تالار گفتمان مانشت
به چی فکر می کنی؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: به چی فکر می کنی؟ - A V A - 24 اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۴۴ ب.ظ

به بدبختیام

Sent from my C6603 using Tapatalk

به چی فکر می کنی؟ - diligent - 24 اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۳۷ ب.ظ

به اینکه استادم گفته بود ساعت ۱۰ زنگ بزنم، اما جواب نداد!! :| از ظهر منتظر بودم ساعت ۱۰ بشه بتونم بهش زنگ بزنم..
میخواستم اگه جواب داد شب بیدار بمونم روش کار کنم.. ای باباا...
Sad

RE: به چی فکر می کنی؟ - tabassomesayna - 24 اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۵۰ ب.ظ

(۲۴ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۳۷ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  به اینکه استادم گفته بود ساعت ۱۰ زنگ بزنم، اما جواب نداد!! :| از ظهر منتظر بودم ساعت ۱۰ بشه بتونم بهش زنگ بزنم..
Sad

استاد بگه ۱۰ ..به نظرم شما باید از ساعت ۹ شروع می کردی به تماس گرفتن همین جور به صورت رگبار تا گوشی رو برداره Big Grin

RE: به چی فکر می کنی؟ - diligent - 25 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۴۷ ق.ظ

(۲۴ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۵۰ ب.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  
(24 اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۳۷ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  به اینکه استادم گفته بود ساعت ۱۰ زنگ بزنم، اما جواب نداد!! :| از ظهر منتظر بودم ساعت ۱۰ بشه بتونم بهش زنگ بزنم..
Sad

استاد بگه ۱۰ ..به نظرم شما باید از ساعت ۹ شروع می کردی به تماس گرفتن همین جور به صورت رگبار تا گوشی رو برداره Big Grin
نه ایشون کلا سرش خیلی شلوغه. بگه ۱۰ ینی دقیقا خود ۱۰/ نه و پنجاه و نه دقیقه زنگ بزنی باید منتظر هر گونه عکس العملی باشی :|
خیلی بد شد؛ میخواستم شب بیدار بمونم روی موضوعم کار کنمUndecided

به چی فکر می کنی؟ - Menrva - 25 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۲۴ ق.ظ

ب اینک....
هرچقد میخوام بگم نمیتونم بگم...Sad

RE: به چی فکر می کنی؟ - good-wishes - 26 اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۳۰ ب.ظ

به اینکه :
- مهمه آیا ؟
- نه !
- خب پس ولش کن
- باشه

- آخه
- فراموش کردی باز؟
- نه ولی ....
- ولی چی؟
- نمیدونم ! یعنی میدونم اما ...
- دیگه اما نداره !
- برو بنویس بذارش جلوت . متوجه ای که ؟
- آره
- خب خدا رو شکر

- یعنی میگی ...
- مهم نیست من چی میگم ، مهم اینه که تو ...
- آره راست میگی
- : )
- : /
- شک نکن
- باشه
- : |

- میدونی؟
- نه نمیخوام بدونم
- چرا آخه ؟
- برا اینکه میخوای حرفهای تکراری بزنی
- خب آخه ...
- همون که گفتم
- باشه

- میگم که ...
- Angry
- خب بابا عصبانی شدن نداره ، رفتم

RE: به چی فکر می کنی؟ - zahra2012 - 26 اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۰۴ ب.ظ

یه جوجه زرد خریدم اسمش کیارش تو فکر اینم یه جوجه سیاه (سیاوش) براش بخرم از تنهایی در بیاد Tongue

به چی فکر می کنی؟ - azad_ahmadi - 27 اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۵۸ ب.ظ

به اینکه چرا یکی میلیارد میلیارد پول ملت رو بالا میکشه عین خیالشم نیست، اما یکی مثل من ۲ روز اجاره خونه ش عقب بیوفته شب خواب اسوده نداره؟

RE: به چی فکر می کنی؟ - zahra2012 - 27 اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۳۱ ب.ظ

(۲۷ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۵۸ ب.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  به اینکه چرا یکی میلیارد میلیارد پول ملت رو بالا میکشه عین خیالشم نیست، اما یکی مثل من ۲ روز اجاره خونه ش عقب بیوفته شب خواب اسوده نداره؟
برای این که اون وجدان نداره و راحته براش ولی شما و کسانی مثل شما که وحدان دارن براشون سخت و غیر ممکن Shy

RE: به چی فکر می کنی؟ - Masoud05 - 28 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۴۳ ب.ظ

(۲۸ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۱۳ ب.ظ)**sara** نوشته شده توسط:  به اینکه چه خوب که سال ۹۲ هم با تموم روزهای دوست نداشتنیش داره تموم میشه[تصویر:  262928_2uge4p4.gif][تصویر:  262928_19.gif]
خدایا ۹۲ از شروع تا پایانش نامهربون بود ۹۳ رو بهترین سال عمرم کن

سال ۹۲ توام با یه مشکل بزرگ بودم برام که داره به ۹۳ هم منتقل میشه . اما خدارو شکر، سال خیلی خوبی برا من بود. انشاالله سال به سال برا خودم و همه دوستان بهتر بشه .
من از هفته پیش شروع کردم برنامه سال آینده ام رو ریخته ام، در واقع اهداف مهمی که باید در سال اینده برسم رو لیست کردم، انشاالله خدا توفیق بده با دعای دوستان هم مشکلم حل بشه و هم به همه اهداف که سعی کردم خداپسند هم باشه، بهشون برسم Smile

RE: به چی فکر می کنی؟ - zahra2012 - 28 اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۱۹ ب.ظ

(۲۸ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۱۳ ب.ظ)**sara** نوشته شده توسط:  به اینکه چه خوب که سال ۹۲ هم با تموم روزهای دوست نداشتنیش داره تموم میشه[تصویر:  262928_2uge4p4.gif][تصویر:  262928_19.gif]
خدایا ۹۲ از شروع تا پایانش نامهربون بود ۹۳ رو بهترین سال عمرم کن

امیدوارم سال ۹۳ یکی از بهترین سالهای عمرتون باشه Rolleyes

به چی فکر می کنی؟ - غمگین - ۲۹ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۰۱ ق.ظ

به اینکه چطور شد که تو دوران مدرسه وقتی صبحی بودم یک بار هم صبحانه نخوردم و همیشه بعد از اینکه از مدرسه برمگیشتم یه چیزی میخوردم که معلوم نبود ناهار بود یا صبحانه.

به اینکه چطور میتونم طرز صحبت کردن و حرف زدنم تو مانشت رو جوری تغییر بدم که کسی بهم شک نکنه و نگه تو فلانی نیستی؟

RE: به چی فکر می کنی؟ - good-wishes - 01 فروردین ۱۳۹۳ ۰۱:۱۵ ق.ظ

به اینکه الان یک فروردین هزار و سیصد و نود و سه هست
سیصد و شصت و پنج روز وقت دارم !
یعنی این همه وقت دارم واقعا ؟
الله اعلم

به چی فکر می کنی؟ - mehdi.m2 - 01 فروردین ۱۳۹۳ ۰۱:۵۷ ق.ظ

به این که چرا متولدین امروز این قدر زیاد هستنHuhHuh

RE: به چی فکر می کنی؟ - blackhalo1989 - 01 فروردین ۱۳۹۳ ۰۲:۱۵ ق.ظ

(۰۱ فروردین ۱۳۹۳ ۰۱:۵۷ ق.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  به این که چرا متولدین امروز این قدر زیاد هستنHuhHuh
به اینکه مگه تو قرار نبود بری مسافرت؟!Tongue