تالار گفتمان مانشت
سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - نسخه‌ی قابل چاپ

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - olom tahghighat - 04 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۵۲ ق.ظ

(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۳۸ ق.ظ)samieh نوشته شده توسط:  خوبمWink
خیلی قشنگ بود منم درکم ب قسمتو و حکمت نمیرسه باور کن نمیرسه....

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - n268 - 04 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۳۱ ب.ظ

چقدر سخته دوباره بخوام اونهمه کتابو بخونم .فکرشم دیوونه م میکنه Sad

غیرانتفاعی صفاهان قبول شدم.با خودم میگم چهار سال پیام نور درس خوندم .حالا بعدش بازم برم غیرانتفاعی Sad

اگه ثبت نام نکنم .میترسم درس نخونم و همینم از دست بدم

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - sahar_rostami2 - 04 شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۴۱ ب.ظ

(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۳۱ ب.ظ)n268 نوشته شده توسط:  چقدر سخته دوباره بخوام اونهمه کتابو بخونم .فکرشم دیوونه م میکنه Sad

غیرانتفاعی صفاهان قبول شدم.با خودم میگم چهار سال پیام نور درس خوندم .حالا بعدش بازم برم غیرانتفاعی Sad

اگه ثبت نام نکنم .میترسم درس نخونم و همینم از دست بدم

دقیقا منم همین حسو دارم،نمیدونم چیکار کنم ،خیلی حس بدیه ... Sad

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - hoomanab - 04 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۱۳ ب.ظ

عالیه

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - sana2014 - 05 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۵۰ ق.ظ

خسته ام
تو ۷۲ ساعت گذشته اگه ۴ -۵ ساعت خوابیده باشم.....
انقدر این اتاقم رو دور زدم که می دونم از تختم تا پنجره چند قدمه چند وجبه....
خدایا ته ته ته کشش من همین بود

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - ma2ta.a.h - 05 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۱۳ ق.ظ

امروز دلم گرفته
وقتی نتایج اومد و دیدم روزانه شبکه دانشکاه ارومیه قبول شده بودم
خیلییی خوشحال بودم ولی الان هی اطرافیانم میگن دوره ارزش نداره بری هی میگن بیخیال رفتن شو توی شهر غربت دووم نمیاری حالا من موندم و یه دنیا آرزو و یه دانشگاه با ۲۸ ساعت فاصله ...
چکار کنم ، نمیدونم؟ طاقت میارم ، نمیدونم؟ بعدا پشیمون نمیشم اگه نرم ، اینم نمی دوووونممم ؟ خدااااااااااااا

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - atenaa - 05 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۳۶ ق.ظ

عزیزم چرا نری؟
اگه نری ک نمیشه ک اخه روزانه هست سال دیگه رو هم از دست میدی
بقول بقیه دوستان سال اولش سخته

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - Amoojan - 06 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۲۲ ق.ظ

(۰۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۱۳ ق.ظ)ma2ta.a.h نوشته شده توسط:  امروز دلم گرفته
خیلییی خوشحال بودم ولی الان هی اطرافیانم میگن دوره ارزش نداره بری هی میگن بیخیال رفتن شو توی شهر غربت دووم نمیاری حالا من موندم و یه دنیا آرزو و یه دانشگاه با ۲۸ ساعت فاصله ...
چکار کنم ، نمیدونم؟ طاقت میارم ، نمیدونم؟ بعدا پشیمون نمیشم اگه نرم ، اینم نمی دوووونممم ؟ خدااااااااااااا
۲۸ ساعت فاصله!! مگه خارج از کشوری؟! Big Grin

Re: RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - ma2ta.a.h - 06 شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۲۸ ق.ظ

(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۲۲ ق.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  
(05 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۱۳ ق.ظ)ma2ta.a.h نوشته شده توسط:  امروز دلم گرفته
۲۸ ساعت فاصله!! مگه خارج از کشوری؟! Big Grin
تیکه نندازین لطفاً ....
از اینجا تا تهران ۱۲ ساعته از تهران تا ارومیه هم حدود ۱۳ ساعته میشه ۲۵ ساعت و اگه از مشهد بیام خیلی بیشتر میشه با قطارم که ....

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - vesta - 06 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۱۶ ق.ظ

(۰۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۱۳ ق.ظ)ma2ta.a.h نوشته شده توسط:  امروز دلم گرفته
گاهی من برای مسائلم فلوچارت میکشم تا به به نتیجه برسم که چه کنمSmile
یا کلا راضی هستید ادامه بدید یا راضی نیستید که تو ارومیه ادامه بدید
حالا هر کدوم رو انتخاب کردید اونو بررسی کنید تا به نتیجه برسید
راه دور هم سختی های خودشو داره، ولی خب تو مقطع ارشد آدم شخصیتش انقدر تثبیت شده که خیال خانواده راحت باشه و خود فرد هم با خیال راحت بره... احتمالا خوابگاه دارید و میتونید استفاده کنید
در مورد طاقت آوردن خب مطمئنا خودتون رو انقدر میشناسید که بدونید طاقت میارید یا نه.. مثلا وقتی تنها میمونی یا تنهایی جایی میری و... چه حسی داری
من خودم تو هر دو مقطع فقط موندم تهران چون باید میموندم، حالا این وسط حتی پذیرفتم که دیرتر برم دانشگاه یا به دانشگاهی که شاید دوست نداشتم هم راضی باشم، چون شرایطم این رو موجب میشد... شما هم بشین همه این سوالا رو که نوشتی برای خودت بخون و روحیه ات رو در نظر بگیر و شرایط خانواده و خودت رو ، در نهایت تصمیم بگیر. خلاصه یا انتخاب میکنی و میری و یا نمیخوای و مجدد میخونی حالا هر کدوم از این انتخابها هم نتایجی داره که اونا رو هم باید در نظر بگیری
مثلا یکسال دیرتر بری .. سختیهای خوندنش یا محل نزدیک قبول نشدن و ... داره
تصمیم گرفتن گاهی خیلی سخت میشه ولی خوبه که خودت تصمیم بگیری و همه جوانب رو تا جایی که میتونی بسنجی و کاری به نظر بقیه نداشته باش، فقط باهاشون مشورت کن تا آگاهتر بشی و در نهایت با در نظر گرفتن شرایط خودت و خانواده ات گزینه بهتر رو انتخاب کن
موفق باشی

Re: RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - ma2ta.a.h - 06 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۵۵ ق.ظ

(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۱۶ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  
(05 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۱۳ ق.ظ)ma2ta.a.h نوشته شده توسط:  امروز دلم گرفته
گاهی من برای مسائلم فلوچارت میکشم تا به به نتیجه برسم که چه کنمSmile
یا کلا راضی هستید ادامه بدید یا راضی نیستید که تو ارومیه ادامه بدید
حالا هر کدوم رو انتخاب کردید اونو بررسی کنید تا به نتیجه برسید
راه دور هم سختی های خودشو داره، ولی خب تو مقطع ارشد آدم شخصیتش انقدر تثبیت شده که خیال خانواده راحت باشه و خود فرد هم با خیال راحت بره... احتمالا خوابگاه دارید و میتونید استفاده کنید
در مورد طاقت آوردن خب مطمئنا خودتون رو انقدر میشناسید که بدونید طاقت میارید یا نه.. مثلا وقتی تنها میمونی یا تنهایی جایی میری و... چه حسی داری
من خودم تو هر دو مقطع فقط موندم تهران چون باید میموندم، حالا این وسط حتی پذیرفتم که دیرتر برم دانشگاه یا به دانشگاهی که شاید دوست نداشتم هم راضی باشم، چون شرایطم این رو موجب میشد... شما هم بشین همه این سوالا رو که نوشتی برای خودت بخون و روحیه ات رو در نظر بگیر و شرایط خانواده و خودت رو ، در نهایت تصمیم بگیر. خلاصه یا انتخاب میکنی و میری و یا نمیخوای و مجدد میخونی حالا هر کدوم از این انتخابها هم نتایجی داره که اونا رو هم باید در نظر بگیری
مثلا یکسال دیرتر بری .. سختیهای خوندنش یا محل نزدیک قبول نشدن و ... داره
تصمیم گرفتن گاهی خیلی سخت میشه ولی خوبه که خودت تصمیم بگیری و همه جوانب رو تا جایی که میتونی بسنجی و کاری به نظر بقیه نداشته باش، فقط باهاشون مشورت کن تا آگاهتر بشی و در نهایت با در نظر گرفتن شرایط خودت و خانواده ات گزینه بهتر رو انتخاب کن
موفق باشی
مرسیی از راهنماییتون چشم حتماً کاری که گفتید انجام میدم .
فکر میکنم زیاد وابسته خانواده نیستم ولی میترسم تنها بمونم مثلاً دوست خوبی نداشته باشم یا از محیط دانشگاهش خوشم نیاد چون تهران که رفتم مصاحبه از شاهد اصلا خوشم نیومد ولی مالک به دلم نشست حالا بازم توکل میکنم به خدا باید یه تصمیم عاقلانه و.درست بگیرم . بازم مرسی

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - ۱۱۲۱۱۳ - ۰۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۵۳ ب.ظ

سلام
اصلا خوب نیستم. کاش میتونستم گریه کنم حداقل!

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - Riemann - 07 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۱۳ ب.ظ

(۰۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۵۳ ب.ظ)۱۱۲۱۱۳ نوشته شده توسط:  سلام
اصلا خوب نیستم. کاش میتونستم گریه کنم حداقل!

ای بابا! چرا آخه؟

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - fsi2013 - 07 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۵۳ ب.ظ

امروزم مث بقیه ی روزایی که داره به بطالت میگذره داره رد میشه و میره Sad

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - shvh - 07 شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۱۰ ب.ظ

عین همه جمعه های دیگه !
دلگیرررررررررررررررررررررررررر