تالار گفتمان مانشت
سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - نسخه‌ی قابل چاپ

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - yasemi - 24 دى ۱۳۹۲ ۱۰:۳۳ ب.ظ

حسابی خسته!

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - good-wishes - 24 دى ۱۳۹۲ ۱۰:۵۱ ب.ظ

ها
ها
ها
هاچچچچچچچچچچچچچههههههه
[تصویر:  237266_2029.gif]
حس سرماخوردگی عذاب آور !
سر درد ، گلو درد و بدتر از همه بدن درد + بی اشتهایی

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - virtual girl - 25 دى ۱۳۹۲ ۱۱:۲۱ ق.ظ

حس گیج منگولی !
ینی واقعن دارم تو کارام دور خودم میچرخم فخط !

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - Breeze - 25 دى ۱۳۹۲ ۱۱:۵۷ ق.ظ

حس بد کد نویسی Sad
Undecided

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - good-wishes - 25 دى ۱۳۹۲ ۰۳:۲۸ ب.ظ

[تصویر:  237410_113219_1237348a1c2hmw78.gif]

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - kati - 25 دى ۱۳۹۲ ۰۹:۱۰ ب.ظ

[تصویر:  235644_127519_pa7t53t2o01ykpjj.gif]

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - Maryam-X - 25 دى ۱۳۹۲ ۰۹:۵۱ ب.ظ

نگران.....!!!!!!!
واقعا نمی دونم چه خاکی باید به سرم بریزم؟؟؟؟؟
و ازاون حس بدتر اینکه...
هیچکی هم نیست که جواب سوال بالای منو بتونه جواب بده!!!SadCool

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - LORD0098 - 25 دى ۱۳۹۲ ۱۰:۴۷ ب.ظ

زندگی هی پشت سرهم داره درس میده ، ما هم داریم تجربه می کنیم

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - انرژی مثبت - ۲۵ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۱۴ ب.ظ

ناراحتم Sad نمی دونم تقصیر من بود! خب من از کجا می دونستم!

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - good-wishes - 27 دى ۱۳۹۲ ۰۲:۳۸ ب.ظ

ناراحتم Sad
از اینکه چیزی رو ازم میخواد که جونم براش در میره و خودم دوست دارم اما نمیتونم در حال حاضر کمکی بهش بکنم. با وجود اینکه میدونه نمی تونم اما فقط به میل خودش نگاه میکنه

کاش آدمها پیش از اینکه دیگران رو تو معذوریت بذارند اول شرایط رو می سنجیدن Sad
خب او شاید براش مهم نباشه اما من یه سری چیزها برام مهم هست ضمن اینکه الان موقعیت خاصی دارم و نمیتونم راه به راه برم سفر

یا امام رضا خودت میدونی چقدر دلم میخواد بیام پیشت و تو برنامم هست اما الان ۴ جلسه کلاسم رو نرفتم از طرفی تا مامان و بابام آمادگی نداشته باشن من که نمیتونم تو فشار بذارمشون به خاطر دل خودم . بعدش هم خودت میدونی چه معذوریتی دارم

اصن تو بد وضعیتی گیر کردم، یکی به من بگه چکار کنم ؟ از یه طرف خودتونو بذارید جای من . بهت بگن بیا بریم زیارت امام رضا
از یه طرف موقعیت نداشته باشی و هی بخوای بگی نه Sad چقدر سخته به چنین چیزی بگی نه
وای خدا به دادم برس

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - crevice - 27 دى ۱۳۹۲ ۰۳:۱۳ ب.ظ

(۲۷ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۳۸ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  ناراحتم...
کاشکی ناراحتی ماها هم سفر اجباری بودBig Grin!
شما فرد خوش شانسی هستید که دغدغه و نگرانی تون در حد نرفتن( و نه رفتن) به یه سفر تفریحی زیارتیه. کاشکی منم از این ناراحتیا داشتمBig Grin

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - good-wishes - 27 دى ۱۳۹۲ ۰۳:۳۷ ب.ظ

(۲۷ دى ۱۳۹۲ ۰۳:۱۳ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  کاشکی ناراحتی ماها هم سفر اجباری بودBig Grin! ...
همیشه اون چیزی که آدمها بروز میدن همه ی اون چیزی نیست که واقعا در درونشون میگذره : )
الحمدلله رب العالمین

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - fateme_68 - 27 دى ۱۳۹۲ ۰۵:۵۴ ب.ظ

(۲۷ دى ۱۳۹۲ ۰۳:۳۷ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  
(27 دى ۱۳۹۲ ۰۳:۱۳ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  کاشکی ناراحتی ماها هم سفر اجباری بودBig Grin! ...
همیشه اون چیزی که آدمها بروز میدن همه ی اون چیزی نیست که واقعا در درونشون میگذره : )
الحمدلله رب العالمین

خیلی قشنگ گفتی !!

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - virtual girl - 02 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۱۴ ق.ظ

من و سمفونی سرد خیابان،زیر پاهایم...

تماشایی ست میدانم؛روند خودزنی هایم...

حالم این روزا حال خوبی نیست ...

آخ که چقدر به آرامشت نیاز دارم این روزاااااااا ...فقط یه دقه همشSad

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - Menrva - 05 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۴۳ ب.ظ

خوشحااااااااااااالممممممممم