تالار گفتمان مانشت
انتخاب رشته علوم کامپیوتر - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸
انتخاب رشته علوم کامپیوتر - matu - 15 مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۲۹ ق.ظ

میشه بگی matlabاز رو چی میخونی اگه خوبه میتونی اپ کنی ما هم استفاده کنیم ممنون میشم

انتخاب رشته علوم کامپیوتر - delta - 15 مرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۱۷ ب.ظ

من یه کتاب از کتابخونه گرفتم دارم میخونم تازه شروعش کردم اگه به کتابخونه شهرتون برید حتما کتابی در مورد matlab پیدا میکنی سختم نیست

RE: انتخاب رشته علوم کامپیوتر - silverymooon - 25 مرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۵۸ ب.ظ

دوستان کسی میدونه نتایج کی اعلام میشه؟ Confused

RE: انتخاب رشته علوم کامپیوتر - matu - 26 مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۳۰ ق.ظ

(۲۵ مرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۵۸ ب.ظ)silverymooon نوشته شده توسط:  دوستان کسی میدونه نتایج کی اعلام میشه؟ Confused
با توجه به پارسال میگن پنجم

RE: انتخاب رشته علوم کامپیوتر - somayeh kashefi - 27 مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۰۵ ب.ظ

مردیم از استرس نتایج خیلی دیر میاد !بهمن امتحان دادیم آخه ۷ ماه هم طول میکشه؟چقد انتظار بکشیم؟کارشناسیا تیر ماه امتحانشون بود شهریورم نتایج نهایی میاد Sadواقعآ صبر ایوب میخواد..............

RE: انتخاب رشته علوم کامپیوتر - summer_66 - 27 مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۷ ب.ظ

(۲۷ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۰۵ ب.ظ)somayeh kashefi نوشته شده توسط:  مردیم از استرس نتایج خیلی دیر میاد !بهمن امتحان دادیم آخه ۷ ماه هم طول میکشه؟چقد انتظار بکشیم؟کارشناسیا تیر ماه امتحانشون بود شهریورم نتایج نهایی میاد Sadواقعآ صبر ایوب میخواد..............
شما چه گرایشی امتحان دادید؟ رتبه خوبی آوردید پس نگران چی هستید؟؟؟!!!!!!!!!

RE: انتخاب رشته علوم کامپیوتر - somayeh kashefi - 27 مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۲۷ ب.ظ

(۲۷ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۷ ب.ظ)summer_66 نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۰۵ ب.ظ)somayeh kashefi نوشته شده توسط:  مردیم از استرس نتایج خیلی دیر میاد !بهمن امتحان دادیم آخه ۷ ماه هم طول میکشه؟چقد انتظار بکشیم؟کارشناسیا تیر ماه امتحانشون بود شهریورم نتایج نهایی میاد Sadواقعآ صبر ایوب میخواد..............
شما چه گرایشی امتحان دادید؟ رتبه خوبی آوردید پس نگران چی هستید؟؟؟!!!!!!!!!
نه بابا زیادم جالب نیست من از علوم کامپیوتر شرکت کردم و ظرفیتش کمه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

RE: انتخاب رشته علوم کامپیوتر - aminfaz43 - 29 مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۰۸ ب.ظ

سلام به همه
کسی پالس جدیدی مبنی بر تاریخ دقیق اعلام نتایج دریافت کرده؟
و اینکه آیا کسی هست که چند جمله راجع به علوم تصمیم برای ما بگه؟
RE: انتخاب رشته علوم کامپیوتر - delta - 29 مرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۰۵ ب.ظ

(۲۹ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۰۸ ب.ظ)aminfaz43 نوشته شده توسط:  سلام به همه
کسی پالس جدیدی مبنی بر تاریخ دقیق اعلام نتایج دریافت کرده؟
و اینکه آیا کسی هست که چند جمله راجع به علوم تصمیم برای ما بگه؟
من از سنجش پرسیدم گفتن دهه اول شهریور اعلام میشه اگه مثل پارسال باشه احتمالا باید پنجشنبه ۴ شهریور اعلام کنن
در مورد رشته مهندسی دانش اینجا خیلی بحث کردیم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

در کل سر فصل دروسش با رشته سیستم های هوشمند علوم کامپیوتر مطابقت داره.بعد از ۵ سال رشته تحت بازنگری قرار میگیره دانشگاه علوم اقتصادی سال پیش کلاساش از ۱۷ مهر شروع شد دو روز در هفته هم بود اساتیدشم مدعو بودن درس هوش مصنوعی هم تنها درس پیش نیاز هستش که اگه پاس نکرده باشی بهت میدن دانشجوهای این رشته ازش راضی بودن دانشگاهش رشته های حسابداری-اقتصاد-مدیریت-صنایع سیستم داره ساختمان تحصیلات تکمیلی دانشگاه خیابان طالقانی هست از یه لحاظ که جمعیت دانشگاهش کم خوبه(رسیدگیش بهتر)از طرف دیگه رشته های فنی نداره به جز صنایع که اونم به مدیریت تشابه داره-دانشگاه تربیت معلم که تو کرج.من خودم اول کرج زدم بعد علوم اقتصادی ولی فرق چندانی باهم ندارن.

RE: انتخاب رشته علوم کامپیوتر - aminfaz43 - 01 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۱۴ ق.ظ

سلام به همه
به گفته
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
، نتایج اواخر هفته آینده اعلام میشه. نقل از خبرگزاری مهر

انتخاب رشته علوم کامپیوتر - silverymooon - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۲۰ ب.ظ

دوستان نتایج اعلام شد Big Grin

RE: انتخاب رشته علوم کامپیوتر - siamakabbasi - 03 آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۰ ب.ظ

(۰۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۴۱ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  
(04 خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۴۱ ق.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  دلتا با رتبه ۳۱ کجا می شه قبول شد ؟ شریف می شه با توجه به اینکه امسال ۲ نفر افزایش داده؟ بین تهران و امیرکبیر کدوم بهتره ؟

من اگه جای شما بودم اول تهرانا میزدم بعد شریف.چون شریف گرایش محاسبات علمی و نظریه محاسبات.تا دلت بخواد براتون ریاضی میگن.به احتمال بیش از ۹۵ درصد شریف هم قبولی دیگه امیر کبیر و تهران که ۱۰۰%.بازم خودت میدونی بیشتر مشورت کن به رشته مهندسیت هم فکر کن حیفه

انتخاب رشته علوم کامپیوتر - ف.ش - ۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۲۶ ب.ظ

کارنامه نهایی رتبه ۱۴۰ سال ۸۹

با تشکر از mehrdel2002