تالار گفتمان مانشت
سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - نسخه‌ی قابل چاپ

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - bahar122 - 22 فروردین ۱۳۹۳ ۰۲:۰۷ ب.ظ

نه خوب نه بد!
خالی از هرحسی!

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - diligent - 22 فروردین ۱۳۹۳ ۰۷:۰۶ ب.ظ

خسته ام Sad
این همه راه بکوبی بری یه شهر دیگه و چند ساعت منتظر استاد باشی تا بالاخره ببینیش، بعد کمکت نکنه! خسته کننده ست...

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - atenaa - 23 فروردین ۱۳۹۳ ۱۰:۵۰ ب.ظ

حالم خوب نیت
این ادمای دوروبر چرا همه دوسدارن بشینن بد بقیه رو بگن اخه به تو چه
بابا به بقیه چکار دارین
تا ادم میاد دوزار ادم شه نمیذارن
اقا من نخوام غیبت کنم هم این ادمای دورو اطرافم نمیذارن
هی میگن فلانی و دیدی چی کار کرد بمانی و دیدی چی گفت اقا زندگیت و کن اهههههههههههههه
چقد بده ی دوست درست حسابی دوروبرت نباشه

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - good-wishes - 25 فروردین ۱۳۹۳ ۰۸:۳۱ ق.ظ

سلام

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
بسیار عالی هستم
الحمدلله رب العالمین

امیدوارم برای همه همینطور باشه. آمین

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - vesta - 25 فروردین ۱۳۹۳ ۱۰:۵۴ ق.ظ

(۲۵ فروردین ۱۳۹۳ ۰۸:۳۱ ق.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  سلام

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
بسیار عالی هستم
الحمدلله رب العالمین

خداروشکر
ما هم خوبیم اما نه عالیSmile

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - NTZ - 28 فروردین ۱۳۹۳ ۱۲:۲۵ ق.ظ

حس می کنم خدا دوسم

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - elham_sh219 - 28 فروردین ۱۳۹۳ ۰۱:۰۱ ق.ظ

حس می کنم خدا همیشه ی همیشه، هوام رو داره پس:

حس آرامش بسیار عمیق بعد از یک طوفان شدید و تکان دهنده ...

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - Menrva - 03 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۰۱ ب.ظ

خوبم..

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - ۱۰:۳۰ - ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۲۰ ب.ظ

فکرم بــــــــــــــــــــــــــــــد مشغوله!

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - Asemaneabi - 05 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۱۵ ب.ظ

حس اضطراب

وحححححححححححححححححححح شتتتتتتتتتتتت ناکککککککککککککککککککککک

در حال نزدیک شدن به نتایج....

این بازی رو شروع کردم و تا تهش میرم...

حتی اگه زمین بخورم.....

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - n a z a n i n - 08 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۴۶ ق.ظ

مهم نیست فردا چی میشه ؟

مهم اینه که امروز....

دوستت دارم!!!

مهم نیست فردا کجایی؟

مهم اینه هرجا باشی...

دوستت دارم !!!

مهم اینه تا ابد...

دوستت دارم !!!

مهم نیست قسمت چیه ؟

مهم اینه قسمت شد ...

دوستت داشته با شم !!!

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - ma2ta.a.h - 08 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۵۹ ب.ظ

منم حس شما رو دارم . خیلی بده دارم دیوونه میشمااا

Sent from my ST26i using Tapatalk

(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۱۵ ب.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  حس اضطراب

وحححححححححححححححححححح شتتتتتتتتتتتت ناکککککککککککککککککککککک

در حال نزدیک شدن به نتایج....

این بازی رو شروع کردم و تا تهش میرم...

حتی اگه زمین بخورم.....

منم حس شما رو دارم خیلی سختمه خیلیی :'(

Sent from my ST26i using Tapatalk

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - azarakhsh1986 - 13 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۳۲ ب.ظ

استرس گرفتم شدید :|

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - masume_ml - 14 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۲۵ ب.ظ

حالم خیلی بده یه مشکلی دارم که سه ساله دارم باهاش سر میکنم نمیدونم چرا خدا صدای منو نمیشنوه چرا به دعاهای من اهمیت نمیده .
حس خودکشی دارم حس اینکه کاش از ابتدا افریده نمیشدم.
برام دعا کنید شاید خدا به حرف شما گوش داد. از درگاه خدا ناامید شدن خیلی بده که من ناامیدم ........

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - narges1992 - 14 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۲۸ ب.ظ

(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۲۵ ب.ظ)masume_ml نوشته شده توسط:  حالم خیلی بده یه مشکلی دارم که سه ساله دارم باهاش سر میکنم نمیدونم چرا خدا صدای منو نمیشنوه چرا به دعاهای من اهمیت نمیده .
حس خودکشی دارم حس اینکه کاش از ابتدا افریده نمیشدم.
برام دعا کنید شاید خدا به حرف شما گوش داد. از درگاه خدا ناامید شدن خیلی بده که من ناامیدم ........

دوست عزیز این حسیه که همه ادما کمو بیش تجربه میکنن حس میکنن خدا همه جوره باهاشون قهره خودم تجربه کردم خیلی زیاد ولی شنیدم از بزرگی که میگفت خدا دعای بنده هایی که دوسشون داره رو دیر اجابت میکنه چون عاشق صدای بندشه و میخواد صداشو بیشتر بشنوه همین جملاتو خودم شنیدم آروم شدم . اگه تمام مشکلات عالم بهت هجوم آورد نگران نباش یکی هست که بیشتر از مادر دلسوزه "اگه خواستی با خدا حرف بزنی نماز بخون و اگر خواستی خدا باهات حرف بزنه قران بخون"