تالار گفتمان مانشت
سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - نسخه‌ی قابل چاپ

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - diligent - 24 اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۱۹ ب.ظ

انتظار!!
منتظرم ساعت ۱۰ بشه به استادم زنگ بزنم :| حالا خدا کنه اونموقع جواب بده، اگه جواب داد، روز خوبش باشه و عصبی نباشه.. اخلاقش قابل پیش بینی نیست اصلا!

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - aamitis - 24 اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۵۳ ب.ظ

امروزم خوب بود
خدا رو شکر
اما از این ناراحتم که دست رد به سینه کسی زدم که به کمکم نیاز داشت_فقط دوست داشت ۱۰ دقیقه از وقتم رو صرفش کنم اما...
اگه دوستم مخالف نبود اینکار انجام میشد اما نمیتونم تقصیر رو به گردن اون بندازم حتی به اندازه سر سوزن_نمیدونم چرا اون موقع حس و حال کمک کردن نداشتم؟ خدایا منو ببخش
الان میفهمم که لطف خدا به انسان زیاده اما ما نمیخوایم ببینیم_به کار هامون فکر نمیکنیم_بعد میگیم خدادوستمون نداره_تنها واسه این بنده از صمیم قلب دعا میکنم مشکلش حل بشه و افراد زیادی حاضر بشن واسش وقت بذارن

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - Menrva - 25 اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۵۷ ق.ظ

بی حوصله

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - زهرا سادات - ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۱۸ ب.ظ

خوبـــــــــــــم مرسم Big Grin

اما جدا از شوخی دلم گرفته. آدم یه بار اشتباه می کنه هزار بار خودشو سرزنش می کنه . خدایا کمکم کن Sad

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - diligent - 25 اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۵۵ ب.ظ

پر انرژی... Smile

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - aamitis - 26 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۲۴ ق.ظ

امروز عالی بود عالی ،عالی
کاری رو که ۶ ماه گذاشته بودم کنار و انجام دادم شاد شادم
صبح دو در پارک
عصر استخر
عالی بودعالی
صبح ساعت ۶/۵ -۷ برید بدویید خوش باشید و زندگی رو برخودتون و دیگران سخت نگیرید
سعی کنید هر روز صبح که از خواب بیدار میشید بگید این بهترین روزم خواهد بود و سعی کنید تو بدترین شرایط هم زیبایی ها رو ببینید
با اولین نگاه نگید زشته سعی کنید چیزی رو که در طلبش هستید پیدا کنید یعنی زیبایی ، عشق ،محبت ،دوستی در تمام چیز های اطرافتان

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - SaMiRa.e - 26 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۳۲ ق.ظ

خدا رو شکر روز قشنگی داشتم Smile
زیر بارون قدم زدن بدون چتر خیـــــــــــــــلی حس خوبی داره Rolleyes

حس خوشحالی هم دارم به خاطر اینکه مدرسه تعطیل شد Cool ،از بچه ها بیشتر ذوق کردم Tongue ( بسیارمعلم کاری هستم Big Grin )

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - narmafzar - 26 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۳۸ ق.ظ

چند روز هست که منتظر خبری هستم که تو زندگیم خیلی تاثیر میزاره.امیدوارم هر چه هست خیر باشه.خدایا کمکم کن

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - sahar bano - 26 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۵۱ ق.ظ

امروز از خودم راضی بودم بلاخره دارم زبان یاد میگیرم.......... Smile

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - Donna - 26 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ ب.ظ

امروز زیاد خوب نیستم.
مقایسه کردن داشته هاو نداشته ها با دیگران خیلی روحیه آدمو تضعیف میکنه...
خیلی سخته ولی کاش بتونم تو این سال جدید سطح توقعاتمو پایین بیارم و کمتر خودمو با بالاییام مقایسه کنم.
من همینم که هستم.

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - tabassomesayna - 26 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۲۴ ب.ظ

امان از وقتی که حوصله خودتم نداریDodgy

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - Autumn.Folio - 02 فروردین ۱۳۹۳ ۱۲:۴۹ ب.ظ

حس خوبیه بهار، صدای گنجشکا دوباره میاد.
هرچند قبل عید حتی حس یه لباس خریدنم نبود و امسال برای عید ظاهرا تغییری نکردم
اما خوشحالم، سرحالم، حس میکنم امسال به چیزایی که میخوام میرسم به یاری خداSmile
الهی به امید تو

Sent from my Galaxy S II (GT-I9100) using Tapatalk 2

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - diligent - 02 فروردین ۱۳۹۳ ۰۹:۵۵ ب.ظ

نمیدونم باز دوباره آلرژیه یا سرماخوردگیه؛ از یه روز قبل عید درگیرم کرده. امروز توی خواب نمیتونستم درست نفس بکشم! از نفس تنگی بیدار شدم
اینم حال و روز این روزهای من :-)

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - farahnaz - 03 فروردین ۱۳۹۳ ۰۲:۴۳ ق.ظ

بغض به گلوم ، اشک حلقه به چشم .کسی با درد دل هاش قلبم را آزار داده حتی به روش هم نیاوردم که ازت ناراحت شدم ریختم توی خودم میسوزم .

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - IT_SUT - 03 فروردین ۱۳۹۳ ۱۰:۰۷ ب.ظ

منتظرمAngel