تالار گفتمان مانشت
به چی فکر می کنی؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: به چی فکر می کنی؟ - WILL - 14 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۳۴ ق.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۲۷ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چقدر مسایل انسانی از فنی جذاب تره.

پزشکی و نانو و بایو از هر دوتاش جذاب تره
فیزیکککک
همه چی جذابه اگه تو سالم باشی Smile فکرت آروم هدفت روشن راهت مشخص گرمای دستی روی شانه عشقی که بتپد قلبت امید باوری زیبا اگه باشه میریم باهم تا آخرش میرسیم به سلامتی و امن به بزرگی و شکوه به احترام و عشق به ابدیت و بی نهایت به اسمایل

به چی فکر می کنی؟ - The BesT - 14 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۰۱ ق.ظ

دارم به این فکر میکنم که : پدرم، تنها کسی است که باعث میشه بدون شک بفهمم فرشته ها هم میتوانند مرد باشند...

RE: به چی فکر می کنی؟ - Bahar_HS - 14 بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۱۸ ق.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۳۴ ق.ظ)WILL نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۲۷ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چقدر مسایل انسانی از فنی جذاب تره.

پزشکی و نانو و بایو از هر دوتاش جذاب تره
فیزیکککک
همه چی جذابه اگه تو سالم باشی Smile فکرت آروم هدفت روشن راهت مشخص گرمای دستی روی شانه عشقی که بتپد قلبت امید باوری زیبا اگه باشه میریم باهم تا آخرش میرسیم به سلامتی و امن به بزرگی و شکوه به احترام و عشق به ابدیت و بی نهایت به اسمایل

اینایی که گفتید کجا می فروشن؟؟؟Big GrinBig GrinAngelAngel

به چی فکر می کنی؟ - NP-Cσмρℓєтє - ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۵۴ ق.ظ

به اینکه من اگه الان ۶۰۰ مسئله قدسی رو شروع کنم میرسم؟؟؟DodgyDodgyDodgy
اینا اضغاث احلام هستن جدی نگیرید: DBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

RE: به چی فکر می کنی؟ - ziba.O - 14 بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۰۰ ق.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۵۴ ق.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  به اینکه من اگه الان ۶۰۰ مسئله قدسی رو شروع کنم میرسم؟؟؟DodgyDodgyDodgy
اینا اضغاث احلام هستن جدی نگیرید: DBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Big Grin

پاسخ : RE: به چی فکر می کنی؟ - shamim_70 - 14 بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۲۰ ق.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۲۹ ق.ظ)WILL نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۴۶ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  به اینک "اخ جووووووووون از شنبه راااااااااااحت میشم..."

راحت نمیشی Smile
چرا نشم؟!!
کلی داداش برنامه ریختم واسه خودم....

به چی فکر می کنی؟ - IT93 - 14 بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۵۷ ب.ظ

به این ک تا اخر شهریور نتایج قطعی مشخص میشه و تا اون موقع تکرار وتکرار و انتظار ...

به چی فکر می کنی؟ - diligent - 14 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۴۴ ب.ظ

به اینکه من چرا اینقدر میخوابم؟ چرا نمیتونم یه تعادل بین خواب و کارام برقرار کنم با اینکه میدونم کارام خیلی مهمن! چرا اراده ام سسته؟ چرا بعضیا اینقد قوی و محکمن؟ به اینکه چطور عادتای بدم رو بذارم کنار؟

به چی فکر می کنی؟ - Menrva - 14 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۲۲ ب.ظ

ب این حرف شکسپیر...

شکسپیر می‌گوید:
من همیشه خوشحالم، می‌دانید چرا؟
برای اینکه از هیچکس برای چیزی انتظاری ندارم،
انتظارات همیشه صدمه زننده هستند…
زندگی کوتاه است… پس به زندگی‌ات عشق بورز…
خوشحال باش… و لبخند بزن… فقط برای خودت زندگی کن…
قبل از این‌که صحبت کنی » گوش کن
قبل از این‌که خرج کنی » درآمد داشته باش
قبل از این‌که دعا کنی » ببخش
قبل از این‌که صدمه بزنی » احساس کن
قبل از تنفر » عشق بورز
زندگی این است… احساسش کن، زندگی کن و لذت ببر…

به چی فکر می کنی؟ - IT93 - 15 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۰۴ ب.ظ

به اینکه

اگه... اما اگه .... اون وقت ...

RE: به چی فکر می کنی؟ - Aseman7 - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۴۲ ق.ظ

به بچه هایی که کنکور دارن

ایشالا که با آرامش برن سر جلسه آزمون .
خدایا خودت کمکشون کن.

به چی فکر می کنی؟ - x86 - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۲۸ ب.ظ

به اینکه آیا نوستالژی فقط در مورد گذشته اتفاق میوفته یا در مورد اتفاقی که نیوفتاده هم صادقه؟

یه چند وقتیه که یه صحنه ای برام نوستالژی شده و همیشه این جور اتفاق ها برای دیگران رخ می ده، ولی نمیدونم چرا احساس می کنم در آینده قراره یه همچین اتفاقی برای بنده رخ بده... الان حدود ۶-۷ ماهی میشه که هر چند روز یه بار به ذهنم میاد. توکل بر خدا، هر چی اون بخواد.

RE: به چی فکر می کنی؟ - A V A - 17 بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۲۵ ب.ظ

(۱۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۱۰ ب.ظ)targol نوشته شده توسط:  سال قبل گفتم آزمایشی آزمون دادم امسال چه بهانه ای واسه قبول نشدن بیارم Sad
اینکه میخوایم سال بعد بهتر عمل کنیم و از اشتباهامون درس بگیریم

به چی فکر می کنی؟ - iwes - 17 بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۰۱ ب.ظ

به این فکر میکنم یعنی رتبه ی ۲۰ هوش مصنوعی میشم؟

به چی فکر می کنی؟ - Pure Liveliness - 18 بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۰۱ ق.ظ

به این ک ای کاش فارغ التحصیل بودم... نه واسه وقت بیشتری ک می تونستم بذارم واسه کنکور
ب خاطر این ک از اون محیط لعنتی بیرون میومدم. هر روز غصه ی اون جا بودن رو نمی خوردم... نه ب خاطر بلندپروازی ... ب خاطر همه ی افسردگی ای ک باعثش شد... ب خاطر همه ی زجرایی ک کشیدم.
اما خوشحالم ک داره تموم میشه. ک هر روز از این ۳۶۵ روز رو دارم هم واسه رسیدن ب روز کنکور میشمرم هم خلاص شدن از اونجا.
می دونم از فردا ک برم سر کلاس هم وقتم کلی میره. هم اعصابم همش خورد میشه...
اما من سال بعد همین روز و همین ساعت خوشحال خواهم بود. کم نمیارم. نه!