تالار گفتمان مانشت
بحث وبررسی آزمون ۲۵ درصد دوم رشته IT موسسه پارسه+دانلود سوالات و پاسخنامه - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
بحث وبررسی آزمون ۲۵ درصد دوم رشته IT موسسه پارسه+دانلود سوالات و پاسخنامه - Itstudent87 - 17 آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۳۰ ب.ظ

خب خسته نباشید!
سوال ۵۵ آی تی اشتباه حل نکرده تو پاسخنامه؟
لینک سوالات ۲۵درصد دوم آی تی پارسه:
دراپ باکس حدود ۲۷مگابایت به صورت عکس

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پی دی اف
با تشکر از دوستان:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: بحث وبررسی آزمون ۲۵ درصد دوم رشته IT موسسه پارسه - masume_ml - 17 آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۳۸ ب.ظ

(۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۳۰ ب.ظ)Itstudent87 نوشته شده توسط:  خب خسته نباشید!

اره من به نظر من هم اشتباه کرده

(۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۳۸ ب.ظ)masume_ml نوشته شده توسط:  
(17 آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۳۰ ب.ظ)Itstudent87 نوشته شده توسط:  خب خسته نباشید!

اره من به نظر من هم اشتباه کرده

سوال ۵۷ ، b4 هم صفر میشه چطوری یک حساب کرده یعنی جواب کلا میشه ۰۰۰۰۰۰HuhHuh

بحث وبررسی آزمون ۲۵ درصد دوم رشته IT موسسه پارسه+دانلود سوالات و پاسخنامه - shahram.nasaji - 17 آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۲۵ ب.ظ

سوال ۵۷ درست حل شده.

من روی سوال ۵۶ مشکل دارم.

مقدر Cheksum میشه ۰۰۰۰۰۰ به نظرم !!!!

بحث وبررسی آزمون ۲۵ درصد دوم رشته IT موسسه پارسه+دانلود سوالات و پاسخنامه - farzad.arshad - 17 آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۱۲ ب.ظ

۵۵ که تابلو غلطه. خودش ورداشته b5 رو پایینتر نوشته و کمترین وزن شده ۱
خوب معلومه که کمترین وزن ۲ میشه و تشخیص خطا میشه ۱ ..... در نهایت گزینه ۱ درسته

نقل قول: من روی سوال ۵۶ مشکل دارم.
آره منم نتونستم حل کنم. اگر ماژول۲ بخوایم جمع کنیم، همه جوابها غلطه!

سوال ۴۴ چطور؟! درست حل شده؟
من هر طور حساب کردم میشه ۲۳۰

بحث وبررسی آزمون ۲۵ درصد دوم رشته IT موسسه پارسه+دانلود سوالات و پاسخنامه - Itstudent87 - 17 آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۲۰ ب.ظ

به نظر منم سوال ۵۷ گزینه درست نداره!

بحث وبررسی آزمون ۲۵ درصد دوم رشته IT موسسه پارسه+دانلود سوالات و پاسخنامه - vanish - 17 آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۳۵ ب.ظ

سوال ۴۴ درسته!! ۲۱۰ میشه

RE: بحث وبررسی آزمون ۲۵ درصد دوم رشته IT موسسه پارسه+دانلود سوالات و پاسخنامه - masume_ml - 17 آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۳۸ ب.ظ

سوال ۵۷ ، b4 هم صفر میشه چطوری یک حساب کرده یعنی جواب کلا میشه ۰۰۰۰۰۰HuhHuh
[/quote]

منظورم همون ۵۶ بودBig GrinBig Grin:
۵۷ درسته

RE: بحث وبررسی آزمون ۲۵ درصد دوم رشته IT موسسه پارسه+دانلود سوالات و پاسخنامه - shahram.nasaji - 18 آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۴ ق.ظ

(۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۲۰ ب.ظ)Itstudent87 نوشته شده توسط:  به نظر منم سوال ۵۷ گزینه درست نداره!

حل جواب ۵۷ شبکه :

[img]myweb.persiangig.com/parseh/Parseh_2nd_Network_57.jpg[/img]

۵۶ شبکه رو توی پاسخ نامه اشتباه حل کرده. اون ۱ توی Checksum هم فکر می کنم ۰ باشه.
یعنی کل بیت ها ۰ هست.

بحث وبررسی آزمون ۲۵ درصد دوم رشته IT موسسه پارسه+دانلود سوالات و پاسخنامه - narges-g - 18 آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۹ ق.ظ

سلام چطور میشه سوالارو دانلود کرد ؟؟
برام یه صفحه باز میشه به اسم Dropbox که ایمیل و پس میخواد باید چیکار کنم؟؟؟؟

RE: بحث وبررسی آزمون ۲۵ درصد دوم رشته IT موسسه پارسه+دانلود سوالات و پاسخنامه - Itstudent87 - 18 آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۵۵ ق.ظ

(۱۸ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۹ ق.ظ)narges-g نوشته شده توسط:  سلام چطور میشه سوالارو دانلود کرد ؟؟
برام یه صفحه باز میشه به اسم Dropbox که ایمیل و پس میخواد باید چیکار کنم؟؟؟؟

چند لحظه صبر کنید صفحه کامل لود میشه و میتونید تصویر سوالات رو ببینید.
نیاز به لاگین شدن نداره تا اونجا که میدونم!

بحث وبررسی آزمون ۲۵ درصد دوم رشته IT موسسه پارسه+دانلود سوالات و پاسخنامه - sonia1990 - 18 آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۳۳ ق.ظ

سوال ۵۵ که میگید به نظر من توی پاسخ نامه غلط حل کرده اما در نهایت خودم که حلش کردم باز min w= 1 شد و تشخیص خطا صفر

سوال ۵۶ من یادم رفته مگه checksum گرفتن همون نیست که زیر هم ستونی XOR کنیم؟ پس جواب ۰۰۰۰۰۰ میشه که!!

سوال ۵۱ گزینه ۳ هم غلط نیست؟
نظر من: توانایی بازیابی بعد از وقوع خطا میشه پایداری سیستم....اینکه اجازه وقوع خطا نده میشه قابلیت اطمینان.

RE: بحث وبررسی آزمون ۲۵ درصد دوم رشته IT موسسه پارسه+دانلود سوالات و پاسخنامه - khosrow1 - 18 آبان ۱۳۹۲ ۰۳:۰۲ ق.ظ

دوستان عزیز می تواند pdf سوالات آزمون ۲۵ درصد دوم پارسه را از لینک زیر دانلود کنند.

برای دانلود روی لینک زیر کلیک کنید.......

بحث وبررسی آزمون ۲۵ درصد دوم رشته IT موسسه پارسه+دانلود سوالات و پاسخنامه - ka arman - 18 آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۴۱ ب.ظ

سلام
به نظر من سوال ۹۵ و ۹۹ معماریشم غلطه و اینکه تو سوال ۴۱ هم گزینه ۴ درسته هم گزینه ۱

بحث وبررسی آزمون ۲۵ درصد دوم رشته IT موسسه پارسه+دانلود سوالات و پاسخنامه - niloofar_68 - 19 آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۵۳ ق.ظ

(۱۸ آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۴۱ ب.ظ)ka arman نوشته شده توسط:  سلام
و اینکه تو سوال ۴۱ هم گزینه ۴ درسته هم گزینه ۱
فکر میکنم گزینه ۴ حالت خاصی از گزینه ۱ ـه
یعنی ۱ کلی تره

بحث وبررسی آزمون ۲۵ درصد دوم رشته IT موسسه پارسه+دانلود سوالات و پاسخنامه - friends - 19 آبان ۱۳۹۲ ۰۳:۰۹ ق.ظ

(۱۸ آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۳۳ ق.ظ)sonia1990 نوشته شده توسط:  سوال ۵۱ گزینه ۳ هم غلط نیست؟
نظر من: توانایی بازیابی بعد از وقوع خطا میشه پایداری سیستم....اینکه اجازه وقوع خطا نده میشه قابلیت اطمینان.
طبق کتاب مدرسان که من میخونم قابلیت پایدار نداره طبق تعریف که تو کتاب هست دقیقا جز خصوصیت قابلیت اطمینان هست شاید ترجمه ها متفاوت باشه...

(۱۸ آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۴۱ ب.ظ)ka arman نوشته شده توسط:  سلام
به نظر من سوال ۹۵ و ۹۹ معماریشم غلطه و اینکه تو سوال ۴۱ هم گزینه ۴ درسته هم گزینه ۱

سوال ۴۱ گزینه ۴ درست نیست و فقط همون ۱ درسته چون سوال گفته چه شرطی کافی هست بود پس یعنی حداقل شرط باید باشه ....
سوال ۹۵ هم به نظر منم ۲ درسته و وپاسخنامه اشتباست

سوال ۳۹ ساختمان داده هم به نظر من جواب پاسخنامه اشتباه بود اینم متن سوال و دلیلش