تالار گفتمان مانشت
به چی فکر می کنی؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

به چی فکر می کنی؟ - انرژی مثبت - ۲۵ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۱۳ ب.ظ

به این که حکمت برخی چیزا رو اصلا نمی تونم بفهمم :| به این که چرا برخی اشتباهات رو انجام میدم! به این که نمی خواستم این طوری بشه! شایدم باید می شد نمی دونم Sad

RE: به چی فکر می کنی؟ - kati - 25 دى ۱۳۹۲ ۱۱:۳۳ ب.ظ

به گذشته ...به آینده ام...
(۲۵ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۱۳ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  به این که حکمت برخی چیزا رو اصلا نمی تونم بفهمم :| به این که چرا برخی اشتباهات رو انجام میدم! به این که نمی خواستم این طوری بشه! شایدم باید می شد نمی دونم Sad
این جمله رو خیلی خوب گفتید...
" این که چرا حکمت برخی چیزا رو اصلا نمی تونم بفهمم!! " و این من رو خیلی زیاد عذاب میده!! Sad

RE: به چی فکر می کنی؟ - yasemi - 25 دى ۱۳۹۲ ۱۱:۳۵ ب.ظ

به اینکه باید این یکی رو قبول بشم حتما وگرنه خودکشی می کنمBig GrinBig GrinBig Grin یکی بیاد دست منو بگیره یه بابا بی خیالی یه چیزی بگه تا خودم نکشتمBig GrinBig GrinBig Grin

RE: به چی فکر می کنی؟ - blackhalo1989 - 25 دى ۱۳۹۲ ۱۱:۵۷ ب.ظ

(۲۵ دى ۱۳۹۲ ۱۰:۵۸ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  به اینکه چرا تو هر تاپیکی که میرم خانما فعال ترنTongue
شاید چون تو تاپیکایی میرید که به نظر خانم ها جالب تره چون خودتون هم خانم هستید.

به چی فکر می کنی؟ - calm boy - 26 دى ۱۳۹۲ ۱۲:۱۳ ق.ظ

نمیدونم
مثه نوار قلب که صدای بوق ممتد میزند..
فکرم صدای ممتد میدهد!

به چی فکر می کنی؟ - Menrva - 26 دى ۱۳۹۲ ۰۳:۲۷ ب.ظ

ب اینکه مانشت تا چندین سالهای بعد باز هم همینطور خوب باقی میمونه .....؟...

RE: به چی فکر می کنی؟ - zaynab - 26 دى ۱۳۹۲ ۰۴:۵۶ ب.ظ

(۲۵ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۳۵ ب.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  به اینکه باید این یکی رو قبول بشم حتما وگرنه خودکشی می کنمBig GrinBig GrinBig Grin یکی بیاد دست منو بگیره یه بابا بی خیالی یه چیزی بگه تا خودم نکشتمBig GrinBig GrinBig Grin

انشاا... قبول میشین آقای یاسمی
اگرم نشدین هم نشدین دیگه ، انشاا... یکی بهتر
RolleyesAngel

به چی فکر می کنی؟ - zaynab - 26 دى ۱۳۹۲ ۰۷:۲۳ ب.ظ

به اینکه تصمیم درست چیه
نه به اینکه تصمیم درست رو بتونم انتخاب کنم، میدونم درست چیه ولی انجام دادنش به مراتب سخت تره
خدایا چیکار کنم

RE: به چی فکر می کنی؟ - good-wishes - 26 دى ۱۳۹۲ ۱۰:۰۳ ب.ظ

به اینکه خیلی خوبه که آدم دفترچه بیمه اش دم دستش نباشه . این یعنی مدتهاست مریض نشده . الحمدلله
اما خیلی بده دقیقا وقتی که صداش شده مثل جوجه خروس در سن بلوغ و چشمهاش مثل گوشهای زیزیگولو تا به تا شده یکی باز یکی بسته و عطسه و سرفه و سر درد و سرگیجه و ... اون موقع دفترچه بیمه اش رو پیدا نکنه که بره دکتر ! یعنی باید بره سرشو بذاره بمیره

عجــــب

RE: به چی فکر می کنی؟ - انرژی مثبت - ۲۶ دى ۱۳۹۲ ۱۰:۱۴ ب.ظ

(۲۶ دى ۱۳۹۲ ۱۰:۰۳ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  به اینکه خیلی خوبه که آدم دفترچه بیمه اش دم دستش نباشه . این یعنی مدتهاست مریض نشده . الحمدلله
اما خیلی بده دقیقا وقتی که صداش شده مثل جوجه خروس در سن بلوغ و چشمهاش مثل گوشهای زیزیگولو تا به تا شده یکی باز یکی بسته و عطسه و سرفه و سر درد و سرگیجه و ... اون موقع دفترچه بیمه اش رو پیدا نکنه که بره دکتر ! یعنی باید بره سرشو بذاره بمیره

عجــــب
ای بابا ! ان شالله هر چه زودتر حالتون خوب شه. لیمو شیرین وشلغم (البته شلغمهای اصفهان تموم شد اونجا فکر کنم باشه هنوزBig Grin)، اب لیمو و اب جوش عسل فراموش نشه. سرماخوردگی چیزی نیست که ادم بره واسش سرشو .... Smile حالا زیاد مهم نیست این دفترچه بیمه. خدا رو شکر من داشتم یه زمانهایی بعد استفاده نشد وقتش گذشت بعد دیگه تمدید نکردم! دیگه الان ندارمBig Grin

RE: به چی فکر می کنی؟ - good-wishes - 26 دى ۱۳۹۲ ۱۱:۰۰ ب.ظ

ممنون دوستان خوبم از توجهتون
راست می گی انرژی جان برا سرما خوردگی آدم نمیمیره اما فکر کنم داشتم هذیون میگفتم در ارسال قبلی Tongue وای چقدر این چند روز غر زدم بابت این مریضیم خودم شرمنده شدم BlushBlushBlush

مامانم صدا کردن برا شام نشد ادامه اش رو بنویسم . با همون وضعیت رفتم دکتر (دکتر آشنا بود). مامانم هم مریض شده بودن دیگه دو تایی رفتیم . یعنی واقعا قیافه ام تو آینه دیدنی بود . رسما یک چشمم بسته بود یکی باز.
البته الان بهترم . نمیدونم چرا نفس دکتر به آدم میخوره آدم بهتر میشه .
آهـــــــــــــــــــــــــا ! نـــــــــــــــــــــــــه . بحث نفس نیست! کار اون پنی سیلینی هست که نوش جان کردم .

پرستار رو دستم تست کرد که حساسیت نداشته باشم و دورش یه خط کشید با خودکار، یاد بچگی هام افتادم که برام ساعت میکشیدن دور جای تست .

نخندینا ! تا الان فکر میکردم اون دایره رو همینطوری میکشیدن که مثلا دلمون خوش باشه رو ساعدمون!!! ساعت بستیم باهاش سرگرم باشیم Tongue (ولی جدا فکر میکردم فقط برا اینه که جای سوزن مشخص باشه نه اینکه ربطی به بعدش داشته باشه)

اما امشب فهمیدم برا این بوده که در صورت بروز حساسیت ، از یه حدی اگر التهابش بیشتر بشه متوجه بشن Big Grin اینو با همون صدای خروسیم از پرستار پرسیدم Tongue

RE: به چی فکر می کنی؟ - good-wishes - 27 دى ۱۳۹۲ ۱۲:۲۵ ب.ظ

به اینکه الان که مانشت بعد چند ساعت اومده بالا بالاخره ، آیا چیزی درش ثبت کنیم میپره یا نه Big Grin

به چی فکر می کنی؟ - فوژان - ۲۷ دى ۱۳۹۲ ۰۳:۴۷ ب.ظ

(۲۷ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۳۸ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  باینکه در یه جامعه که همه دم از مسلمانی میزنن ،طرفداری از حق ، چرا بهای سنگینی داره؟؟
چون اسمشه جامعه مسلمونی ولی رسمش چیز دیگس و من نمیدونم چرا اسمش باید این باشه که .... بزنه تو اسلام!

به چی فکر می کنی؟ - fateme_68 - 27 دى ۱۳۹۲ ۰۵:۰۹ ب.ظ

به اینکه خدا جوابه کسی که دلمو شکوند رو میده یا نه ؟!!!

به چی فکر می کنی؟ - A V A - 27 دى ۱۳۹۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ

(۲۷ دى ۱۳۹۲ ۰۵:۰۹ ب.ظ)fateme_68 نوشته شده توسط:  به اینکه خدا جوابه کسی که دلمو شکوند رو میده یا نه ؟!!!

قطعا میده...