروزم بد نبود...

فصل پویا و حریصانه و بازگشت به عقب رو خوندم. پویا یه کمش موند ولی. سخت نبود که، بچه های چرا اینقدر بد میگن ازش؟! البته پوران جالب نگفته ها، من از این مرجعه که اسمشو نمیدونم خوندم. سی ال آر اس نه، اون یکی. ترجمه ی قمی نژاد هم نه، اون یکی :ی اسمش یادم نیست.
خوب بود در کل. احتمالا سر همون ۱۰ روزی که باید تموم بشه، تموم میشه.

بچه های اینجا کسی برنامه سازی خونده تا حالا؟! طراحی و پیاده سازی زبان های برنامه سازی.

RE: گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳) - black_knight - 15 آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۳۶ ب.ظ

(۱۵ آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۲۸ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  یچیزی بگم روحیه همتون خورد بشه؟
من ۲۵درصد اول ودومو باهم خوندم عقبم نیسمTongueAngel
منم الان ۱۰۰ درصد دوم Big Grin

گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳) - behnaz20 - 15 آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۴۱ ب.ظ

سلام به همه دوستان خسته نباشید
ازتون ی راهنمایی می خوام.از بین ریاضیات موندم بین گسسته و محاسبات کدوم رو حذف کنم با توجه به اینکه ۷ روز بیشتر واسش وقت ندارم

ممنون میشم کمکم کنیییییییییییییید