تالار گفتمان مانشت
سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - نسخه‌ی قابل چاپ

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - targol - 22 آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۴۳ ق.ظ

یه هفته خیلی پرکار در پیش دارم اما حوصله هیچ کاری بخصوص درس خوندن ندارم

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - pary - 22 آذر ۱۳۹۳ ۰۷:۲۲ ب.ظ

شاکر هستم چون خدا بهم عمر دوباره داد.

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - Happiness.72 - 23 آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۲۷ ب.ظ

دارم ریکاوری میشم ولی هی ارور runtime میدم

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - targol - 25 آذر ۱۳۹۳ ۰۷:۲۷ ب.ظ

احساس کودن بودن بهم تزریق شدهSad

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - ریحان - ۲۶ آذر ۱۳۹۳ ۰۵:۵۵ ب.ظ

خوبه.حالا من حس کنم کلا مغزم دیگه پر شده.به خدا...از بس همه چی زود از مغزم میپره...خخخخ
انگار پروسه ی بازیافتش ترکیده

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - zahra_ce87 - 27 آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۱ ب.ظ

چقدسیستم آموزشی ما بده یه انتخاب رشته میکنی رندوم یه رشته ای میفتی بعد یه عمر باهاش درگیری.من که با رشتم اینطورم نشد یه مهندس خوب بشیم روز اولی که هم اتاقیام فهمیدن فنی هستم یکی شون گفت امیدوارم یه مهندس واقعی بشی...
من در تمام عمرم شاگرد اول بودم!!!تو دانشگاه با این رشته راه به جایی نبردم بدجور تو ذوقم خورد شخصیتم رو بهم ریخت اعتمادبنفس و جسارتم رو از من گرفت گاهی از این رشته متنفر میشم.از این همه ضعف بدم میاد.حالم خیلی بده خیلی.
شماهام تو کارای تخصصی ضعف دارین یا فقط من اینجورم؟

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - targol - 27 آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۰ ب.ظ

(۲۷ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۱ ب.ظ)zahra_ce87 نوشته شده توسط:  شماهام تو کارای تخصصی ضعف دارین یا فقط من اینجورم؟
منم اینجوریم
البته من به نسبت امکاناتی که داشتم خیلی تلاش کردم و از دوستام که شرایطشون بهتر از من بوده مهارتای بیشتری دارم اما زبون اثباتش رو ندارم.
بعضیا با اینکه چیز خاصی بلد نیستن اما تو حرف زدن عالین.
من تو اثبات توانایی هام مشکل دارم.نمی تونم خوب حرف بزنم. برای همین همه فک میکنن چیزی بلد نیستم.
احساس میکنم همه تلاش هام بیهوده بوده.

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - zahra_ce87 - 28 آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۴ ق.ظ

(۲۷ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۰ ب.ظ)targol نوشته شده توسط:  
(27 آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۱ ب.ظ)zahra_ce87 نوشته شده توسط:  شماهام تو کارای تخصصی ضعف دارین یا فقط من اینجورم؟
منم اینجوریم
البته من به نسبت امکاناتی که داشتم خیلی تلاش کردم و از دوستام که شرایطشون بهتر از من بوده مهارتای بیشتری دارم اما زبون اثباتش رو ندارم.
بعضیا با اینکه چیز خاصی بلد نیستن اما تو حرف زدن عالین.
من تو اثبات توانایی هام مشکل دارم.نمی تونم خوب حرف بزنم. برای همین همه فک میکنن چیزی بلد نیستم.
احساس میکنم همه تلاش هام بیهوده بوده.
یکی از دوستای من چیزی بلد نیست ولی اعتماد به نفس بالایی داره طوری حرف میزنه که طرف میگه لابد میدونه.... حالا من اینطور نیستمConfused

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - RASPINA - 28 آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۷ ق.ظ

دوست من برو تو یکی از زمینه های کامپیوتر متخصص شو اینجوری هم اعتماد به نفست می ره بالا و هم نیازی نیست به کسی اثباتش کنی خودشون میفهمن

متخصص به معنای واقعی

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - targol - 28 آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۷ ب.ظ

وقتی کارفرما خودش از کامپیوتر زیاد سر در نمیاره و فقط از روی حرف زدنت در مورد دانشت قضاوت میکنه این قضیه صدق نمیکنه.
خوب حرف زدن و هنر متقاعد کردن نعمتیه که هر کسی اونو نداره و به دانش و معلومات، زیاد ارتباطی نداره.
شاید داشتن معلومات اعتماد بنفست رو برای تو جمع صحبت کردن افزایش بده اما وقتی نتونی قشنگ صحبت کنی داشتن معلومات بدردت نمیخوره.

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - virtual girl - 28 آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۴۹ ب.ظ

توی رشته ی ما که زبون و ادبیات کلامی حرف اولو میزنه جدن خیلی تاثیرداره . خیلیا هستن که شاید اطلاعاتشون زیاد بالا نباشع و با اون نرم افزار کار نکرده باشن ولی خودشونو اصن تضعیف نمیکنن و طوری حرف میزنن که اینگار خیلی حالیشونه ... این خیلی مهمه توی کار و اینا .. منم مثل شماهام اصلن نمیتونم قپی بیام :دی

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - blackhalo1989 - 28 آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۴۴ ب.ظ

ارائه دادن کار و مصاحبه شغلی نیازمند مقدار کمی روان شناسیه. باید سعی کنید طرفتون رو بشناسید. میتونید ابتدا بهش کمی فرصت حرف زدن بدید و با توجه به تیپ آدم هایی که قبلا دیدید سعی کنید شخصیتش رو پیش بینی کنید و با توجه به شخصیتش بقیه جلسه رو پیش ببرید. این کاری هست که من معمولا انجام میدم. هرچی بیشتر آدم دیده باشید، راحت تر میتونید بقیه صفات و شخصیت طرف رو حدس بزنید. هرچه حدستون دقیق تر باشه، رفتار طرف مقابل بیشتر براتون قابل پیش بینی میشه.
این تکنیک خیلی جاها به درد میخوره.

یه وقتایی آدم میاد یه حرفی رو به یکی بزنه میترسه از ظرف طرف بزرگتر باشه، شالوه فکریش بریزه بهم. تو این شرایط آدم میمونه حرفو بزنه یا نه.

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - crevice - 30 آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۱۹ ق.ظ

حالم از این روزگار با همه متعلقاتش بهم میخوره...

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - targol - 30 آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۱۷ ب.ظ

ایکاش امروز کسی کاری به کارم نداشته باشه که اصلا حوصله و اعصاب ندارم
خدایا یه خبر خوب برسه از این حال و هوا در بیام

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - pary - 30 آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۲ ب.ظ

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ​خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ...