تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - Riemann - 24 آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۳۰ ب.ظ

(۲۴ آذر ۱۳۹۲ ۰۴:۵۴ ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  او اس رو دوست دارم تموم کنم ولی از این فصلش حالم به هم می خوره و نمی تونم
اتفاقن من از همروندی و دِد لاک خیلی بدم میاد.

RE: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - izadan11 - 24 آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۴۲ ب.ظ

معماری تموم نشد
الان باید برم جایی برگشتم با اوس تمومش می کنم
بعدش امار و clrs رو تا آخر هفته به صورت پرشی ادامه می دم
(۲۴ آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۳۰ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  اتفاقن من از همروندی و دِد لاک خیلی بدم میاد.

از دیسک و فایل خوشت میاد؟

Re: RE: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - hoomanab - 24 آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۰۷ ب.ظ

(۲۴ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۷ ب.ظ)tayebe68 نوشته شده توسط:  سلام

دوستان فصل برنامه ریزی هوش مصنوعی(فصل ۹ پوران) رو باید بخونیم ؟

تا به حال ازش سوال آمده توی کنکورها ؟

آره بخون

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - elhamit87 - 24 آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۲۶ ب.ظ

با سلام خدمت دوستای عزیزم
من همه درسا رو تموم کردم فقط نصف مدیریت پوران مونده . نرم افزارم از روی پوران خوندم اما چون همیشه از شبکه بدم میومده و ازش می ترسیدم اصلا بازشم نکردم با توجه به وقت باقی مانده به نظر شما شبکه بخونم؟ اگر آره چه فصلایی؟ و اینکه به نظر شما الان نرم افزارو از رو پوران دوره کنم یا مدرسان بگیرم ؟

Re: RE: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - hoomanab - 24 آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۴۰ ب.ظ

(۲۴ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۲۶ ب.ظ)elhamit87 نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوستای عزیزم
من همه درسا رو تموم کردم فقط نصف مدیریت پوران مونده . نرم افزارم از روی پوران خوندم اما چون همیشه از شبکه بدم میومده و ازش می ترسیدم اصلا بازشم نکردم با توجه به وقت باقی مانده به نظر شما شبکه بخونم؟ اگر آره چه فصلایی؟ و اینکه به نظر شما الان نرم افزارو از رو پوران دوره کنم یا مدرسان بگیرم ؟

سلام اگه میخوای شروع کنی اول نیمه دوم(لایه شبکه به بالا) رو بخون.شبکه هم پارسه خوبه هم مدرسان ولی پارسه درس نامه بهتری داره.
من نرم افزار پوران رو نخوندم ولی فکر میکنم اگه همون پوران رو دوره کنی بهتر باشه. به جای خوندن کامل مدرسان، فقط خلاصه هاش و تستاشو حل کن. مخصوصا تالیفیا

گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - sand - 25 آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۲ ق.ظ

بچه ها پیش نویس اولیه فصل آخر کتاب شبکه دکتر حقیقت رو میتونید از سایت خود ایشون به این آدرس بگیرین. البته خیلی خلاصه است ولی برای کسایی که وقت خوندن کتاب راس ندارن خوبه .فقط لایه کاربردی .

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - atenaa - 25 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۸ ق.ظ

(۲۵ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۲ ق.ظ)sand نوشته شده توسط:  بچه ها پیش نویس اولیه فصل آخر کتاب شبکه دکتر حقیقت رو میتونید از سایت خود ایشون به این آدرس بگیرین. البته خیلی خلاصه است ولی برای کسایی که وقت خوندن کتاب راس ندارن خوبه .فقط لایه کاربردی .

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ممنونم لطف کردین

گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - Ehsan.Aboli - 25 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ ق.ظ

سلام

بلاخره این نرمالتر سازی روحانی هلاکت فرمودند و تشریفشونو بردند...
از چاله در اومدیم افتادیم تو چاه...

یعنی ازبس گسیل میشود،عودت میگرد،از سراسر گیتی ووووو تو این راس خوندم دروغ نگم میتونم فرهنگ لغات فارسی رو بازنویسی کنم...

بابا ول کنین این مسخره بازیو....بگو می فرستد،پذیرفته میشه،درجهان مگه امتحان ادبیات میخوای بگیری؟؟؟

مترجمش کلا با فعل مشکل داشته،یه پاراگراف گفته کلااز اول تا اخرش فعل نیست بعد اخرپاراگراف ۲۰۰ تا فعل باهم اورده باید ۲ ساعت تحلیل کنی کدوم فعل مال کدوم جملس دیگه سختیه مطلب بماند.
واسه اندازه پنجره ۸ صفحه توضیح داده...

بخدا اگه من ی روزی دکتر بشم اول از دم همه این کتابارو به زبون سلیس مینوسم...والا

قاط زدم به قران

بگذریم اما امروز حال داد..یکم فسار اوردیم ب مغز اخه ی ۲۳ سالی بود داشت خاک میخورد...

شادباشین
فعلا

RE: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - sara901 - 25 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۱ ق.ظ

سلام به همه رفقا امروز که نشد بخونم زیاد یکم سیستم عامل حافظه مجازی خوندم اونم نفهمیدم Confused حالم بد جور گرفته اس در کل Dodgy امیدوارم استرس رو من تاثیر نزارهConfused و کم نیارم نمیزارمAngry خدایا کمکم کنSad موفق باشید برا منم دعا کنید بایConfused

Re: RE: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - hoomanab - 25 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۹ ق.ظ

(۲۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۱ ق.ظ)sara901 نوشته شده توسط:  سلام به همه رفقا امروز که نشد بخونم زیاد یکم سیستم عامل حافظه مجازی خوندم اونم نفهمیدم Confused حالم بد جور گرفته اس در کل Dodgy امیدوارم استرس رو من تاثیر نزارهConfused و کم نیارم نمیزارمAngry خدایا کمکم کنSad موفق باشید برا منم دعا کنید بایConfused

این حرفا رو بذار کنار و همت کن. نذار بعدا حثرت این روزا رو بخوری. موفق باشی

گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - esisonic - 25 آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۰ ق.ظ

ینی اونقدری که این دوره کردن رو اعصابه ، خوندن فیزیک کوآنتم رو اعصاب نیست..!!
جاهایی که خوب یاد گرفتی که هیچ...ولی وقتی جاهایی رو نفهمیدی رو میبینی انگار دارن با پوتین رو اعصابت رژه میرن
...
ای خداااااا...ینی میشه امسال بلأخره قبول بشم؟؟

RE: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - mohammad.ardeshiri - 25 آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۵۶ ق.ظ

(۲۴ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۲۶ ب.ظ)elhamit87 نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوستای عزیزم

خوندن مهم نیست فهمیدن مهمه اگه از رو پوران فهمیدی نیاز به کتاب دیگه نیست به نظره من البته شایدم نظرم اشتباه باشه درکل فکر نکنم برای شبکه دیر باشه و اینکه اگه شبکه مشکل داری الگوریتم رو خوب بخون

RE: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - hoomanab - 25 آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۴۸ ق.ظ

امروز باید هوش و پایگاه رو تموم کنم فردا هم نرم افزار و مدیریت و گسسته . خخخخخخ وقتی کتابا رو خریدم با خودم گفتم جدی میخوای اینا رو بخونی کامل؟!! Big Grin

RE: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - helena - 25 آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۱۳ ب.ظ

(۲۴ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۰۷ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  
(24 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۷ ب.ظ)tayebe68 نوشته شده توسط:  سلام

دوستان فصل برنامه ریزی هوش مصنوعی(فصل ۹ پوران) رو باید بخونیم ؟

تا به حال ازش سوال آمده توی کنکورها ؟

آره بخون

توی این توزیع موضوعی که من دارم تا سال ۹۲ که انگار نیومده... ولی با تغییر ضریب ها نمیشه ریسک کرد و نخوند !!

RE: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - *afsoon* - 25 آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۳۲ ب.ظ

سلام به همه عزیزان سخت کوش
امروز میخوام نرم افزار بخونم ۵۰٪ دوم کلا دست نخورده مونده برم ببینم چیکارش میکنم Smile
فقط یه درسم که حال نمیده خستم کنه میرم شبکه تست کار کنم Smile
شاد و موفق باشید