تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - vow - 15 آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۱۵ ب.ظ

(۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۰۵ ب.ظ)Ehsan.Aboli نوشته شده توسط:  سلام فک کنم وفتش گذشته بخوایم منبع معرفی کنیم.در ضمن اینجا هم جاش نیس.

اما ساختمان پارسه با تست پورانو مقسمی.....طراحی پورانو مقسمی

تست کلی هم ک ۶۰۰ مسئله فدسی

یا حق

اینکه وقتش از نظر شما گذشته یا نه رو نمیدونم.ولی از نظر من هیچ وقت دیر نیست.
در مورد جای سوالم: این تاپیک تنها جاییست که سر میزنم اگر سوالم رو بد جا پرسیدم از مدیران عذر خواهی می کنم ...

از راهنمایی شما بسیار ممنونم

RE: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - hamid88 - 15 آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۱۷ ب.ظ

(۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۱۵ ب.ظ)vow نوشته شده توسط:  
(15 آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۰۵ ب.ظ)Ehsan.Aboli نوشته شده توسط:  سلام فک کنم وفتش گذشته بخوایم منبع معرفی کنیم.در ضمن اینجا هم جاش نیس.

اما ساختمان پارسه با تست پورانو مقسمی.....طراحی پورانو مقسمی

تست کلی هم ک ۶۰۰ مسئله فدسی

یا حق

اینکه وقتش از نظر شما گذشته یا نه رو نمیدونم.ولی از نظر من هیچ وقت دیر نیست.
در مورد جای سوالم: این تاپیک تنها جاییست که سر میزنم اگر سوالم رو بد جا پرسیدم از مدیران عذر خواهی می کنم ...

از راهنمایی شما بسیار ممنونم
احسان جان خوب راهنمایی کردن
Vow جان حرفت درسته
هیچ وقت دیر نیست..........!!!

RE: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - *afsoon* - 15 آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۲۵ ب.ظ

ممنونم از توصیه های خوب دوست عزیز احسان

دوستان یه سوال فوری برام پیش اومده
اگه جای مناسبی نیست عذر میخوام
این دو هفته که به نوعی تنها وقت خوندن مباحث جدیده به نظرتون خلاصه برداری کار وقت گیریه؟
خوب همین دیگه
اهان تا یادم نرفته
شاد و پرانرژی باشید

RE: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - Pegasus - 15 آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۵۲ ب.ظ

سلام دوستای گل
امروز آزمون بد تبود اما سخت انتظار داشتم طراحی و ساختمان رو بیشتر بزنم اما خب دیگه نشد Confused
خسته نباشین

(۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۲۵ ب.ظ)*afsoon* نوشته شده توسط:  دوستان یه سوال فوری برام پیش اومده
اگه جای مناسبی نیست عذر میخوام
این دو هفته که به نوعی تنها وقت خوندن مباحث جدیده به نظرتون خلاصه برداری کار وقت گیریه؟
خوب همین دیگه
اهان تا یادم نرفته
شاد و پرانرژی باشید

به نظر من نه وقت گیر نیست میدونین چطور?
با خلاصه نویسی درختی یا شبکه ای که این روزا خیلی حرفش هست
اتفاقا منم میخوام همینطور خلاصه هام رو کامل کنم
موفق باشینSmile

گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - jparisa - 16 آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۳۶ ق.ظ

هوش برای آزمون پارسه چهارم چه فصلایی رو از راهیان باید بخونیم؟فصل ۵ و ۱۰ و...؟

گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - ۱آسمان - ۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۳ ق.ظ

سلام همگی خسته نباشید.یه راهنمایی!!من درس سیستم عامل و گسسته رو اصلا نخوندم با توجه به کمبود وقتی که دارم میخوام یکیشو حدف کنم بنظر شما کدومشونو حذف کنم بهتره؟؟

RE: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - mohammad.ardeshiri - 16 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۶ ق.ظ

(۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۳ ق.ظ)۱آسمان نوشته شده توسط:  سلام همگی خسته نباشید.یه راهنمایی!!من درس سیستم عامل و گسسته رو اصلا نخوندم با توجه به کمبود وقتی که دارم میخوام یکیشو حدف کنم بنظر شما کدومشونو حذف کنم بهتره؟؟
بستگی به رشتتون داره کامپیوتر یا it

RE: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - zahra2012 - 16 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۹ ق.ظ

(۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۳ ق.ظ)۱آسمان نوشته شده توسط:  سلام همگی خسته نباشید.یه راهنمایی!!من درس سیستم عامل و گسسته رو اصلا نخوندم با توجه به کمبود وقتی که دارم میخوام یکیشو حدف کنم بنظر شما کدومشونو حذف کنم بهتره؟؟

منم این دو تا درسو نخوندم البته از ابتدا قصد خوندن سیستم رو نداشتم من گسسته انتخاب می کنم البته خیلی به خودت بستگی داره
تو انتخابت موفق باشی Shy

گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - ۱آسمان - ۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۴۰ ق.ظ

سلام همگی خسته نباشید.یه راهنمایی!!من درس سیستم عامل و گسسته رو اصلا نخوندم با توجه به کمبود وقتی که دارم میخوام یکیشو حدف کنم بنظر شما کدومشونو حذف کنم بهتره؟؟

RE: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - calm boy - 16 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۲ ق.ظ

(۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۴۰ ق.ظ)۱آسمان نوشته شده توسط:  سلام همگی خسته نباشید.یه راهنمایی!!من درس سیستم عامل و گسسته رو اصلا نخوندم با توجه به کمبود وقتی که دارم میخوام یکیشو حدف کنم بنظر شما کدومشونو حذف کنم بهتره؟؟

گسسته خیلی سخت تره
بنظرم نمیرسی همشو خوب بخونی
گسسته رو حذف کن
اما نه همشو
قسمتای سخت ترش رو حذف کن

RE: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - mohammad.ardeshiri - 16 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۵ ق.ظ

(۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۳۶ ق.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  هوش برای آزمون پارسه چهارم چه فصلایی رو از راهیان باید بخونیم؟فصل ۵ و ۱۰ و...؟
یه مقدار از آخر فصل ۹ و ادامشم که مشخصه

RE: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - zahra2012 - 16 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۷ ق.ظ

(۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۲ ق.ظ)calm boy نوشته شده توسط:  
(16 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۴۰ ق.ظ)۱آسمان نوشته شده توسط:  سلام همگی خسته نباشید.یه راهنمایی!!من درس سیستم عامل و گسسته رو اصلا نخوندم با توجه به کمبود وقتی که دارم میخوام یکیشو حدف کنم بنظر شما کدومشونو حذف کنم بهتره؟؟

گسسته خیلی سخت تره
بنظرم نمیرسی همشو خوب بخونی
گسسته رو حذف کن
اما نه همشو
قسمتای سخت ترش رو حذف کن

البته باید به ضریباشونم دقت کنی و بعد تصمیم بگیری من از بیس نمیخواستم سیستم بخونم و چون گسسته دوست دارم میخونمش Cool

گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - ۱آسمان - ۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۳۶ ق.ظ

lمرسی بابت راهنمایی.رشتم کامپیوتره.اخه یه فصل از سیستمو خوندم خیلی وقتگیره !!۱یعنی گسسته هم همینطوره؟؟

RE: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - zahra2012 - 16 آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۵۲ ق.ظ

[quote='1آسمان' pid='229438' dateline='1386367606']
lمرسی بابت راهنمایی.رشتم کامپیوتره.اخه یه فصل از سیستمو خوندم خیلی وقتگیره !!۱یعنی گسسته هم همینطوره؟؟
[/quot

گسسته خوندنش راحته ولی تستاش سختن یعنی تمرین زیاد می خواد البته تستای سیستمم همینن به آزمونا نیگا نکن تستای سیستم معمولن سختن البته این که دیگه چه خواهد شد خدا عالم است Shy

گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - taknamecom - 16 آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۰۵ ق.ظ

سلام بچه ها
خوبید ؟
میخواستم بدونم کتاب تست جامع برای ای تی هست ؟ حامع باشه از همه دروس !
مرسی.