تالار گفتمان مانشت
به چی فکر می کنی؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

به چی فکر می کنی؟ - NP-Cσмρℓєтє - ۰۴ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۲۹ ب.ظ

به این :|
که چقدر کاربردیه!

به چی فکر می کنی؟ - fatemeh69 - 04 بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۳۶ ب.ظ

به این که TAKE HOME فردا چجوریه؟
به این که اون لحظه که سوالارو می بینم به استادمی گم دمت گرم یا این که می گم....

خدایا به هممون کمک کن

RE: به چی فکر می کنی؟ - neda_Network - 06 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۱۱ ق.ظ

(۰۵ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۳۸ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  الان فکرمو میگم باز یکی میاد میگه نه اینطوری نیست!

دارم به این فکر می کنم که چرا طراحی الگوریتم کارشناسی رو تو پیامنور ۱۰ شدم و همون درس طراحی الگوریتم رو تو ارشد بهم جبرانی خورد و شدم ۱۷/۴ قسم نمیخورم ولی مطالبی که تو دانشگاه تهران گفتن و یاد گرفتم خیلی بیشتر از مطالب پیام نور بود. و اینکه چرا تو پیامنور معدلم ۱۴/۵ شد و معدل ارشدم تا الان تو دانشگاه تهران ۱۷/۵ شده؟ واقعا چرا؟؟؟؟؟؟ من که عوض نشدم تازه تنبل تر هم شدم، دانشگاه عوض شده. Big Grin Smile
به اینم فکر کن که دانشگاه تهران خداییش خیلی خوب نمره میدن دیدم که میگمBlush

RE: به چی فکر می کنی؟ - ziba.O - 06 بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۳۲ ق.ظ

(۰۵ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۳۸ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  الان فکرمو میگم باز یکی میاد میگه نه اینطوری نیست!

دارم به این فکر می کنم که چرا طراحی الگوریتم کارشناسی رو تو پیامنور ۱۰ شدم و همون درس طراحی الگوریتم رو تو ارشد بهم جبرانی خورد و شدم ۱۷/۴ قسم نمیخورم ولی مطالبی که تو دانشگاه تهران گفتن و یاد گرفتم خیلی بیشتر از مطالب پیام نور بود. و اینکه چرا تو پیامنور معدلم ۱۴/۵ شد و معدل ارشدم تا الان تو دانشگاه تهران ۱۷/۵ شده؟ واقعا چرا؟؟؟؟؟؟ من که عوض نشدم تازه تنبل تر هم شدم، دانشگاه عوض شده. Big Grin Smile
چقد شرایطت شبیه من بوده، pnu ، معدل ۱۴/۵ و نمره الگوریتم ۱۰
دارم نزدیکه کنکور به خودم روحیه میدم که انشاله منم تهران قبول شم Big Grin

به چی فکر می کنی؟ - RASPINA - 06 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۴۸ ب.ظ

(۰۵ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۳۸ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  دارم به این فکر می کنم که چرا طراحی الگوریتم کارشناسی رو تو پیامنور ۱۰ شدم و همون درس طراحی الگوریتم رو تو ارشد بهم جبرانی خورد و شدم ۱۷/۴ قسم نمیخورم ولی مطالبی که تو دانشگاه تهران گفتن و یاد گرفتم خیلی بیشتر از مطالب پیام نور بود. و اینکه چرا تو پیامنور معدلم ۱۴/۵ شد و معدل ارشدم تا الان تو دانشگاه تهران ۱۷/۵ شده؟ واقعا چرا؟؟؟؟؟؟ من که عوض نشدم تازه تنبل تر هم شدم، دانشگاه عوض شده.
چه جالبمنم تو pnu ,10شدم ولی واقعا خونده بودمش
ولی همیشه دلم میخواستدوباره بخونمش
ای خدامن منم تهران قبول بشم تا ....
اصلا دلم میخواد همه درسای کامپیوتر را دوباره بخونم

به چی فکر می کنی؟ - iammiti - 06 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۵۲ ب.ظ

به اینکه کجا گمت کردم رفیق...

به چی فکر می کنی؟ - diligent - 06 بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۵۶ ب.ظ

به آقای W. BRUCE CROFT

RE: به چی فکر می کنی؟ - neda_Network - 07 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۲۴ ق.ظ

به اینکه همه انتخاب واحدم کردن و از چند روز دیگه برا ترم دوم کلاساشون شروع میشه ما هنوزداریم امتحانای ترم اولامیگذرونیم ExclamationUndecided

به چی فکر می کنی؟ - WILL - 07 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۴۰ ق.ظ

به اینکه چی شد یه دفه اینجوری شد

تقدیر بود یا نه

دوستان برای من دعا می کنید یا نه؟ اگه دعا نمی کنید به ضرر خودتونه

چیزی در مورد اثر پروانه ای شنیدید؟
تو قران یه آیه هست : من احیا نفسا فکانما احیا الناس جمیعا ، ربطی داشت؟ :|

RE: به چی فکر می کنی؟ - Bahar_HS - 08 بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۲ ق.ظ

کاش منم بتونم از پیام نور بیام تهران! اگه بشه چی میشه!!!Rolleyes

RE: به چی فکر می کنی؟ - negar.v - 08 بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۳۲ ق.ظ

به اینکه چقدر دلم واسه داداشم تنگ شده،چرا نمیاد؟؟

Sent from my C5302 using Tapatalk

RE: به چی فکر می کنی؟ - A V A - 08 بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۵۰ ق.ظ

به جوشای صورتم Undecided زادو ولدشون این دم کنکوری زیاد شده :|

به چی فکر می کنی؟ - Menrva - 09 بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۵۲ ب.ظ

ب اینکه دیگه راه برگشتی ندارمSad

RE: به چی فکر می کنی؟ - x86 - 09 بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۴۷ ب.ظ

(۰۹ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۵۲ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  ب اینکه دیگه راه برگشتی ندارمSad

عوضش صدها راه برای پیش رفتن دارید...

به چی فکر می کنی؟ - Menrva - 10 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۷ ق.ظ

(۰۹ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۴۷ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  عوضش صدها راه برای پیش رفتن دارید...
درسته اما نمیدونم کدوم راه درسته کدوم راه رو پیش برم ک دوباره اشتباه نکنمSad ای کاش خدا باهام حرف میزد راه درست رو نشونم میداد بهم میگفت چیکارکنم،..
اگ نشه نابود میشمSad