تالار گفتمان مانشت
سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - نسخه‌ی قابل چاپ

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - farahnaz - 09 فروردین ۱۳۹۳ ۰۳:۴۷ ب.ظ

آرامش قلبــــــــــــــی خدایا شکرت شکرت

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - vesta - 09 فروردین ۱۳۹۳ ۰۶:۰۶ ب.ظ

(۰۹ فروردین ۱۳۹۳ ۰۳:۴۷ ب.ظ)farahnaz نوشته شده توسط:  آرامش قلبــــــــــــــی خدایا شکرت شکرت

خوشبحالت واقعا، انشاالله همیشه در آرامش باشی

(۰۹ فروردین ۱۳۹۳ ۰۵:۵۹ ب.ظ)soolmaz نوشته شده توسط:  دلم یه تغییر بزرگ میخواد.
دل منم تغییر بزرگ میخواد، به اون سمتی که میخوام... چندوقتیم هست هی دارم بهش فکر میکنم و برنامه ریزی میکنم...

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - vesta - 09 فروردین ۱۳۹۳ ۱۰:۳۵ ب.ظ

(۰۹ فروردین ۱۳۹۳ ۱۰:۱۲ ب.ظ)soolmaz نوشته شده توسط:  
(09 فروردین ۱۳۹۳ ۰۶:۰۶ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  دل منم تغییر بزرگ میخواد، به اون سمتی که میخوام... چندوقتیم هست هی دارم بهش فکر میکنم و برنامه ریزی میکنم...
اما من هر چقدر برای تغییر تلاش میکنم نتیجه ای نمیده. گاهی خدا و گاهی بنده های خدا با قدرت جلوی تغییر رو میگیرن Undecided
مثلا چند ماه پیش میخواستم برای پیشرفت و بهتر کردن زندگیم کلا از استان خودمون مهاجرت کنم به یه استانی که محیطش و آدمهاش بیشتر با روحیه و شرایط من سازگاره. با اینکه دلم از تصمیمم خیلی قرص بود و یه جورایی مطمئن شده بودم مصلحتم در رفتن به اونجا هست اینقدر مادر محترم توی راه رفتن گریه و زاری کردن و منو از زندگی تو یه شهر غریب ترسوندن که کلی فکر ناجور و ترسناک به ذهنم رسید.
منم از ترس اتفاقات بدی که به ذهنم رسیده بود به "دهِ نمک" خودم برگشتم.
نمیدونم! شاید هنوز خودمم ته دلم از تغییر وحشت دارم.
البته تغییرات من اینطوری نیست. اول باید ببنید تغییری که بدست میارید ارزش هزینه ای رو که براش پرداخت میکنید داره. مثلا چیزی که از رفتن به شهر دیگه کسب میکنید میرزه به چیزایی که از دست میدید.
تغییرات من فقط یکم همت و تلاش و وقت میخواد، یکم سختی دادن به نفس

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - farahnaz - 10 فروردین ۱۳۹۳ ۰۳:۰۶ ب.ظ

(۰۹ فروردین ۱۳۹۳ ۰۶:۰۶ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  
(09 فروردین ۱۳۹۳ ۰۳:۴۷ ب.ظ)farahnaz نوشته شده توسط:  آرامش قلبــــــــــــــی خدایا شکرت شکرت

خوشبحالت واقعا، انشاالله همیشه در آرامش باشی

دل منم تغییر بزرگ میخواد، به اون سمتی که میخوام... چندوقتیم هست هی دارم بهش فکر میکنم و برنامه ریزی میکنم...

ممنون ، انشالله که شما هم در آرامش باشید ، توی اون ساعت و روز بود شاید همیشه این حس نباشه ولی هرچی بیخیال تر باشی زندگی بهتر میگذره

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - fateme_68 - 14 فروردین ۱۳۹۳ ۰۱:۵۶ ب.ظ

دلم میخواست نتیجه رفتاره بده آدمایی رو که بم بدی کردن میدیدم !!
احساس خوبی ندارم ...

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - good-wishes - 14 فروردین ۱۳۹۳ ۰۴:۵۲ ب.ظ

یک تصمیمی گرفتم ،
یک هدیه ای متناسب با همون امروز به دستم رسید
خوشحالم و به خوش یمنی اش ایمان دارم

لحظه هایم را این تویی که متبرک میکنی،
وگرنه من و ثانیه ها هر دو میدویم
او به جلو و من
گاهی به جلو ، گاهی در جا و گاهی به عقب
یاریم کن ای مهربان ترین مهربانان
السلام علیکم یا اهل بیت النبوه

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - saeedehs - 16 فروردین ۱۳۹۳ ۰۸:۳۵ ق.ظ

دل منم یه تغییر میخاد یه تغییر و پیشرفت و روی برنامه افتادن
از بعد کنکور الکی وقت هدردادم بی برنامه بی یادگرفتن موضوعی ، خوندن کتاب مفیدی
گاهی وقتا حالت خوب نیست و نمیدونی چرا

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - bahar122 - 16 فروردین ۱۳۹۳ ۱۱:۱۴ ق.ظ

دلم میخواد درس بخونم...ولی نمیشه!

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - زهرا سادات - ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ ۱۰:۳۵ ب.ظ

سلام امشب حال من خوبه حال شما چطوره ؟

از همین تریبون استفاده می کنم و سال نو رو به مانشتی جونا تبریک می گم. ایشالله امسال هر روز توی این تاپیک همه بگن :

امروز من عالــــــــــــــــــی ام .

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - marde TANHA - 19 فروردین ۱۳۹۳ ۰۲:۴۶ ب.ظ

حس میکنم خیلی خوشبختم( میخوام تو سال جدید همش به خودم روحیه بدم )Big Grin

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - SHayAN_567 - 19 فروردین ۱۳۹۳ ۰۵:۳۱ ب.ظ

(۱۹ فروردین ۱۳۹۳ ۰۲:۴۶ ب.ظ)marde TANHA نوشته شده توسط:  حس میکنم خیلی خوشبختم( میخوام تو سال جدید همش به خودم روحیه بدم )Big Grin

خیلی عاااالیه به هر چی فکر کنی همونو جذب میکنی

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - n a z a n i n - 20 فروردین ۱۳۹۳ ۱۱:۳۰ ق.ظ

هوای بارونی... یه دل غمگین ....یه فکر پریشون ............... تنهایی ..... یه اعصاب داغون .....خلاصه اینروزا بدجور کم آوردم ....بچه ها تو روخدا برام دعا کنید.

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - kati - 20 فروردین ۱۳۹۳ ۰۶:۱۴ ب.ظ

سلام
حال همه ی ما خوب است...
اما تو باور نکن... Sad

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - LORD0098 - 20 فروردین ۱۳۹۳ ۱۰:۴۱ ب.ظ

خداروشکر ارامش نسبی

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - Menrva - 21 فروردین ۱۳۹۳ ۱۱:۰۳ ب.ظ

نمیدونمSad