تالار گفتمان مانشت
سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - نسخه‌ی قابل چاپ

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - izadan11 - 21 آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۳۸ ق.ظ

مثل همیشه

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - atenaa - 21 آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۶ ب.ظ

هیچ حسی ندارم خلا احساس خالی بودن کاش این ۲ماه زودی تموم شه و هرچی قراره بشه بشه
خسته شدم خوب /:

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - good-wishes - 21 آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۵۸ ب.ظ

احساس میکنم دارم غالب میشم به حسی که مدتی مغلوبش بودم
الحمد لله رب العالمین
خدایا شکرت

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - Menrva - 22 آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۳۳ ب.ظ

سلام، خوب نیستم مدتیه دیگه خوب نیستم دیگه خوشحال نیستم دیگه دنیا برام قشنگ نیست...
تصمیمی گرفتم که دودلم نمیدونم چیکارکنمSad گاهی ناامید میشم.. گاهی پر از امید... گاهی میرم جلو...گاهی توقف میکنم...
ای کاش خدا میتونست بهم بگه ...خداجون کی بهم میگی..؟Sad

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - tarane1992 - 22 آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۴۴ ب.ظ

بچه ها منم مثل شماها روزایی دلم میگیره و نا امید میشم از هدفم و روزایی واقعا با انرژی و روحیه خوب درس میخونم.
گاهی به خودم میگم من نمیتونم و خسته ام از همه چیز.ولی نمیدونم شماها هم دید تو اخبار یا نه یک نفر قرآن رو فقط وفقط در یک صفحه نوشته بود(فکر کنید عجب چشمی که اینقدر ریز بتونه ببینه بنویسه) هزار الله اکبر بسیار تعجب کردم و با خودم فکر کردم وقتی چنین چیزی امکان پذیره که هیچ کسی فکرشو هم نمیکرد روزی انجام بشه دیگه هدف من که قابل رسیدنه.
خدا در آفرینش موجودات چه توانایی های رو قرار داده .....

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - shima_24 - 23 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۱ ق.ظ

امروز خیلی عصبانی بودم از دست بعضی از همکلاسیام .یکیشون فکر کرده من گوشام درازه .رفتم در اتاقش هم اتاقیش میگه خوابه بعد هی تو آشپزخونه رو نگاه میکنه که همکلاسیم چی بهش بگه .
امیدوارم این پست رو خودش هم بخونه

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - Andrew S.Tanenbaum - 23 آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۳۷ ب.ظ

جان مولا خیلی خرابم،خیلی.

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - good-wishes - 23 آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۰۱ ب.ظ

(۲۳ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۳۷ ب.ظ)Andrew S.Tanenbaum نوشته شده توسط:  جان مولا خیلی خرابم،خیلی.
انتظار نداشتم بعد مدتها بیایید مانشت و حالتون اینقدر بد باشه
انشاا... مولا دستتون رو بگیره . آمین
البته این خاندان همیشه دست ما رو گرفتن. انشاا... دستتون رها نشه از دستشون

یا حمید به حق محمد (ص). یا عالی به حق علی (ع) . یا فاطرالسماوات به حق فاطمه (س) . یا محسن به حق حسن(ع) یا قدیم الاحسان به حق حسین (ع)
حول حالنا الی احسن الحال
آمین

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - atti joon - 23 آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۵۵ ب.ظ

دلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم​ گرفته و بس

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - Menrva - 25 آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۵۸ ق.ظ

خوب نیستم

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - Bahar-AI - 25 آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۵۳ ب.ظ

خوشحالم
هیچ حسی بهتر از این نیست که وقتی دنبال چیزی هستی پیدا کنی...منم مقاله ای پیداکردم که خیلی تو پروژه کمکم می کنه
خوشحالی و ناراحتی حس درونی و کاملا دست خودمون هست..من اگه لحظه ای حس کنم غمگینم سعی می کنم یه فیلم خنده دار یا آهنگی که دوس دارم گوش کنم ..می تونه حسمون رو بهتر کنه

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - kati - 25 آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۱۷ ب.ظ

دلم شکسته Sad

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - diligent - 26 آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۲۴ ق.ظ

یه عالمه کار تلنبار شده Sad

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - انرژی مثبت - ۲۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۴۶ ق.ظ

خب کل این صفحه که همه حالشون خوب نبوده!!

خدا رو شکر من حالم خوبه فقط کارها زیاده که اونا هم یه طوری می شن دیگه Big GrinTongue

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - shima_24 - 26 آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۳ ق.ظ

حس بد از دست دادن