تالار گفتمان مانشت
سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - ۱۱۲۱۱۳ - ۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۹ ب.ظ

(۰۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۱۳ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(07 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۵۳ ب.ظ)۱۱۲۱۱۳ نوشته شده توسط:  سلام
اصلا خوب نیستم. کاش میتونستم گریه کنم حداقل!

ای بابا! چرا آخه؟

چون به اهدافم نمیرسم. چون با وجود اینکه واسه خونوادم یه همراه عالیم ولی اونا واسم اینطوری نیستن... .
چون خدا انگار نه انگار صداش میزنم!

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - Reyhaneh_B - 08 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۱۲ ب.ظ

یه کاغــــــــــــــــذ

یه خودکـــــــــــــار

دوباره شده همــــــدم این دل دیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــونه

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - olom tahghighat - 08 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۱۴ ب.ظ

خیلی بده مخصوصا وقتی ی نفر پیدا نمیشه بگه برو میدونی فقط میگن نرو دوره ب بعده اینکه تو میخای چیکار کنی فک نمیکنن نرم که چی که باز بشینم سال دیگه بخونم بهتر میشه اصن نمدونم ب برنامه های خودت نگاه کن ببین توان خوندن داری توان صبر کردن توان ی سال دیگه وقت سپری کردن ...نمدوننم اما بدون اینا که میگن نرو ب بعدش ک زمان ثبت نام میگذره و دیگه نمتونی کاری بکنی فک نکردن...

(۰۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۱۳ ق.ظ)ma2ta.a.h نوشته شده توسط:  امروز دلم گرفته
وقتی نتایج اومد و دیدم روزانه شبکه دانشکاه ارومیه قبول شده بودم
خیلییی خوشحال بودم ولی الان هی اطرافیانم میگن دوره ارزش نداره بری هی میگن بیخیال رفتن شو توی شهر غربت دووم نمیاری حالا من موندم و یه دنیا آرزو و یه دانشگاه با ۲۸ ساعت فاصله ...
چکار کنم ، نمیدونم؟ طاقت میارم ، نمیدونم؟ بعدا پشیمون نمیشم اگه نرم ، اینم نمی دوووونممم ؟ خدااااااااااااا
خیلی بده مخصوصا وقتی ی نفر پیدا نمیشه بگه برو میدونی فقط میگن نرو دوره......... ب بعده اینکه تو میخای چیکار کنی فک نمیکنن نرم که چی که باز بشینم سال دیگه بخونم بهتر میشه اصن نمدونم ب برنامه های خودت نگاه کن ببین توان خوندن داری توان صبر کردن توان ی سال دیگه وقت سپری کردن ...نمدوننم اما بدون اینا که میگن نرو ب بعدش ک زمان ثبت نام میگذره و دیگه نمتونی کاری بکنی فک نکردن...ب بعدش ک تو باید بشینی دوباره تو اتاقو اونا برن بیرون فک نکردن باز مث من ازاد کرمان هوش بود خوب خودم دیدم نرم بهتره اما تو روزانه ای ها ببین میکشی کشش داری دوباره یا علی بگی.

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - reZa_N - 12 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۱۷ ب.ظ

امیدوار م روز خوبی بشه

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - olom tahghighat - 12 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۵ ب.ظ

نصف روز سال ها ماه ها رفت خدا کنه ک ما ببینیم به کجا ها رسیدیم و چه کارایی کردیم علمی مالی اخلاقی رفتاری من علم تئوریم افزایش داشته اماعملی نه مالیم معمولی اخلاقی هی...

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - tabassomesayna - 13 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۰ ق.ظ

ارومم ..
Thank God Smile

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - sahar_rostami2 - 13 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۳۵ ق.ظ

خیلی بد

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - neda_Network - 13 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۲ ب.ظ

مرکز آزمون یکاری کرده به مرگم راضی شدم

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - zahra_ce87 - 14 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۰ ق.ظ

حالم خیلی بده جز گریه چیزی آرومم نمی کنه کاش شونه های مادرم اینجابود دنیای رنجه این مادر ولی کوه آرامشه برامن.......
خدا حفظ کنه همه مامانا رو....دشت مامان گلم رو می بوسم هرجاهست سلامت باشه آمین یادتون نره

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - تلاشگر - ۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ

الان نصف شبه خیلی دلم گرفته
یه گودزیلا داریم نمیذاره روزی ۱ربع درس بخونم ای خدا چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - GOoGol - 14 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۰ ق.ظ

حالم گرفته Sad بدجوری احساس تنهایی میکنم ... منم و یه عالمه چیز که باید بخونم و نمیدونم چی بخونم،چی نخونم و... همه چیز درهمه Sad

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - تلاشگر - ۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۵۷ ق.ظ

امروز بهترم گودزیلا قراره یه هفته نباشه
منو این همه خوشبختی مهاله مهاله . . .

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - tabassomesayna - 14 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۵۸ ق.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۵۷ ق.ظ)تلاشگر نوشته شده توسط:  امروز بهترم گودزیلا قراره یه هفته نباشه
منو این همه خوشبختی مهاله مهاله . . .

محاله Big Grin

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - shvh - 14 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۳۸ ب.ظ

دلم مسافرت میخواد ، هرجا ، فقط مسافرت
رفرش نیاز دارم !

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - elham_sh219 - 15 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۰ ق.ظ

آدمای بی معرفت، واقعا حالما خراب میکنن.

هر کاری از جون و دل واسشون میکنی، حتی از خودت میزنی تا کار اونا حل بشه ولی دریغ از ....
حالا این مورد رو بیخیال، در جواب محبتی که بهشون میکنی:
اول سعی میکنن آدم رو نبینن و جوابت رو ندن، اگرم خدای نکرده!!!!! اتفاقی دیدنت راهشونو کج میکنن که انگار اصلا وجود خارجی نداری!!

عجب...!!!!!!!
نمیدونم اصن به این افراد میشه گفت بی معرفت!! یا به بی معرفتای عالم توهین میشه اینها رو بیارم جزئشون!

آخه چندبار این اتفاق بیوفته و من ندید بگیرم، خودما بزنم به اون راه که اصلا هیچ اتفاق خاصی نیوفتاده و دوباره کمکشون کنم!

پس من از الان تصمیم خودم رو گرفتم، پشت دستما داغ میکنم که دیگه جواب این جور آدما رو ندم!!
والا بخدا....

هر چی بیشتر جواب این آدما رو بدی، فکر میکنن خیلی مهمن که با این برخوردشون بازم تحویلشون میگیری!

خلاصه الان حالم خیلی گرفته است از دستشون!!!