تالار گفتمان مانشت
به چی فکر می کنی؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

به چی فکر می کنی؟ - mhd3 - 06 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۱ ب.ظ

به اینکه من بخودم قول داده بودم هر وقت سوالی رو اینجا تو مانشت خوندم که جوابشو بلد بودم و کسی هم بهش جواب نداده بود، حتما جواب بدم. هر چقدرم که وقتمو میگرفت واسم مهم نبود.
اما هرموقع سوال پرسیدم بجز یک بار، اصلا جواب درستی نگرفتم Sad

RE: به چی فکر می کنی؟ - nazanin_sh - 06 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۳۲ ب.ظ

(۰۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۱ ب.ظ)mhd3 نوشته شده توسط:  به اینکه من بخودم قول داده بودم هر وقت سوالی رو اینجا تو مانشت خوندم که جوابشو بلد بودم و کسی هم بهش جواب نداده بود، حتما جواب بدم. هر چقدرم که وقتمو میگرفت واسم مهم نبود.

خب دوست عزیز حتما سوالتون خیلی سطح بالا بوده Smile بچه ها تا جایی که میتونن جواب میدن معمولا. شما هرموقع سوال میپرسی یه لینک توی گروه درسی کنکور بده که مطلع بشیم همه....
ان شاءالله ازین به بعد جواب بگیرید
موفق باشید

به چی فکر می کنی؟ - Parham000 - 06 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۴ ب.ظ

به اون چیزی که نباید فکر کنم .............................................................. .

RE: به چی فکر می کنی؟ - azad_ahmadi - 06 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۲۱ ب.ظ

(۰۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۱ ب.ظ)mhd3 نوشته شده توسط:  به اینکه من بخودم قول داده بودم هر وقت سوالی رو اینجا تو مانشت خوندم که جوابشو بلد بودم و کسی هم بهش جواب نداده بود، حتما جواب بدم. هر چقدرم که وقتمو میگرفت واسم مهم نبود.

یه زمانی فعالیت تو مانشت زیاد بود. بچه ها از جواب دادن سوالات دوستانشون دریغ نمیکردند.
یه انتقاد از خودم دارم، یه مقدار فعالیتم کمتر شده، به واسطه مشغله کاری و ... اما سعی میکنم روال رو به نحوی مساعد تغییر بدم.
انشالله که باز در کنار هم دوستانمون رو تنها نگذاریم.

به چی فکر می کنی؟ - Amir V - 07 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۱ ق.ظ

به اینکه ای کاش کارشناسیم جای دانشگاه آزاد یه جای درست حسابی درس خونده بودم Sad

به چی فکر می کنی؟ - vesta - 07 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۱۳ ب.ظ

به اینکه ایکاش وقتی یه پست میگذاریم و یا یه سوال میپرسیم تو مانشت اگر کسی روی پستمون جواب میده، مثل این پیام خصوصیا برامون ایمیل بیاد تا بدونیم. البته یه گزینه هم باشه که بتونیم برای پستهایی که نمیخوایم از جواب دادن بهش مطلع شیم غیرفعالش کنیم.
خوب میشدا

RE: به چی فکر می کنی؟ - blackhalo1989 - 07 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۴ ب.ظ

(۰۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۱۳ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  به اینکه ایکاش وقتی یه پست میگذاریم و یا یه سوال میپرسیم تو مانشت اگر کسی روی پستمون جواب میده، مثل این پیام خصوصیا برامون ایمیل بیاد تا بدونیم. البته یه گزینه هم باشه که بتونیم برای پستهایی که نمیخوایم از جواب دادن بهش مطلع شیم غیرفعالش کنیم.
خوب میشدا
قدیما یه چیزی بود به اسم "موضوع های مشترک شده". الانم تو پروفایل ها بقایاش مونده البته.

RE: به چی فکر می کنی؟ - good-wishes - 07 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۳ ب.ظ

(۰۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۱۳ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  به اینکه ایکاش وقتی یه پست میگذاریم و یا یه سوال میپرسیم تو مانشت اگر کسی روی پستمون جواب میده، مثل این پیام خصوصیا برامون ایمیل بیاد تا بدونیم. البته یه گزینه هم باشه که بتونیم برای پستهایی که نمیخوایم از جواب دادن بهش مطلع شیم غیرفعالش کنیم.
خوب میشدا

البته فکر کنم شما از حالت ارسال سریع استفاده میکنید
یا اینکه در کنترل پنل کاربریتون در بخش "ویرایش تنظیمات" : حالت پیش فرض اشتراک در موضوع رو تنظیم نکردید روی ایمیل

چون در حالت عادی وقتی از ویرایشگر ارسال استفاده میکنید و مورد بالا در تنظیماتتون فعال باشه به طور پیش فرض برای شما ایمیل می فرسته .

وقتی از ویرایشگر ارسال استفاده مینکنید پایینش سه تا گزینه داره :
- در این موضوع مشترک نمی شوم
-مشترک شدن بدون ارسال ایمیل پس از هر پاسخ
-مشترک شدن و ارسال ایمیل پس از هر پاسخ
که اون رو هم در صورت تمایل میتونید در خصوص ارسالهای مختلفتون در تاپیک های مختلف مشخص کنید که بعدش اصلا مشترک بشید ، نشید ، ایمیل بیاد یا نیاد

RE: به چی فکر می کنی؟ - vesta - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۸ ق.ظ

(۰۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۳ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  
(07 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۱۳ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  به اینکه ایکاش وقتی یه پست میگذاریم و یا یه سوال میپرسیم تو مانشت اگر کسی روی پستمون جواب میده، مثل این پیام خصوصیا برامون ایمیل بیاد تا بدونیم. البته یه گزینه هم باشه که بتونیم برای پستهایی که نمیخوایم از جواب دادن بهش مطلع شیم غیرفعالش کنیم.
خوب میشدا

البته فکر کنم شما از حالت ارسال سریع استفاده میکنید
یا اینکه در کنترل پنل کاربریتون در بخش "ویرایش تنظیمات" : حالت پیش فرض اشتراک در موضوع رو تنظیم نکردید روی ایمیل

چون در حالت عادی وقتی از ویرایشگر ارسال استفاده میکنید و مورد بالا در تنظیماتتون فعال باشه به طور پیش فرض برای شما ایمیل می فرسته .

وقتی از ویرایشگر ارسال استفاده مینکنید پایینش سه تا گزینه داره :
- در این موضوع مشترک نمی شوم
-مشترک شدن بدون ارسال ایمیل پس از هر پاسخ
-مشترک شدن و ارسال ایمیل پس از هر پاسخ
که اون رو هم در صورت تمایل میتونید در خصوص ارسالهای مختلفتون در تاپیک های مختلف مشخص کنید که بعدش اصلا مشترک بشید ، نشید ، ایمیل بیاد یا نیاد

آره ممنون
به این دقت نکرده بودم، لطف کردید
مانشت به فکر بوده و خودم خبر نداشتم
باز امروز یه چیز یاد گرفتم، خدارو شکر
----------------------------------------------------

به فکر پایان نامه ام

به چی فکر می کنی؟ - blackhalo1989 - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۲ ق.ظ

به فردا...به آینده...به دو هفته دیگه...به ۴۵ روز دیگه...به جاواBig Grin

به چی فکر می کنی؟ - فوژان - ۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۴ ق.ظ

این سیبه که خیلی خوشکل و سالمه این کرمه چطوری توش نفوذ کرده ؟
:-؟

به چی فکر می کنی؟ - Menrva - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۰ ب.ظ

به اینکه واقعا حقیقت چیه...
یا فکرم درسته یا اشتباه فکر میکنم نمیدونم واقعا...پاک گیج شدمConfused

به چی فکر می کنی؟ - - نیایش - - ۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۳۷ ب.ظ

به اینکه طرز رفتار درست با دانشجویی که پروژه آماده ی یکی دیگه رو میاره تحویلت میده چیه؟
باید به روش آورد یا نه؟!
اگر به روش نیاری بقیه هم همین کارو میکنن، اگرم بهش بگی که فهمیدی، دلخور میشه و غرورش میشکنه.
بخصوص اینکه چاره ای جز نمره دادن بهش نداشته باشی.
واقعا رفتار درست چیه!!

RE: به چی فکر می کنی؟ - blackhalo1989 - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۰۴ ب.ظ

(۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۳۷ ب.ظ)- نیایش - نوشته شده توسط:  به اینکه طرز رفتار درست با دانشجویی که پروژه آماده ی یکی دیگه رو میاره تحویلت میده چیه؟
باید به روش آورد یا نه؟!
اگر به روش نیاری بقیه هم همین کارو میکنن، اگرم بهش بگی که فهمیدی، دلخور میشه و غرورش میشکنه.
بخصوص اینکه چاره ای جز نمره دادن بهش نداشته باشی.
واقعا رفتار درست چیه!!
جوابش خیلی ساده است. باید اول ترم طی کنید با دانشجوها که جریمه تقلب علمی چیه. مثلا اکثر درسای ما اینطوریه که در صورتی که طرف یک بار تقلب کنه نمره اون قسمت رو صفر میشه و در صورتی که تکرار بشه اون درس رو کلا صفر میگیره.
اینطوری: تکلیف همه هم معلومه. کسی هم نمیتونه اعتراض کنه چون اول ترم بهشون گفته شده.
راجع به اینکه میگید غرورش میشکنه: میشه جلوی بقیه بهش نگفت ولی در نهایت بهش صفر داد. ولی اگر در خفا بهش گفتید و ناراحت شد دیگه تقصیر خودشه، میخواست تقلب نکنه. کسی که تقلب میکنه باید چنین چیزایی رو هم توقع داشته باشه.
ضمن اینکه در نظر بگیرید اگر به چنین فردی نمره بدید به کسایی که خودشون کار رو انجام دادن دارید ظلم می کنید. ممکنه ناراحتی اونارو نبینید ولی اونا هم ناراحت میشن و به نظرم حقی بر گردنتون خواهند داشت.
من خودم وقتی TA بودم، زمانیکه که مشخص میشد چند نفر تقلب کردن نمره اون قسمت رو بینشون تقسیم می کردم. مثلا اگه سه نفر تقلب کرده بودن یه سوالو و از ۱۰۰، ۹۰ گرفته بودن به هر کدومشوم ۳۰ میدادم. تازه من بهشون ارفاق می کردم چون میشد حداقل نمره اون سوال رو به همشون صفر داد. شاید حتی میشد نمره اون تمرین رو صفر داد.

به چی فکر می کنی؟ - انرژی مثبت - ۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۶ ب.ظ

تو دوران ارشد بهمون می گفتن مثلا تمرین نمره ۱۰۰ داره و هر کس تقلب کنه نمره اش می شه -۱۰۰ یا مثلا واسه یه درسی در این ترم گفتن اگر تقلب کنید نمره اون تمرین و تمامی تمرین هاتون ۰ می شه. و بهتره در این مورد با جدیت برخورد کنید. بهتره که تقلب محور بار نیاد یا حداقل فکر نکنه زرنگی کرده تقلب کرده استاد نفهمیده اخ جون!!

و شاید به راه کار این باشه که اول ترم بگید که اگر کسی نتونست تمرین رو کامل حل کنه و جواب بگیره مساله خاصی نیست بیشتر تلاششون مهمه و این که سعی کردن خودشون مساله رو حل کنن.