تالار گفتمان مانشت
سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - atenaa - 28 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۵ ب.ظ

(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۸ ب.ظ)bargozideh نوشته شده توسط:  به قول یه بنده خدایی
مثل تموم عالم ، حال منم خرابه خرابه خرابه
قضیه اینه ک اون سالی که ما کنکور کارشناسی دادیم من نمیتونمستم هزینه شبانه رو بدم و مجبور شدم بزنم روزانه معدن شاهرود
هر چند معدن شاهردو جز سه دانشگاه برتر کشوره ولی علاقه صفر
یعد یه سال خدا محبتی کرد و منم تونستم تغییر رشته بدم به کامپیوتر
و امروز که فارق التحصیل شدم رتبه اول ورودی های کامپیوتری هستم که باهاشون درس خوندم
هر چند تو اون معدن هم یه ترم معدلم شد ۱۶ . یه ترم ۱۵/۵
رفتم دنبال کارای استعداد درخشان گفتم نمیدیم بهت اصن بجه های تغییر رشته ای حق ندارن گفتم باشه ولی شما چرا فلانی رو با سه ترم مشروطی در رشته رباتیک اصن اجازه دادید تغییر رشته بده و حالا بعد اینکه اجازه دادید حالا اونجا شده رتبه یک، چطور به اون نامه استعداد درخشان دادی؟
دیگه به زور بهم نامه دادن گفتن برو عین همون بنده خدا استعلام بگیر و منم دیروز اومدم تهران و رفتم وزرات خونه اما منه ساده رو بگو، چون اون اینجا هم پارتی میخواست به طرف مسئولش گفتم گفت نه اصلا شما امکان این رو ندارید بهش گفتم یکی اومده اینجا بهش نامه دادید گفت نه اصن کسی نیومده
اینجا بود فهمیدم ما آدمایی که جز خدا کسی رو نداریم همیشه باید از این حق خوریا ببینیم. دیگه من امیدم به وزارت خونه بود که نا امید شد
من با معدلم ۱۷/۵ اول اردیبهشت سرباز شدم Smile رتبه های بعد من با معدل ۱۶/۲۵ و ۱۶/۲۰ و ۱۵/۹۸ میتونن استفاده کنه از این سهمیه
و حال من مثل تموم عالم خرابه...

خیلی ناراحت شدمSad

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - bargozideh - 28 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۹ ب.ظ

اگه این کار ممنوع بود من اصن ناراحت نمیشدم ولی وقتی این کار امکان پذیره که دانشجویان تغییر رشته ای هم از این سهمیه استفاده کنن و قبلا هم تو همین دانشگاه خودمون همین کار رو کردن و الان دارن ارشد میخونن تازه دوست خودم نامشو گرفته و به من ندادن ، این خیلی آدم رو ناراحت میکنه

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - puneh - 29 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۳ ق.ظ

سالهاست که خسته و داغونم امروزم روشSad خدایا خواهش میکنم... دعام کنین بچه‏ ها..
شاید یکی از شماها صداش تا خدا بره و خدا بخاطر اون مشکلم و برطرف کنه

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - sahar bano - 29 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۷ ق.ظ

خدایا ۶ ماه از خانوادت دور بشی و بری تو یه خونه که مثلا زندون بشی و بشینی درس بخونی و اخرشم هیچی به هیچی

انگار قسمت نیست من برم دانشگاه عالی

یعنی تمام اتفاقات کنکور امسال واسه اینه که من شرکت کردم و درس خونده بودم والا

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - explorer - 29 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۵ ق.ظ

خوشحالم چون بعد از چند ماه دارم با خیال راحت ۹۰ میبینم Big Grin

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - انرژی مثبت - ۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۹ ب.ظ

(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۷ ق.ظ)sahar bano نوشته شده توسط:  خدایا ۶ ماه از خانوادت دور بشی و بری تو یه خونه که مثلا زندون بشی و بشینی درس بخونی و اخرشم هیچی به هیچی

انگار قسمت نیست من برم دانشگاه عالی

یعنی تمام اتفاقات کنکور امسال واسه اینه که من شرکت کردم و درس خونده بودم والا
هنوز برای نتیجه گیری زوده Smile
مهم تلاشه و نتیجه رو باید به خدا سپرد. مطمئن باشید اگر صلاحتون در این باشه، حتما بهتون خواهد داد.

در زمان حال زندگی کنید. نه حسرت گذشته رو بخورید و نه نگران اینده باشید.

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - minami - 29 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۲ ب.ظ

خیلی داغونم، کاش زندگی دنده عقب داشت، کاش میشد برگشت و جلوی اشتباهات گرفت

ولی به قول دوستمون اینم روی بقیه چیزا

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - sahar bano - 29 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۴ ب.ظ

مرسی دوست عزیز

بله تا خدا چی بخواد.............

Re: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - negar.v - 02 اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۲۲ ب.ظ

کاش زمان به عقب بر می گشت،کاش زمانی که همون سال اولی که کنکور دادم،کارشناسی آمار دانشگاه رازی و مهندسی کامپیوتر دانشگاه آزاد کرمانشاه قبول شدم،یا همون آمار رازی رو میرفتم یا یک سال پشت کنکور می موندم،تا رشته و دانشگاه مورد علاقم مهندسی معماری دانشگاه رازی قبول می شدم،کاش هیچ وقت پامو دانشگاه آزاد نمیزاشتم
کاش اون موقع یکی بود راهنماییم می کرد،با این که از رشته آمار خوشم نمیاد ولی حداقلش این بود که دانشگاه سراسری بود...
آخه چرا با معدل دیپلم ۱۹ ،الان باید اینجا باشم؟
بعضی وقت ها آدم یه تصمیم هایی می گیره که کلا مسیر زندگیش و سرنوشتش عوض میشه....حیف که زمان به عقب بر نمیگردهSad

Sent from my ME172V using Tapatalk

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - Menrva - 03 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۵۴ ب.ظ

(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۲۲ ب.ظ)negar.v نوشته شده توسط:  کاش زمان به عقب بر می گشت،کاش زمانی که همون سال اولی که کنکور دادم،کارشناسی آمار دانشگاه رازی و مهندسی کامپیوتر دانشگاه آزاد کرمانشاه قبول شدم،یا همون آمار رازی رو میرفتم یا یک سال پشت کنکور می موندم،تا رشته و دانشگاه مورد علاقم مهندسی معماری دانشگاه رازی قبول می شدم،کاش هیچ وقت پامو دانشگاه آزاد نمیزاشتم
کاش اون موقع یکی بود راهنماییم می کرد،با این که از رشته آمار خوشم نمیاد ولی حداقلش این بود که دانشگاه سراسری بود...
بعضی وقت ها آدم یه تصمیم هایی می گیره که کلا مسیر زندگیش و سرنوشتش عوض میشه....حیف که زمان به عقب بر نمیگردهSad
غصه نخور دخترگل ناامید نشو میتونی دوباره از اول شروع کنی هنوز جوونی وقت زیاده بعضی ها توی سن بالا ۳۰ اینا تازه از اول شروع میکنن..
ویا ۴۰ سالگی دکتری میگیرن...برای هیچکاری دیر نیست...یا اینکه میتونی بخونیو همین رشته خودت رو ادامه بدی و دانشگاه سراسری قبولشی...Smile

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - yasemi - 03 اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۳۱ ب.ظ

(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۲۲ ب.ظ)negar.v نوشته شده توسط:  کاش زمان به عقب بر می گشت،کاش زمانی که همون سال اولی که کنکور دادم،کارشناسی آمار دانشگاه رازی و مهندسی کامپیوتر دانشگاه آزاد کرمانشاه قبول شدم،یا همون آمار رازی رو میرفتم یا یک سال پشت کنکور می موندم،تا رشته و دانشگاه مورد علاقم مهندسی معماری دانشگاه رازی قبول می شدم،کاش هیچ وقت پامو دانشگاه آزاد نمیزاشتم

دوست عزیز الان فکر می کنی بچه های آمار خیلی کار دارند؟! وضعیت رشته آمار که خیلی بدتر از رشته کامپیوتر! چرا همش به فکر مدرک هستید ؟ واقعا بعضی اوقات یه چیزای میشنوی که آدم تعجب میکنه ! حاضر هستید بدترین رشته را برید فقط به خاطر دولتی بودم!

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - ۱۰:۳۰ - ۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۵۸ ب.ظ

حس نفهمیده شدن...

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - ma2ta.a.h - 03 اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۲۵ ب.ظ

از اول صبح دارم فقط مطالب مانشت رو دنبال میکنم حس خاصی ندارم ....

Sent from my ST26i using Tapatalk

Re: RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - negar.v - 03 اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۳۷ ب.ظ

(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۵۴ ب.ظ)Snow White نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۲۲ ب.ظ)negar.v نوشته شده توسط:  کاش زمان به عقب بر می گشت،کاش زمانی که همون سال اولی که کنکور دادم،کارشناسی آمار دانشگاه رازی و مهندسی کامپیوتر دانشگاه آزاد کرمانشاه قبول شدم،یا همون آمار رازی رو میرفتم یا یک سال پشت کنکور می موندم،تا رشته و دانشگاه مورد علاقم مهندسی معماری دانشگاه رازی قبول می شدم،کاش هیچ وقت پامو دانشگاه آزاد نمیزاشتم
غصه نخور دخترگل ناامید نشو میتونی دوباره از اول شروع کنی هنوز جوونی وقت زیاده بعضی ها توی سن بالا ۳۰ اینا تازه از اول شروع میکنن..
ویا ۴۰ سالگی دکتری میگیرن...برای هیچکاری دیر نیست...یا اینکه میتونی بخونیو همین رشته خودت رو ادامه بدی و دانشگاه سراسری قبولشی...Smile

ممنون.....
آره راست میگی...Smile
ولی از کنایه های دیگران دلم گرفته بود که اومدم این پست رو نوشتم

(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۳۱ ب.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۲۲ ب.ظ)negar.v نوشته شده توسط:  کاش زمان به عقب بر می گشت،کاش زمانی که همون سال اولی که کنکور دادم،کارشناسی آمار دانشگاه رازی و مهندسی کامپیوتر دانشگاه آزاد کرمانشاه قبول شدم،یا همون آمار رازی رو میرفتم یا یک سال پشت کنکور می موندم،تا رشته و دانشگاه مورد علاقم مهندسی معماری دانشگاه رازی قبول می شدم،کاش هیچ وقت پامو دانشگاه آزاد نمیزاشتم

دوست عزیز الان فکر می کنی بچه های آمار خیلی کار دارند؟! وضعیت رشته آمار که خیلی بدتر از رشته کامپیوتر! چرا همش به فکر مدرک هستید ؟ واقعا بعضی اوقات یه چیزای میشنوی که آدم تعجب میکنه ! حاضر هستید بدترین رشته را برید فقط به خاطر دولتی بودم!
میدونم آدم نباید زیاد به حرف دیگران توجه کنه ولی وقتی به آدم میگن" دانشگاه آزاااااادییییی؟" ناراحت میشم...
تو همین مانشت بعضی ها میگن هرکی دانشگاه آزاده یه جای کارش می لنگه،..
آدم این حرفارو میشنوه...

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - yasemi - 03 اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۵۵ ب.ظ

(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۳۷ ب.ظ)negar.v نوشته شده توسط:  میدونم آدم نباید زیاد به حرف دیگران توجه کنه ولی وقتی به آدم میگن" دانشگاه آزاااااادییییی؟" ناراحت میشم...
تو همین مانشت بعضی ها میگن هرکی دانشگاه آزاده یه جای کارش می لنگه،..
آدم این حرفارو میشنوه...

واقعیت اینه هیچ دانشگاهی در ایران کسی رو متخصص تحویل اجتماع نمیده و در واقع تلاش خود اون فرد در محیط بیرون از دانشگاه باعث میشه موفق بشه مثلا همین رشته من شبکه، اگه با معدل ۲۰ از شریف و امیرکبیر هم مدرک ارشد که هیچ دکتری هم بگیری عملا چیزی از شبکه بلد نیستی! و باید خود دانشجو بره و در خارج از دانشگاه این مطالب رو یاد بگیره. در کل سعی کنید در رشته خودتون موفق باشد الان دیگه دوره مدرک گذشته توی ایران هر جای برای کار میرید باید کار بلد باشد البته مدرک از جای خوب داشتنم هم در بدست آوردن موفقیت موثر هست اما همه چیز نیست. به حرف دیگران هم زیاد اهمیت ندید. الان می بینید که با رفتن متولدین ۶۰ از دانشگاه این تب مدرک گرایی هم داره از بین میره. متاسفانه نسل ما فقط دوید و به هیچ چیزی نرسید !