تالار گفتمان مانشت
سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - نسخه‌ی قابل چاپ

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - sana2014 - 15 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۱۱ ق.ظ

حالم بده به اندازه فرمانده ایی که تنها دخترش عاشق سرباز دشمن شده............

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - K@online - 15 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۳۷ ق.ظ

حال امروزم عالی کیفم کوکه همچی ردیفه : دی

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - zahra_ce87 - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۰۴ ق.ظ

حالم خیلی بده اعصاب ندارم کاش سرکار می رفتم الان حقوقش خیلی به کارم میومد

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - tabassomesayna - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ ب.ظ

No Hoseleh Sad

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - olom tahghighat - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۵ ب.ظ

واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای استرس دارم میگم خدایاااااااااااااااا خودت دستمو بگیر فردا نه پس فردا نمدونم راحت میشم به اون چیزی ک خواستم میرسم یا دوباره هیچی به هیچی ....

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - atenaa - 18 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۷ ب.ظ

نمیدونم هرچی هست حس خوبی نیست حس استرس حس اینکه ارشد بدون دکترا فایده ای نداره
حس اینکه باید درس خوند
حس اینکه از این درس تجارت الکترونیکی سیار ترسیدم کاش ی درس دیگه واسه اختیاری مون بتونم بردارم

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - tabassomesayna - 18 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۳۸ ب.ظ

درگیر یه پروژه سخت ..زمان بسیار کم .. دارم دیوونه میشم Undecided

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - kingmax - 18 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۴۱ ب.ظ

یه حس دلشوره برای ارشد و عدم حوصله برای مطالعه دارم دیوونه میشم

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - olom tahghighat - 18 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۳۳ ب.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۴۱ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  یه حس دلشوره برای ارشد و عدم حوصله برای مطالعه دارم دیوونه میشم
منمممممممم موافقم

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - Asemaneabi - 18 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۳۹ ب.ظ

درگیر فکر دادن ترمی ۲ میلیون...فشار به خانواده... خاکی که بر سرم میشه اگه وام ندن... مرض داشتی ارشد بخونی؟؟؟

والا من از شماها بدبخت ترم.. شبانه... اونم خواجه نصیر...

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - mcse2010 - 18 شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۴۶ ب.ظ

امروز حس درس نیستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت!​!!!!!!!!!!!!!!!!!
چیکار کنم

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - tabassomesayna - 18 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۰ ب.ظ

خسته هم فکری و هم جسمی .. نیاز به شارژ دارم .. مثل گوشیم که هم شارژ پولی نیاز داره و هم باطری !!
Big Grin

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - A V A - 18 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۹ ب.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۰ ب.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  خسته هم فکری و هم جسمی .. نیاز به شارژ دارم .. مثل گوشیم که هم شارژ پولی نیاز داره و هم باطری !!
Big Grin

بلند شو یه موزیک شاد بزار و بالا پایین بپر. دقیقا بالا پایین. مدل دیوونه بازیBig Grin آیییی شارژ میکنه آییی شارژ میکنه که نگوووBig Grin

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - tabassomesayna - 18 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۲۶ ب.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۹ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۰ ب.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  خسته هم فکری و هم جسمی .. نیاز به شارژ دارم .. مثل گوشیم که هم شارژ پولی نیاز داره و هم باطری !!
Big Grin

بلند شو یه موزیک شاد بزار و بالا پایین بپر. دقیقا بالا پایین. مدل دیوونه بازیBig Grin آیییی شارژ میکنه آییی شارژ میکنه که نگوووBig Grin

باتشکر !! Big Grin
حرفی ندارم ولی میترسم بیان ببرنم Big Grin

موزیک هم فقط دپ دارم , نذارم بهتره !!

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - sana2014 - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۵۲ ب.ظ

بعد مدتها امروز چقدر حس خوبی دارم...
دیروز برادر زاده ام رو بردم مدرسه موشها ببینه خیلی خوشش نیوومد اما یه آقاهه بود با پسرش اومده بود
هی بجه غر می زد باباهم با چه هیجانی داشت فیلم می دید اخر دفعه عصبانی شد گفت: ساکت شو دارم فیلم می ببینم بعدم خودش انگاری یادش افتاد که فیلم کودکانه س یه نکاهی به اطراف کرد و دوباره مشغول فیلم دیدنش شد...
کلی خندیدیم دلمون وا شد
بعدم که رفتیم پارک به هوای برادر زاده ام کلی تاب بازی کردم