تالار گفتمان مانشت
سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - نسخه‌ی قابل چاپ

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - Fardad-A - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۱۱ ق.ظ

روزهای بهمن که میاد ناخودآگاه یاد آخر سال می افتم . یاد کارایی که قرار بوده انجام بشه و نشده.

من این تاپیک را می بینم یاد فرید هم می افتمSmileهمونی که این تاپیک را ایجاد کرد.
از معدود کاربرای مانشت هست که حضورا" دیدمش. اونم کجا؟؟؟ دم دادسرای جرایم رایانهSmile با یک قیافه فوق العاده نگران . انگار قرار بود تا یه ساعت دیگه تحویلش بدن به داعشBig Grin
چند روز بعد کنکور داشت و بهش گفته بودن یک موسسه کنکور ازش تو دادسرا شکایت کرده.

ببخشید که اینجا جای خاطره بازی نیست. ولی یادش افتادم.

حس امروزم امیدواری به آینده است . اگرچه سالهای سختی را میگذرونم.

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - Aseman7 - 17 بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۰۱ ب.ظ

حس خوبی ندارم متاسفم نمی خوام منفی گرا باشم ولی واقعیته .

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - zahra_ce87 - 19 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۴۰ ق.ظ

چند روز پیش خانوادم دیدم فعلا تا چند روز شارژم ...
خوبم هنوز. اثرش هنوز نرفته

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - x86 - 20 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۳۰ ب.ظ

خوشحالِ خوشحالم... Big Grin

قبلا با یکی از دانشجوهایی که از عراق تشریف آوردن کمی درس تمرین کردیم، امروز یه مُهر و تسبیح کربلا برام آوردن و یه کتابچه ی راهنمای سفر زیارتی به عراق. خدایا ما را هم کربلایی کن.

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - samane .gh - 22 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۳۳ ب.ظ

سلام
من کنکور ندارم اما استرس دارم احساس بتالت وبیهودگی میکنم وبرنامه هم ندارم اصلن هم نمیدونم از کجا شروع کنم و چی کار کنم اگه ممکنه کمکم کنید

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - targol - 22 بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۰۰ ب.ظ

دیگه کم آوردم.
خدایا خودت کمک کن.
دیگه حتی فرصت خوندن پست های بخش سرگرمی هم ندارم.

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - m@hboobe - 22 بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۳۶ ب.ظ

(۲۲ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۲۴ ب.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  بجه ها اینقد نگین "حالم بده!" ، "استرس دارم"، "احساس ... میکنم" بابا حال منم کم کم داره خراب میشه!
شما(و خود منم هم) مثلا جوونید هااااااااااااااااااا!! ۴ ستون بدنتون سالم، همتون خوش تیپ، خوش اخلاق دیگه چی کم دارین؟؟
امیدوارم انرژی های مثبت درون شما فوران کنه و امید به آینده خونتون بره بالا :دی
:| :|
من دیگه تصمیم گرفتم انرژی منفی نباشم Exclamation... نمیدونم چی شدااا ولی کلا این روزا هرکسی میرسید بهم میگفت انرژی منفی از خودت دور کن مثبت باش Angel

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - targol - 25 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۵۷ ق.ظ

داغون Sad
پسورد سیستم عاملایی که رو VMWare نصب کردم رو فراموش کردم Undecided

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - dr.a_AI - 28 بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۲۰ ب.ظ

به قول یارو تو اون سریاله بین "بودن یا نبودن" گیر کردم. البته بودن یا نبودن بین کنکوریای سال بعد UndecidedConfusedHuh

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - ۱۰:۳۰ - ۰۴ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۴۳ ق.ظ

لعنت بر دهانی که بی موقع باز شودSad(((

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - mcse2010 - 04 اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۵۴ ب.ظ

(۰۴ اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۰۶ ب.ظ)targol نوشته شده توسط:  دلم خیلی تنگه

قربون دل تنگت برمممممممممممممTongueTongueTongueBig Grin

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - vesta - 04 اسفند ۱۳۹۳ ۰۷:۲۱ ب.ظ

نپرس از حالم این روزا
که تو برزخ گرفتارم

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - comii - 04 اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۰۷ ب.ظ

میل عجیبی به کوبیدن سرم تو دیوار دارم

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - dr.a_AI - 05 اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۱۸ ب.ظ

(۰۴ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۰۷ ب.ظ)comii نوشته شده توسط:  میل عجیبی به کوبیدن سرم تو دیوار دارم

[تصویر:  339706_2169914121992229501432432288170194145231192.jpg]

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - virtual girl - 08 اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۴۲ ق.ظ

می ترسم!