تالار گفتمان مانشت
سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - نسخه‌ی قابل چاپ

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - zahra_ce87 - 12 آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۴۸ ق.ظ

انگار هیچ زمانی مختص خودم ندارم همه برا خودشون و نقشه هامون بافرض حضور من برنامه می ریزند پس من کی برا خودم باشم کی درسم برسم کارم برسم نمیگن بابا آخر اینم آدمه شاید کار داره برنامه داره آسایش میخواد

چیزی نیس جز حس بده اعصاب خاکشیری از اعصاب خوردی هم گذشتم

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - targol - 12 آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۰۵ ب.ظ

از عصبانیتای وقت و بی وقتم عصبانیم.
از اینکه نمی تونم احساس آدما رو درک کنم و مدام بهشون پرخاش میکنم عصبانیم.
از نفهمی خودم عصبانیم.
خدایا نمیشد منو یکم خوش اخلاق تر خلق میکردی؟

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - pary - 12 آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۰۸ ب.ظ

خیلی آدم مسخره ای هستم!

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - pary - 12 آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۲۱ ب.ظ

هوای شیراز تأثیر خودشو گذاشته!!!!

(۱۲ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۳ ب.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  
(12 آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۰۸ ب.ظ)pary نوشته شده توسط:  
صداقت مانشتیــــــــــــــا منو کشته Wink
اوهوم.

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - goldoonehkhanoom - 12 آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۸ ب.ظ

من خیلی خوابم زیادشدهSadهرچی تاالان خوب اومدم جلو،یک هفتس مدام میخابم،نمیدونم چرااااااااااااااااااااSadمیدونم فقط خودم باید بخوام،میخامم ولی بازهم نمیتونم مقاومت کنمSadخدایاااااااا

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - A V A - 12 آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۲۰ ب.ظ

بهترم

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - crevice - 13 آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ق.ظ

نمیدونم!

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - saeidkhan - 13 آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۱۱ ق.ظ

حالم خوش نیست

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - targol - 13 آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۵۶ ق.ظ

(۱۲ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۸ ب.ظ)goldoonehkhanoom نوشته شده توسط:  من خیلی خوابم زیادشدهSadهرچی تاالان خوب اومدم جلو،یک هفتس مدام میخابم،نمیدونم چرااااااااااااااااااااSadمیدونم فقط خودم باید بخوام،میخامم ولی بازهم نمیتونم مقاومت کنمSadخدایاااااااا
اگر وزنتون هم اضافه شده باشه ممکنه مشکل از کم کاری تیروئید باشه
خیلی هم همه گیر شده. تو خانواده ما نصفمون کم کاری داریم.

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - kingmax - 13 آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۰۹ ق.ظ

(۱۲ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۰۵ ب.ظ)targol نوشته شده توسط:  از عصبانیتای وقت و بی وقتم عصبانیم.
از اینکه نمی تونم احساس آدما رو درک کنم و مدام بهشون پرخاش میکنم عصبانیم.
از نفهمی خودم عصبانیم.
خدایا نمیشد منو یکم خوش اخلاق تر خلق میکردی؟
دقیقا من همین جوریم دست خودم نیست با حرف زدنم و اخلاقم خیلی دل میشکنم از خودم بدم میادConfused

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - sara417 - 13 آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۱۸ ب.ظ

من خوبم و سرکار هستم
حسم نمیدونم چیه ناراحت یا خوشحال.
خوشحالم چون امشب مهمون داریم و منم درس دارم، بابام پیشنهاد داده تو مهمونی نباشم. Big Grin
حس بدم اینکه زشت نیست نباشم؟؟ ناراحت نشن؟ اخه بزرگترای فامیلن Sad

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - Reyhaneh_B - 13 آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۱۹ ب.ظ

حس خوبم اینه امروز روزه گرفتم و اینکه باید برم کم کم وسایلمو جمع کنم برم خونه خواهرم چون میخوان برن کربلا ۲ تا بچه شیطونه خوشمزشو سپرده به ما و وظیفه من در این یک هفته نگهداری از بچه هاست...
و خدا بخیر کنه با این دوتا زلزله اما انصافا خاله بودن یه حس خوبه واقعا.....

حس بدم اینه فردا آزمون ۲۵ درصد سوم اما دریغ از یک کلمه خوندن، نمیدونم به خودم چی بگم!!! اما همچنان امیـــــــــــــد دارم...

(۱۲ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۸ ب.ظ)goldoonehkhanoom نوشته شده توسط:  من خیلی خوابم زیادشدهSadهرچی تاالان خوب اومدم جلو،یک هفتس مدام میخابم،نمیدونم چرااااااااااااااااااااSadمیدونم فقط خودم باید بخوام،میخامم ولی بازهم نمیتونم مقاومت کنمSadخدایاااااااا

شاید مشکل از ضعف باشه یا کمبود آهن منم دقیقا دقیقا اینجوریم همش خوابم خودم دیگه خسته شدم...
یه قاشق عسل به آب ولرم بزن کامل که حل شد بخور خیلی خوبه...

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - pary - 13 آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۴۷ ب.ظ

بهتره ی آزمایش بدین شاید دلیلش کمبود آهن و ویتامین هم باشه.

دیوانه ام دیوانه ام دیوانه ها ها ها ها هااااااااای...

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - star1371 - 13 آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۲۷ ب.ظ

ﺧﻮﺑﻢ ﺧﺪاﺭﻭﺷﻜﺮ
ﻣﻨﻢ ﻳﻪ ﻫﻔﺘﻪ ﺑﻮﺩ ﻓﻘﻄ ﻣﻴﺨﻮاﺑﻳﺪﻡ ﻭﻟﻲ ﺷﺮﻭﻉ ﻛﺮﺩﻡ ﺑﻪ ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺭﻭﺯﻱ ﻳﻚ ﻗﺮص اﻣﮕﺎ۳ و ﻭﻳﺘﺎﻣﻴﻦ c اﻻﻥ ﺧﻴﻠﻲ ﺳﺮﺣﺎﻝ ﺗﺮﻡ.ﻳﻌﻨﻲ ﺩﻳﮕﻪ ﻣﺸﻜﻠﻲ ﻧﻳﺴﺖ.Tongueﺷﻤﺎ ﻫﻢ اﻣﺘﺤﺎﻥ ﻛﻨﻴﺪ ﺑﺎﻳﺪ ﻳﻜﻤﻢ ﺑﻪ ﺧﻮﺩﻣﻮﻥ ﺑﺮﺳﻴﻢ ﺩﻳﮕﻪ.ﻓﻚ ﻧﻜﻨﻢ ﺿﺮﺭﺩاﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - ۱۰:۳۰ - ۱۴ آذر ۱۳۹۳ ۰۷:۳۹ ب.ظ

لج بازیم گل کردهAngry