تالار گفتمان مانشت
سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - نسخه‌ی قابل چاپ

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - انرژی مثبت - ۱۶ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۵۲ ب.ظ

خدا رو شکر Smile

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - زهرا سادات - ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۱۷ ق.ظ

خدایا دستانم به آسمانت نمی رسد اما تو که دستت به زمین می رسد دستانم را بگیر و رهایم مکن .

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - elham_sh219 - 17 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۱۸ ب.ظ

امروز منتظرم و خیلی دلشوره دارم!

قراره تا قبل عید یه خبر مهم بهم برسه!
اما نمیدونم چه روزی؟
حتی نمیدونم اصلا این خبر به من میرسه یا نه؟

دوستای عزیز دعا کنین که امروز یا حداکثر تا آخر این هفته این خبر رو بشنوم!

خیلی دل نگرانم!

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - bargozideh - 17 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۴۹ ب.ظ

هیچی ما هم رفتیم دنبال معافیت همین اول جلوشو گرفتن!!!!!!
خلاصه دوتا واکسن زدیم و عکس گرفتیم و حساب باز کردیم تا فردا پست کنم دفترچه رو

طرف تو خارج دغدغش اینه چطور فلان مشکل مملکتشو حل کنه حالا من مشکلم اینه بعد سربازی با سن ۲۵ سال چه غ ل ط ی بکنم!

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - bargozideh - 17 اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۵۸ ب.ظ

یعنی میگی برم بخوونم ؟D:

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - robert - 17 اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۱۷ ب.ظ

اه ..اه...

دیشب خواب دیدم که رتبه ارشدم در کنکور ۹۳ شذه ۲۱۸ که پس از اصلاح کلید شد ۱۹۰/

همش به مادرم میگفتم ...به خدا علم و صنعت قبولم...ولی به خرجش نمیرفت...

یادمه یه بار در طول تحصیل خواب دیدم VLSI شدم ۶ !! صبح بلند شدم دیدم با ۱۲/۵ پاس کردم!!

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - esi - 17 اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۰۲ ب.ظ

شکر
از من بدتراش زیاده، پس من حالم خوبه
پس بازم شکر

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - زهرا سادات - ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۵۳ ب.ظ

خوبم به خوبی شما دوستای خوب Smile

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - Menrva - 19 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۱۸ ق.ظ

امروز امشب خوشحالم شادم خندونم اصن نمیخوام به خودم غم راه بدم، غم جون فعلا حق نداری بیای طرفممم

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - alagh - 19 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۲۸ ق.ظ

(۱۹ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۱۸ ق.ظ)Snow White نوشته شده توسط:  امروز امشب خوشحالم شادم خندونم اصن نمیخوام به خودم غم راه بدم، غم جون فعلا حق نداری بیای طرفممم
خدا را شکرSmile

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - زهرا سادات - ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۱۱ ب.ظ

خووووووووبم مرسی شما چطوری ؟ :LD

امروز یه کاری که دلم می خواست رو انجام دادم خیلی خوشحالم

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - crevice - 21 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۲۱ ق.ظ

غروب امروز اومدم خواهرزادمو که یه دختر ۲ ساله هست رو خواب کنم؛ ولی لاکردار اون منو خواب کرد. بعد ۲ ساعت با سروصدای خودش بیدار شدم و چون عادت به خوابیدن توی اون ساعتو نداشتم؛ حیرون بودم واسه چند لحظه که الان امروزه یا اینکه نه امروز فرداه!!Big Grin
خلاصه سرتونو درد نیارم؛ چون هنوز سردرد خواب بد موقع و بی خوابی آخر شبش مونده واسم.

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - زهرا سادات - ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۲۲ ب.ظ

امروز تو آموزشگاه نمره ها رو زدن من تاپ شده بودم انقده ذووووووووووووووووق کردم که نگوووووو Big Grin

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - h4cker - 21 اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۰۹ ب.ظ

سلام
اگر اون خوب باشه منم خوبم ...
نمی دونم چرا این تصمیم رو گرفت اما اینقدر دوستش دارم که هم تصمیمی بگیره براش احترام زیادی قائلم ....
البته منم جای اون بودم همین تصمیم رو میگرفتم ...
لیاقتش خیلی خیلی بیشتر از این حرفاست ...
-----------------
حس گناه ....
----------------

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - زهرا سادات - ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ

داره بهار میاد دیگه ... منم که عاشق بهار

خدا کنه همه ی بچه های کره زمین شاد باشن کاش می تونستم برای بچه هایی که غصه دارن کاری کنم Sad من دلم نمی خواد تنهایی لباس نو بپوشم ... مسافرت برم ... شاد باشم اما بچه های کوچیک که باید دنیای نازشون رنگی باشه همه چیز و خاکستری حس کنن Sad خدایا کمک کن به ما آدما تا مهربون تر باشیم با هم